Esileht Pereelu ja suhted 35.a naine ja ikka üksi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: 35.a naine ja ikka üksi

Postitas:

Kohutavalt kurb on, et kas nii jääbki, et ei meest ega lapsi… Kardetavasti ei ole enam vabu ja pagasite toredaid mehi ka Eestis nii lihtne leida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:35; 30.11 15:40; 03.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yksiknaine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagasita mehe peab jah noorena juba endale võtma.
See kärgperendus on üks täiega mööda värk, öelgu need kärgpered mulle mida tahavad ja miinustagu mind surnuks, aga tõsi ta on, et sul on “parim enne” möödas ja satud üha rohkem selliste Mehikeste ja Yxikute stiilis jopskinite otsa.
Mul on pagasita mees, kelle valisin juba kooliajal välja.
Hea elu on meil, kui minevik ei kummita ja luukeresid kapis pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 10:48; 30.11 16:19; 30.11 19:18; 30.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ka. Siis mõtlesin, et okei, lasen lati veidi allapoole. Kohe oli mees olemas. Ta ei olnud minuga vaimselt võrdne, aga seksuaalselt klappis. Sellest ei tulnud lõpuks siiski midagi välja, sest eks peale voodielu on ikka muud ka vaja, aga kui mehega millestki eriti rääkida pole, muusikamaitse on temal stiilis meie mees ja minul pärt, siis ega sellises paadis kaugele ei sõua.

Lapse saab teha ka kooseluta ja kokkuleppel. Sel juhul pead muidugi arvestama sellega, et hakkadki teadlikult üksikvanemaks. Ükskõik, kui tore see mees ka pole, kellega kokkuleppe saavutad, kui ta ka pühapäevaisana osaleb, siis ikkagi oled sisuliselt üksikvanem. Aga vähemalt sa siis ei ole üksi.

Muidugi tuleb ka lapsele mõelda, kas oled piisavalt majanduslikult kindlustatud ja tugeva vaimse tervisega. Üksi lapse kasvatamine on väga stressirohke ja paneb kannatuse proovile. Kui veel lisandub majanduslik kitsikus, siis on närvid krussis ja lapse elu rikutud.

Seega, ma ei soovita sul latti allapoole lasta. Küll aga lohutan, et sul on veel umbes 5 aastat aega rahulikult lapsi saada ja siis veel viis aastat sellist piiripealset aega, et võib-olla saaks ikka. Kahjuks pole sul siis aega meest väga kaua tundma õppida, kolm aastat umbes võiks olla see koosoldud aeg, enne lapse tegemist. Selle ajaga peaks olema selge, kas sobib.

Küll aga soovitan sul vaadata endast nooremaid mehi, 30neste seas peaks leiduma küll selliseid, kes juba sooviksid peret luua aga veel ei ole jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:49; 30.11 12:00; 30.11 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul mingeid väga siduvaid tegureid pole (hoolt vajavad vanemad, äge töökoht), siis võta aeg maha ja avasta maailma. Näiteks koos mõne teise üksiku naisterahvaga. Kui selleks raha napib, siis vabatahtlikkuse korras. Või ühine mõne grupiga, kes sinu jaoks enam-vähem talutavat asja teevad. Olgu siis matkajad, rahvatantsijad, jahimehed, harrastusjalgratturid… Jah, isegi rahvatantsijate hulgas liigub vabu pagasita mehi (ühte tunnen isiklikult, aga ju neid on rohkemgi), kes on lootuse kaotanud, et tavapäraseid radu käies enda kõrvale kedagi leida võiksid. Pagasil ja pagasil on ka mõnikord vahe sees, sõltuvalt mehest endast, mõne pagas on nii kerge, et tasub mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

latti ära alla küll lase.
vaata välismaalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt kurb on, et kas nii jääbki, et ei meest ega lapsi… Kardetavasti ei ole enam vabu ja pagasite toredaid mehi ka Eestis nii lihtne leida…

Kindlasti on siinmail ka häid ja pagasita 35 aastaseid mehi. Pigem analüüsi miks nii on läinud? Kas liigud vähe ringi ja selle ei leia kedagi jne jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on siinmail ka häid ja pagasita 35 aastaseid mehi. Pigem analüüsi miks nii on läinud? Kas liigud vähe ringi ja selle ei leia kedagi jne jne…

Need head 35 aastased pagasita mehed rabavad noori 22 aastaseid naisi. See naine peab latti alla laskma, muidu jääbki üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt kurb on, et kas nii jääbki, et ei meest ega lapsi… Kardetavasti ei ole enam vabu ja pagasite toredaid mehi ka Eestis nii lihtne leida…

Ei jää üksi. Kui oled sale (kehakaalu saab ju alandada), mittesuitsetav (ka suitsust saab loobuda), siis on üks täitsa tore mees saadaval, kelle pagas liigub ka varsti oma teed.
Yxikmees olen, kogemata käo alla jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt kurb on, et kas nii jääbki, et ei meest ega lapsi… Kardetavasti ei ole enam vabu ja pagasite toredaid mehi ka Eestis nii lihtne leida…

Ei jää üksi. Kui oled sale (kehakaalu saab ju alandada), mittesuitsetav (ka suitsust saab loobuda), siis on üks täitsa tore mees saadaval, kelle pagas liigub ka varsti oma teed.

Oi helde taevas! Kui sa käo alt katsetad, Yxikmees, kas arvad siis, et sind selle kivisse raiutud mantra järgi tõesti keegi ära ei tunne?

Pakun, et teema võib olla just Yxikule provokatsiooniks. Sellisel juhul on teemaalgataja nõme. Noh, vingumine on nagunii nõme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 11:30; 03.12 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õudne õnnetus kui meest ei ole ja kui titeisu vaata üks tark mees, et tark laps temaga teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxikmehel on ju trobikond lapsi mitme eri naisega, ei tea kuhu see pagas kõik küll korraga kaduma peaks? Normaalsete suhete puhul jäävad lapsed siiski suhtlema ka täiskasvanueas.

Ja kui Teemaalgataja soovib pagasita meest, kellega laps saada, siis Yxikmees ei kõlba talle küll kuidagi, juba selle pärast, et tema varasem pagas näitab 90% kindlusega seda, et Teemaalgatajast saaks lihtsalt järjekordne üksikema, seejuures veel eriti kehva isavariandiga, kellel pool Eestit järglasi täis. Selline asi oleks tõesti häbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:49; 30.11 12:00; 30.11 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxikmehel on ju trobikond lapsi mitme eri naisega, ei tea kuhu see pagas kõik küll korraga kaduma peaks? Normaalsete suhete puhul jäävad lapsed siiski suhtlema ka täiskasvanueas.

Ja kui Teemaalgataja soovib pagasita meest, kellega laps saada, siis Yxikmees ei kõlba talle küll kuidagi, juba selle pärast, et tema varasem pagas näitab 90% kindlusega seda, et Teemaalgatajast saaks lihtsalt järjekordne üksikema, seejuures veel eriti kehva isavariandiga, kellel pool Eestit järglasi täis. Selline asi oleks tõesti häbi.

Suhtlema jään nii laste, sõprade, kui ka sugulastega. Mis seal siis enam vahet on, kui lapsed enam ülalpeetavad pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin väga hea mehe välismaalt, nüüd juba aastaid siin. Ühegi eesti mehega polnud klappi ja latti alla ei lasknud. Tasus ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 12:53; 05.12 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagasita mehe peab jah noorena juba endale võtma.

Mis ta selle elutarkusega nüüd peale hakkab? Kannab ennast maha, võtab 10 kassi ja hakkab vanatüdrukuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35 aastane naine pole tõesti atraktiivne. kui teised mehed ei taha, miks peaks üldse keegi tahtma. elus tuleb õigel ajal teha õigeid otsuseid. kui jätta kõik hilja peale siis kiputakse ka ilma jääma.

see kes kirjutas “möku”, siis see oleks kõige parem vastus. tõesti möku kui meest ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 13:54; 30.11 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin väga hea mehe välismaalt, nüüd juba aastaid siin. Ühegi eesti mehega polnud klappi ja latti alla ei lasknud. Tasus ära.

Mil viisil te kohtusite? Kas sina kolisid tema juurde välismaale? Kas seoses välismaale minekuga oli ka küsimusi üleval (töö leidmine vm)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:35; 30.11 15:40; 03.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen ise päris mitut ligi 40-st pagasita meest, kes on täiesti normaalsed ka aga miskipärast üksikud, kuigi unistavad pereelust. Ei tea miks, aga need üksikud ei kipu kokku sattuma või kui satuvad, siis heidavad teisele ette seda sama, mis endalgi viga – et ju siis peab mingi viga küljes olema kui selleks vanuseks veel peret pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 15:46; 30.11 17:33; 01.12 13:46; 04.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yksikule sobiksid nagu karvamüts häbemekingule! Võta aga ühendust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 16:15; 02.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagasita mehe peab jah noorena juba endale võtma.

Mis ta selle elutarkusega nüüd peale hakkab? Kannab ennast maha, võtab 10 kassi ja hakkab vanatüdrukuks?

rahunege, preili kägu, ma rääkisimń, kuidas ma endale mehe leidsin, mitte ei käskinud tal ajas tagasi minna.
lilleke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 10:48; 30.11 16:19; 30.11 19:18; 30.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine peab latti alla laskma, muidu jääbki üksi.

Sellega ei saa nõustuda. Latti alla lastes oleks naine ikka õnnetu, sest suhe ise mingit õnne veel ei taga. Nüüd aga oleks õnnetuse põhjuseks mitte üksindus, vaid pettumus iseendas ja partneris.

Tuleb õppida üksinda rahulolu leidma. See ei saa sõltuda mehest ega lastest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 17:18; 03.12 00:46; 11.12 14:18; 13.12 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega ei saa nõustuda. Latti alla lastes oleks naine ikka õnnetu, sest suhe ise mingit õnne veel ei taga. Nüüd aga oleks õnnetuse põhjuseks mitte üksindus, vaid pettumus iseendas ja partneris.

Tuleb õppida üksinda rahulolu leidma. See ei saa sõltuda mehest ega lastest.

Mina küll leidsin õnne latti alla lastes. Selgus, et see latt ei baseerunud üldse tegelikul tõel ja sobivusel vaid oli minu peas loodud ebatõene konstruktsioon. Olen ülimalt õnnelik, et selle lati alla lasin ja nüüd on mu elul hoopis teine mõõde tänu lastele ja terviklikule peresuhtele. Selgus, et mu väljavalitul ei olnud tegelikke vigasid, olid vaid algpilgul olulisena tunduvad vead. Selgus, et tema sobis minuga, sest juhtumisi pole ma ka ise ideaalne. Kuigi ma ise muidugi arvasin, et olen parim saak üldse. Samuti ei olnud mul kunagi probleeme üksinda elu põnevaks elamisega. Aga ikkagi kadusid mul peret luues ära näiteks depressioonile viitavad kõhuvalud ja igasugu mõttetud melanhooliahetked.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 15:46; 30.11 17:33; 01.12 13:46; 04.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin samas olukorras, kui olin teemaalgatajga sama vana, kuigi selle vahega, et mul oli ka laps varasemast suhtest. Kuulsin ka palju seda lati alla laskmise juttu, aga kuna mu esimene suhe oli just nii loodud, et lasin n.ö lati alla, siis teadsin, et olles koos inimesega, kes sind teglikult ei köida, tunned ennast veel üksikumana kui üksi olles nii, et ära seda tee. Pealegi, mis see lase latt alla tähendab üldse?! Inimene, kas erutab, meeldib või mitte, kas sobib või mitte.
Mingil hetkel lõin käega ja mõtlesin, et kui nii siis nii, olen elulõpuni üksi, aga suhet kellegagi, kes ikka see õie ei tundu, ei loo. Ja siis ta tuligi, täpselt selline mees, keda ma olin kogu aeg soovinud, kellest unistanud. Ilma lasteta 40+ mees (ma ise ka juba sinna 40 lähenev). Tõsi, mu mees ei ole ka eestlane ja tänaseks elame kõik tema kodumaal (euroopas, kui mõni nüüd ei tea keda või mida kahtlustab). Julgen öelda, et tegelikult on plaju mehi, kes alles seal 40 juures töstavad pea töölauast kõrgemale, te vaadata, kas ksukil ka mõni naine, kellega peret luua, leiduks. ei tasu veel lootust kaotada, aga ei tasu ka lootust hellitada, lahtu tuleb lasta paanikast ja paanilisest mehe ledimise soovist, küll ta siis tulebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka sellest lati jutust ja mõttest aru. Kas “alla lati” tähendab, et võtad endale mehe, kes sulle üldse ei meeldi? Või tähendab see seda, et võtad mehe, kes sulle meeldib ja kellesse oled armunud, aga mehel on vigu ja suurem osa ühiskonnast arvab, et need vead on olulised? Osad vead on ju ometi sellised, mis ei takista õnnelik olemast ja ka “vea” mõiste on inimeseti erinev. Te ei saa ju ainsana “üle lati” olevaks pidada meest, kes on absoluutselt kõigi arust 100% veatu ja ideaalne? Või saate?

Minu mees on ilmselt PK Kägude arust täiesti alla lati – ta on väga laisk, täiesti ambitsioonitu ja meie majanduslikud vahendid on seetõttu ülipuudulikud. Aga see ei lähe mulle eriti korda, sest materiaalne ellusuhtumine ei ole mulle omane nii ehk naa. Selle eest on mul oma mehega täiuslik vaimne, psühholoogiline ja emotsionaalne klapp – tõesti täiuslik. Ma ei vahetaks meie pikki vestlusi ja üksteise tunnetamist iialgi mingi materiaalse hüve vastu. Ja olen ülitänulik Saatusele, et kuna enamik naisi oleks selle mehe 5 aastat tagasi nö latialusena ära põlanud, siis avanes minul võimalus ta justkui lotovõiduna endale napsata. Olen 40-aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka sellest lati jutust ja mõttest aru. Kas “alla lati” tähendab, et võtad endale mehe, kes sulle üldse ei meeldi? Või tähendab see seda, et võtad mehe, kes sulle meeldib ja kellesse oled armunud, aga mehel on vigu ja suurem osa ühiskonnast arvab, et need vead on olulised? Osad vead on ju ometi sellised, mis ei takista õnnelik olemast ja ka “vea” mõiste on inimeseti erinev. Te ei saa ju ainsana “üle lati” olevaks pidada meest, kes on absoluutselt kõigi arust 100% veatu ja ideaalne? Või saate?

Minu mees on ilmselt PK Kägude arust täiesti alla lati – ta on väga laisk, täiesti ambitsioonitu ja meie majanduslikud vahendid on seetõttu ülipuudulikud. Aga see ei lähe mulle eriti korda, sest materiaalne ellusuhtumine ei ole mulle omane nii ehk naa. Selle eest on mul oma mehega täiuslik vaimne, psühholoogiline ja emotsionaalne klapp – tõesti täiuslik. Ma ei vahetaks meie pikki vestlusi ja üksteise tunnetamist iialgi mingi materiaalse hüve vastu. Ja olen ülitänulik Saatusele, et kuna enamik naisi oleks selle mehe 5 aastat tagasi nö latialusena ära põlanud, siis avanes minul võimalus ta justkui lotovõiduna endale napsata. Olen 40-aastane.

latt on see kui paned paberile kirja kõik nõudmised sobivale mehekandidaadile. nüüd tõmba pool maha ja oledki lati madalamaks lasknud. jäta alles see kõige olulisem pool ja sinu valikuvõimalused avarduvad omajagu.

mis puutub sinu ülekiidetud mehesse, siis kõik mis alguses meeldib, seda hakkad hiljem vihkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 13:54; 30.11 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See latt ongi nõudmised paarilisele ja igaühel on need erinevad. Need mehed, kes mõne teise lati alt läbi jookseksid, oleksid minu lati jaoks parajad ja vastupidi. Lati alla lakskmine võibolla oleks see, et kui alguses peavad mehel olema palju raha ja kinnisvara, pikk, tõmmu, musklis jne jne, siis lõpuks loodab latiseadja leida lihtsalt meest, kes oma palka maha ei joo/mängi ja kes poleks vägivaldne….
Aga mina ei saa aru, mida teemaalgataja peab silmas pagasiga meeste all…loodab kohtuda mehega, kel pole eelmisi suhteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei saa aru, mida teemaalgataja peab silmas pagasiga meeste all…loodab kohtuda mehega, kel pole eelmisi suhteid?

Pigem ta mõtleb pagasi all, et poleks mitut kurja eksi ja poolt lasteaeda taga. Ja elatismakseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 10:48; 30.11 16:19; 30.11 19:18; 30.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need head 35 aastased pagasita mehed rabavad noori 22 aastaseid naisi. See naine peab latti alla laskma, muidu jääbki üksi.

35-aastased nüüd küll 22-aastaseid ei raba. 20-aastaseid rabavad kiilanevad ja õllekõhuga 50-aastased, kes arvavad, et trofee annab teistele ja endale tunnistust sellest, et nad ei vanane.
35-aastasel ei ole veel vananemishirmu, tema otsib endaga sarnast naist, mitte ajudeta trofeed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka sellest lati jutust ja mõttest aru. Kas “alla lati” tähendab, et võtad endale mehe, kes sulle üldse ei meeldi? Või tähendab see seda, et võtad mehe, kes sulle meeldib ja kellesse oled armunud, aga mehel on vigu ja suurem osa ühiskonnast arvab, et need vead on olulised? Osad vead on ju ometi sellised, mis ei takista õnnelik olemast ja ka “vea” mõiste on inimeseti erinev. Te ei saa ju ainsana “üle lati” olevaks pidada meest, kes on absoluutselt kõigi arust 100% veatu ja ideaalne? Või saate?

Minu mees on ilmselt PK Kägude arust täiesti alla lati – ta on väga laisk, täiesti ambitsioonitu ja meie majanduslikud vahendid on seetõttu ülipuudulikud. Aga see ei lähe mulle eriti korda, sest materiaalne ellusuhtumine ei ole mulle omane nii ehk naa. Selle eest on mul oma mehega täiuslik vaimne, psühholoogiline ja emotsionaalne klapp – tõesti täiuslik. Ma ei vahetaks meie pikki vestlusi ja üksteise tunnetamist iialgi mingi materiaalse hüve vastu. Ja olen ülitänulik Saatusele, et kuna enamik naisi oleks selle mehe 5 aastat tagasi nö latialusena ära põlanud, siis avanes minul võimalus ta justkui lotovõiduna endale napsata. Olen 40-aastane.

No näed, sul on täiuslik klapp eks, sa ei ole pidanud latti alla laskma, eriti kui ütled, et materiaalne ellusuhtumine ei lähe sulle üldse korda.

Mina lasin lati alla selles suhtes, et võtsin endale mehe, kellega oli hea füüsiline klapp, aga paraku oli mees vaimselt loll nagu lauajalg (ja see polnud vaid minu enda arvamus). Lasin lati alla selles osas, et oodata nii vaimselt kui füüsiliselt sobivat meest. Samas kui ma oleksin võtnud mõne intelligendi, kellega suhe oleks olnud peaaegu et platooniline, siis oleksin lati alla lasknud voodielu koha pealt, mis oleks ehk hea kõrges vanaduses, kuid mitte 30ndates eluaastates. Ma ei ole aseksuaalne. Aga mõne teise jaoks oleks jällegi just platooniline suhe ideaal, eks.

Lati lased alla siis, kui mõtled, et partneril võiksid olla mingid elementaarsed omadused, aga siis osadest ootustest loobud. See ei tähenda seda, et täiesti valimatult endale täiesti vastumeelse partneri võtad. Lihtsalt proovid, kas mõningate mööndustega õnnestub. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:49; 30.11 12:00; 30.11 19:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted 35.a naine ja ikka üksi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.