Esileht Pereelu ja suhted 35.a naine ja ikka üksi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: 35.a naine ja ikka üksi

Postitas:

Siin on ühe mehe vaatenurk netiotsingutele.

“Kuulsin, et kavatsed teha omale konto flirtic.ee-sse ja võib-olla veel mõnda kohta. Tervitan seda algatust igati. Panen siinkohal kirja mõned ääremärkused omast kogemusest. Ehk on abiks.

1. Kui palju konto andmetest täita?

Üldprintsiibina — kõik konkreetselt sõnastatavad ja mõistetavad suurused tasub õigesti(!) ära märkida. (Kus mida küsitakse — vanus, haridustase, keda otsid, missugune on elustiil vms.)
Asi on selles, et mehed tõenäoliselt teevad sihtotsingut: nt. vanus 30-35, haridustase: kesk- või kõrgharidus vms. (Mina küll tegin — ei jõua ju kõiki läbi kammida, kui seal nimekirjas enamik on ebahuvitavaid.)
Kui on midagi märkimata, jääb Sinu profiil sellist sorti otsingust kõrvale ja kõik.

Muidugi ma ei ütle, et oleks vaja täita ära kõik totrad küsimused stiilis
“milline lill oled — meelespea, roos või lumikelluke” vms. Sama käib ka flirticu testide kohta. Võimalik, et need pakuvad kellelegi “jäämurdjat”: et kontaktivõtmisel saab üksteise testitulemusi võrrelda. Minu kogemuses sedasorti küsimuste ja testidega tegelemine praktiliselt puudub.

2. Kas varustada konto ka pildiga?

Mõistlik oleks.
Pildita konto on eeskätt mõttekas sellisel juhul, kui konto on tehtud kindlal eesmärgil: otsida välja kõik huvitavad mehed, kirjutada neile kõigile, kirjutamise järel siis valitud hulgaga neist kohtuda
jne. Ühesõnaga, ise aktiivselt suhtlust alustav metoodiline naine võib küll konto täitsa minimaalse hoida. (Mina pole sellist naist näinud, aga kuuldavasti on nad olemas.)
Kui aga loota ka sellele, et mehed võiksid kirjutada, on pildiga profiilid atraktiivsemad, ükskõik milline see pilt ka on.
NB! Pildiga peab olema ettevaatlik, et mis on seal taustaks.
Näiteks läbupildid jätavad ühe aktsendi (“ilmselt on piduloom”),
pilt rannas peesitamas teise aktsendi, pilt koos lastega (isegi kui profiilis on märgitud, et Sul lapsi pole) kolmanda aktsendi jne. Tuleb olla hoolikas, millist muljet tahad endast jätta!

3. Kuidas ja kellega suhelda?

Kindlasti tahan julgustada meestega ise kontakti võtma, kui märkad mõnda, kelle huvidega ja taustaga võiksid Sa klappida.

Aga sissetulevate kirjade voogu tuleb ettevaatlikult käsitleda. Olen kuulnud, et naistele kirjutatakse palju rämpsposti stiilis “mul on bmw, kas õhtul seXXida tahad” jne.
(Tõsi, see sõltub portaalist: kindlasti nt. iha.ee-s on sellist värki rohkem kui flirticus.)

Samas ma mäletan, et kirjutasin ise küllalt viisakaid ja mõne lausega huvitatust väljendavaid kirju, mitte roppusi, korraliku õigekirjaga, mitte kiitlemist vms. Mingi vastuse sain ehk veerandilt naistelt. Arvan siiani, et põhiline häda, miks vähemalt sellistes portaalides
olevad naised meest ei leia, on see, et nad ei vasta mõistlikele kirjadele ja sellega ei lasegi võimalustel tekkida. Soovitan sellest infost teha omad järeldused. (Muidugi, ma ei soovita ülaltoodud
rämpspostile vastata, seda produtseerib vist pigem algharidusega kontingent.)

Kui mõne mehega oleks tahtmine kokku saada, aga selgub, et üks või teine aeg kuidagi ei sobi, siis soovitan tungivalt hoolitseda selle eest, et mees a) saaks teada tõelise põhjuse, miks ei sobi, b) usuks, et see põhjus on mõjuv ning c) mõistaks, et Sinu huvi pole kuhugi kadunud.
Kui kirjutada mehe väljapakutud aegadele ühel korral “pole aega”, teisel korral “pean sõbrannale appi minema” ja kolmandal korral, et “on palju tööd”, siis siit loeb küll iga mees ainult huvipuuduse välja ja lõpetab suhtluse.
Kui huvi on, siis leitakse aeg, alguses kasvõi 30 minutit. Aga kui on tõesti palju tööd, siis võib seda lühidalt kirjeldada, miks just praegu on palju ja kaua see kestab ning pakkuda välja omapoolsed
ajalised alternatiivid.

Peab silmas pidama ka seda, et meeste seas on variatiivsus suurem kui naiste seas.
(Geeniused ja imbetsillid on enamasti mehed.)
Sellest tulenevalt kohtad kindlasti igasuguste “kiiksudega” inimesi rohkem kui nt. sõbrannade seas oled harjunud. Enamik “kiiksusid” tegelikult ei sega elamist, igatahes ei tasu kohe
minema joosta, kui inimene muidu meeldib, aga tal on kombeks poet¨ekke koguda, iga päev kell 6 hommikuvõimlemist teha või iseoma fekaalidega aiamaad väetada. Sihukesi “friike” ma tean mitmeid. Nendega võib olla keeruline, aga mitte lootusetu perekonnaelu seisukohalt, sest inimesena võivad nad olla piisavalt huvitavad ja heade omadustega, aga kindlasti ei tule midagi välja, kui naise põhiootused piirduvad loeteluga “auto on? oma firma on? korter on? palju palk on?”.
(Ma ei ütle, et Sinul on sihukesed ootused, aga soovitan vaadata asju avara pilguga — mis on ohutu, mis tõsiselt segab, mis võiks olla muudetav või aja jooksul ise muutuda, mis aga kindlasti mitte.)”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On, on neid pagasita mehi veel neljakümnendates täitsa olemas, ma ise tunnen näiteks 3 sellist, kes on head inimesed ja tahaks peret, aga naist pole. Võtaks mõne neist endalegi, kui mu oma mees veel parem poleks, ka 40.eluaastaks oli veel “pagasita”, ei ole ekse ega lapsi. T66d tegi kõik see aeg, ei polnud varem aega naist v6tta. Teised on samast kategooriast, üks otsib juba 15a (ma olen temaga sõber 17 aastat, siis ei tahtnud ta naist vaid seikles niisama, hiljem tuli isu ja nüüd peris meeleheitel. Meil oli juba plaan, et kui mul 33 kukub ja meest pole, saame koos lapse, aga tema õnnetuseks ma sattusin aastake enne oma mehe peale ja armusin ära 🙂 )
Miljoniküsimus on aga, kuidas need head ja üksikud naised ja meed üksteist leiaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19:58
kes see viitsib nii pikka romaani süveneda, jäta need kopipeistid juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 10:48; 30.11 16:19; 30.11 19:18; 30.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes see viitsib nii pikka romaani süveneda

Mina. Kuigi ma meest ei otsi, aga ikka on huvitav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 00:04; 03.12 10:54; 03.12 17:35; 11.12 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

35 aastane naine pole tõesti atraktiivne. kui teised mehed ei taha, miks peaks üldse keegi tahtma. elus tuleb õigel ajal teha õigeid otsuseid. kui jätta kõik hilja peale siis kiputakse ka ilma jääma.

see kes kirjutas “möku”, siis see oleks kõige parem vastus. tõesti möku kui meest ei leia.

Kas selle peale näiteks ei tulda, et inimesel võisid varem olla muud põhjused, mistõttu ta meestega eriti ei kohtunudki? Näiteks oli väga introvertne, arg, ei osanud inimestega suhelda, ei teadnudki, millest rääkida või oli naiste seltskonnas üles kasvanud, ainult naistega sõbrustanud ja mittesugulastest meestega ei puutunud kokku? Äkki elas maal ja pidi hooldama haiget vanaema ning õppis seejärel ülikoolis tüüpilisel naiste erialal? Elas väikeses kohas ja töötas naiste kollektiivis, internetis tutvumine ja kohtama minemine oli tema jaoks liiga tehislik? Ei uskunud, et on ilus, sest koolis narriti, kuigi põhjus oli suvaliselt leitud, nagu koolikiusaja ikka teeb? Arvas, et ainult väga ilusad tibid võivad kohtamas käia ja temasugust ei oodatud? Või äkki oligi mõni tõsine iluviga või väärareng, mis on nüüd parandatud? Elas läbi liiklusõnnetuse ja alles nüüd tervenes? On nüüd lihtsalt enesekindlam? See pole üldse alati nii, et sama inimene on noorema palju ilusam ja oskab meestele meeldida, juttu rääkida jms. Sageli võib hoopis vastupidi olla, et noorena on katastroofiline ja alles nüüd õppinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 07:26; 01.12 07:39; 01.12 08:12; 01.12 10:07; 01.12 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega ei saa nõustuda. Latti alla lastes oleks naine ikka õnnetu, sest suhe ise mingit õnne veel ei taga. Nüüd aga oleks õnnetuse põhjuseks mitte üksindus, vaid pettumus iseendas ja partneris.

Tuleb õppida üksinda rahulolu leidma. See ei saa sõltuda mehest ega lastest.

Mina küll leidsin õnne latti alla lastes. Selgus, et see latt ei baseerunud üldse tegelikul tõel ja sobivusel vaid oli minu peas loodud ebatõene konstruktsioon. Olen ülimalt õnnelik, et selle lati alla lasin ja nüüd on mu elul hoopis teine mõõde tänu lastele ja terviklikule peresuhtele. Selgus, et mu väljavalitul ei olnud tegelikke vigasid, olid vaid algpilgul olulisena tunduvad vead. Selgus, et tema sobis minuga, sest juhtumisi pole ma ka ise ideaalne. Kuigi ma ise muidugi arvasin, et olen parim saak üldse. Samuti ei olnud mul kunagi probleeme üksinda elu põnevaks elamisega. Aga ikkagi kadusid mul peret luues ära näiteks depressioonile viitavad kõhuvalud ja igasugu mõttetud melanhooliahetked.

Mida inimesed mõtlevad selle lati allalaskmisega? Kas seda, et armud kellessegi, aga tal pole teatud tingimused täidetud, näiteks auto on liiga vana ja elab üürikorteris, aga siis lased lati alla? Või seda, et ei pea meest üldse atraktiivseks ja temaga seksimine on nagu sugulasega seksimine, pead füüsiliselt vastumeelseks, vaimselt ka eriti eruta, kuid on hea inimene ja siis lased lati alla ja sunnid end seksima inimesega, kes sulle ei meeldigi? Viimasest variandist mina aru ei saa, sel juhul võiks üldse lesbiks hakata, vähemalt on ilusaid vabu naisi teatud vanusest palju rohkem ja saate omavahel riideid jagada ning naiste teemadel arutleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 07:26; 01.12 07:39; 01.12 08:12; 01.12 10:07; 01.12 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka sellest lati jutust ja mõttest aru. Kas “alla lati” tähendab, et võtad endale mehe, kes sulle üldse ei meeldi? Või tähendab see seda, et võtad mehe, kes sulle meeldib ja kellesse oled armunud, aga mehel on vigu ja suurem osa ühiskonnast arvab, et need vead on olulised? Osad vead on ju ometi sellised, mis ei takista õnnelik olemast ja ka “vea” mõiste on inimeseti erinev. Te ei saa ju ainsana “üle lati” olevaks pidada meest, kes on absoluutselt kõigi arust 100% veatu ja ideaalne? Või saate?

Minu mees on ilmselt PK Kägude arust täiesti alla lati – ta on väga laisk, täiesti ambitsioonitu ja meie majanduslikud vahendid on seetõttu ülipuudulikud. Aga see ei lähe mulle eriti korda, sest materiaalne ellusuhtumine ei ole mulle omane nii ehk naa. Selle eest on mul oma mehega täiuslik vaimne, psühholoogiline ja emotsionaalne klapp – tõesti täiuslik. Ma ei vahetaks meie pikki vestlusi ja üksteise tunnetamist iialgi mingi materiaalse hüve vastu. Ja olen ülitänulik Saatusele, et kuna enamik naisi oleks selle mehe 5 aastat tagasi nö latialusena ära põlanud, siis avanes minul võimalus ta justkui lotovõiduna endale napsata. Olen 40-aastane.

latt on see kui paned paberile kirja kõik nõudmised sobivale mehekandidaadile. nüüd tõmba pool maha ja oledki lati madalamaks lasknud. jäta alles see kõige olulisem pool ja sinu valikuvõimalused avarduvad omajagu.

mis puutub sinu ülekiidetud mehesse, siis kõik mis alguses meeldib, seda hakkad hiljem vihkama.

Kas päriselt ongi inimestel mingid konkreetsed nõudmised, enne kui kedagi vaatama hakkavad? Mina ei mõtle üldse nii ratsionaalselt, kui armun, siis armun, samas seda valida ei saa. Kui olekski linnukesed kirjas, siis ei pruugi üldse ju juhtuda, et ma temasse armun ja teda üldse mehena näen. Kui ta oleks näiteks lapsevägistaja ja loomapiinaja, siis muidugi suhet ei looks, isegi kui oleku jms tõttu oleks armunud. Aga normaalsuse piirides muid tingimusi pole.

Huvitav, et kas inimesed lasevadki latti nii alla, et loovad 2 tulpa tingimustega ja siis tõmbavad osad asjad maha? Oletame, et mul oleks 2 tingimust, esimene oleks, et ta oleks mulle füüsiliselt atraktiivne ja tunneks külgetõmmet, teine oleks, et ta oleks minu jaoks vaimselt huvitav. Kui 1 neist maha tõmmata, siis saab kas sõbra, kellega ei taha seksida rohkem, kui lapsepõlvesõbrannaga, kui teine maha tõmmata, siis oleks igav, aga pandav oss. Kummalgi juhul pole mõtet suhet luua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 07:26; 01.12 07:39; 01.12 08:12; 01.12 10:07; 01.12 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas päriselt ongi inimestel mingid konkreetsed nõudmised, enne kui kedagi vaatama hakkavad? Mina ei mõtle üldse nii ratsionaalselt, kui armun, siis armun, samas seda valida ei saa. Kui olekski linnukesed kirjas, siis ei pruugi üldse ju juhtuda, et ma temasse armun ja teda üldse mehena näen. Kui ta oleks näiteks lapsevägistaja ja loomapiinaja, siis muidugi suhet ei looks, isegi kui oleku jms tõttu oleks armunud. Aga normaalsuse piirides muid tingimusi pole.

Huvitav, et kas inimesed lasevadki latti nii alla, et loovad 2 tulpa tingimustega ja siis tõmbavad osad asjad maha? Oletame, et mul oleks 2 tingimust, esimene oleks, et ta oleks mulle füüsiliselt atraktiivne ja tunneks külgetõmmet, teine oleks, et ta oleks minu jaoks vaimselt huvitav. Kui 1 neist maha tõmmata, siis saab kas sõbra, kellega ei taha seksida rohkem, kui lapsepõlvesõbrannaga, kui teine maha tõmmata, siis oleks igav, aga pandav oss. Kummalgi juhul pole mõtet suhet luua.

Need sinu 2 tingimust koosnevad tegelikult tingimuste kogumist.
Füüsilise atraktiivsuse jaoks peab mees olema pikka kasvu, sportlik, nägus, puhas, hoolitsetud, korralikult riides.
Vaimse huvitatuse jaoks otsivad naised haritud meest, seega kõrgharidusega.
Lisaks otsitakse alateadlikult ka edukat meest, mida näitab nii varanduslik seis (auto, elamine) kui ka ühiskondlik positsioon.
See ongi see latt. Kui nüüd kirjutab mees, kes mingis osas ei vasta otsitule, siis põlatakse see mees koheselt ära ja ei kirjutata talle, või saadetakse äraütlev kiri, ilma isikusse süvenemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas päriselt ongi inimestel mingid konkreetsed nõudmised, enne kui kedagi vaatama hakkavad? Mina ei mõtle üldse nii ratsionaalselt, kui armun, siis armun, samas seda valida ei saa. Kui olekski linnukesed kirjas, siis ei pruugi üldse ju juhtuda, et ma temasse armun ja teda üldse mehena näen. Kui ta oleks näiteks lapsevägistaja ja loomapiinaja, siis muidugi suhet ei looks, isegi kui oleku jms tõttu oleks armunud. Aga normaalsuse piirides muid tingimusi pole.

Huvitav, et kas inimesed lasevadki latti nii alla, et loovad 2 tulpa tingimustega ja siis tõmbavad osad asjad maha? Oletame, et mul oleks 2 tingimust, esimene oleks, et ta oleks mulle füüsiliselt atraktiivne ja tunneks külgetõmmet, teine oleks, et ta oleks minu jaoks vaimselt huvitav. Kui 1 neist maha tõmmata, siis saab kas sõbra, kellega ei taha seksida rohkem, kui lapsepõlvesõbrannaga, kui teine maha tõmmata, siis oleks igav, aga pandav oss. Kummalgi juhul pole mõtet suhet luua.

Need sinu 2 tingimust koosnevad tegelikult tingimuste kogumist.
Füüsilise atraktiivsuse jaoks peab mees olema pikka kasvu, sportlik, nägus, puhas, hoolitsetud, korralikult riides.
Vaimse huvitatuse jaoks otsivad naised haritud meest, seega kõrgharidusega.
Lisaks otsitakse alateadlikult ka edukat meest, mida näitab nii varanduslik seis (auto, elamine) kui ka ühiskondlik positsioon.
See ongi see latt. Kui nüüd kirjutab mees, kes mingis osas ei vasta otsitule, siis põlatakse see mees koheselt ära ja ei kirjutata talle, või saadetakse äraütlev kiri, ilma isikusse süvenemata.

Sa mõtled ikka väga ratsionaalselt. Võib-olla meestel tõesti on nii, et kui naine on näiteks ilus, sale ja kenasti riides, siis mehele kindasti meeldib ta seksuaalselt. Minu puhul on küll aga nii, et on kas müstiline tõmme ta poole või ei ole. Ja kui see tõmme puudub, siis vaatan teda, nagu heteromees vaatab meessoost kolleegi, poeg vaatab onu või ema vaatab vanaema. See tähendab, et temaga seksida lihtsalt ei suudaks, ka purjus peaga mitte, olgugi, et ta on pikk, sportlik, hea välimusega. Teine mees võib-olla pole nii ilusa näoga ja nii heas vormis, aga tema poole on tõmme.

Kõik muud latid on ju tehislikud ja nende langetamisest saan aru. Aga see, kas sulle füüsiliselt keegi üldse mehena meeldib, ei ole su enda teha. Ma ei kujuta ette, kuidas minu ratsionaalne otsus hakata otsima teatud välimusega mehi kuidagi seda mõjutab, kellesse armun. Sa ikka armud sellesse, kellesse armud. Või ongi naistel peas nimekiri, et mees olgu pikk, sportlik ja ilus ning kui mõne lühikese koleda mehe vastu tunded tekivad, siis ignoreerivad, sest mees läheb lati alt läbi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 07:26; 01.12 07:39; 01.12 08:12; 01.12 10:07; 01.12 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, esiteks on 40 ringis ilma pagasita ja normaalsed mehed (st. kes ei ole lollpead, alkohoolikud, vägivaldsed või midagi sellist) Eestis täitsa olemas. Neid on raske leida – kuna enamasti nad on tagasihoidlikud inimesed – nende elu kulgeb “töö-toidupood-kodu”. Mina kohtusin mehega just 35a. Kummalgi ei olnud veel “pagasit”, st. lapsi, kuigi eelnevaid, lahkuläinud suhteid oli olnud. No näiteks, kuna huvid ei kattunud – minu mees tahtis rohkem kodus nokitseda, tema eelmine tüdruksõbra huvi oli aga ööklubid. Kui ikka huvid ei kattu, veab see varem-hiljem lahku (ja lapsi neil ei olnud). Nüüdseks on meil 2 last.

Siis soovitaks, et kui otsid meest rahvusvahelisest tutvumisportaalist, siis tee konto pigem sellisesse rahvusvahelisse portaali, kus on tasulised kontod. Näiteks lavaplace.com. Jäta igasugused eksootilised maad välja, pane otsingus resident country-ks näiteks Estonia, Latvia, Finland, Netherland, Denmark… ning endale sobivad vanusepiirid mehele – nii saad 1 riigi kaupa otsinguga üle vaadata, kes seal parasjagu naist otsivad (see on tasuta). Pane tähele ka meeste seatud vanusepiire – paljud Euroopa mehed ei otsi verinoort naist, vanusepiirid on pigem oma vanusest +- ehk siis 35-st ei peeta vanaks.

Jõudu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:09; 05.12 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas päriselt ongi inimestel mingid konkreetsed nõudmised, enne kui kedagi vaatama hakkavad?

No minu puhul oli vaja üle saada järgmistest asjadest (ma ei teinud seda isegi teadlikult, nimekirja ei koostanud): olin miskipärast veendunud, et mees peab jaksama mind sülle tõsta ja olema minuga vähemalt sama haritud. Asjad, mida enamik naisi alateadlikult järgivad.

Nüüd on minu partner minust lühem ja vibalikum, tema välimus ei tekitanud minus esmapilgul üldse külgetõmmet, ainult lõhn ja käed olid meeldivad, jutt sobis, osavus ja oskused sobisid. Kuna ma olin tolleks kohtumiseks piisavalt vana, siis ütlesin endale, et see, mis mulle ei meeldi on ju pelgalt välimus, annan endale teadlikult võimaluse. Teadlikult lükkasin selle välimuse teema kõrvale ja tasus ära, praegu tundub mu mees mulle vägagi ok ka välimuselt.

Samuti olen mina kahe haridusastme jagu kõrgemalt haritud kui tema, see on minu jaoks alateadlikult alati olnud justkui kindel märk sellest, et kaaslase vaimsed võimed ei pruugi kuigi kõrged olla. Aga selgus, et tekstianalüüsi võimes ja oskuses matemaatikat praktikas rakendada on tema minust kordades tugevam. Tema on lihtsalt piisavalt praktiline inimene, et keskenduda vaid ennast huvitavale ning ei tundnud vajadust ülikooli minna, läks kohe tööle ja palk on ka minu palgast kõrgem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 15:46; 30.11 17:33; 01.12 13:46; 04.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milles siis asi on, et sul suhet pole siiamaani?

Asi pole tõenäoliselt meestepuuduses, vaid selles, et sina ei ole suhet loonud siiani. Mis see põhjus on? Miks sul pole see siiani õnnestunud? Kui selle pähkli läbi hammustad, siis tuleb mõelda, kas see põhjus on kuidagi muudetav?
Need viimased küsimused on relevantsed küll ainult siis, kui teemaalgatajal pole kunagi olnud 35a jooksul pikemaajalist suhet.
Kui tegelikult on olnud suhtes ja nüüd juhuslikult jälle vallaline, siis ütleks, et vahepeal ikka shit happens 🙂 Küllap õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas päriselt ongi inimestel mingid konkreetsed nõudmised, enne kui kedagi vaatama hakkavad?

No minu puhul oli vaja üle saada järgmistest asjadest (ma ei teinud seda isegi teadlikult, nimekirja ei koostanud): olin miskipärast veendunud, et mees peab jaksama mind sülle tõsta ja olema minuga vähemalt sama haritud. Asjad, mida enamik naisi alateadlikult järgivad.

Nüüd on minu partner minust lühem ja vibalikum, tema välimus ei tekitanud minus esmapilgul üldse külgetõmmet, ainult lõhn ja käed olid meeldivad, jutt sobis, osavus ja oskused sobisid. Kuna ma olin tolleks kohtumiseks piisavalt vana, siis ütlesin endale, et see, mis mulle ei meeldi on ju pelgalt välimus, annan endale teadlikult võimaluse. Teadlikult lükkasin selle välimuse teema kõrvale ja tasus ära, praegu tundub mu mees mulle vägagi ok ka välimuselt.

Samuti olen mina kahe haridusastme jagu kõrgemalt haritud kui tema, see on minu jaoks alateadlikult alati olnud justkui kindel märk sellest, et kaaslase vaimsed võimed ei pruugi kuigi kõrged olla. Aga selgus, et tekstianalüüsi võimes ja oskuses matemaatikat praktikas rakendada on tema minust kordades tugevam. Tema on lihtsalt piisavalt praktiline inimene, et keskenduda vaid ennast huvitavale ning ei tundnud vajadust ülikooli minna, läks kohe tööle ja palk on ka minu palgast kõrgem.

Aga ta ikkagi meeldis sulle, enne kui seksima hakkasite? Muidugi ei mõtle ma seda, et peaks kohe esimesel kohtumisel atraktiivne olema, aga niimoodi ma küll ei suudaks, et kui mehel ongi kõik linnukesed kirjas, siis sunnin end seksima. Minu jaoks on 90% meestest täpselt samasugused, kui naised, mingit mehe tunnet nendega ei teki ja ülejäänud 10% vastu ka mitte enne u kuu aega suhtlemist, tõenäoliselt isegi kauem. Selles mõttes saan aru, kui on mingi tehislik “latt”, et lühikesi mehi üldse ei vaata, ei anna neile võimalustki, aga kui ikka meeldima ei hakka ja tunned end temaga, nagu sugulasega, siis ei aita ka see, et “lati” kohaselt on ideaalmees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.12 07:26; 01.12 07:39; 01.12 08:12; 01.12 10:07; 01.12 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

latti ära alla küll lase.
vaata välismaalt.

Just. Ja jää sinna välismaale elama ka. Siis on nalja nabani, kui selgub, et ikkagi ei olnud armastus hauani. Tahad pärast lahkuminekut lastega Eestisse tagasi tulla, aga ei saa, sest laste isa ei luba. Kui ikkagi tuled, oled lapseröövija.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 03:59; 02.12 04:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 30.11.2017 19:58 postitus oli väga huvitav, kuigi siin üks kägu nurises, et liiga pikk. Aga noh, ega igaüks ei olegi võimeline pikemat teksti lugema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 03:59; 02.12 04:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on kurb, kui yxikmees ära võetakse. Me ei saagi enam teada, kuidas tal läheb ja mis ta teeb … no puid ta jah lõikab/lõhub/kuivatab.
Ja see veel enne jõule kah, selline kurbus kohe …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 16:15; 02.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas päriselt ongi inimestel mingid konkreetsed nõudmised, enne kui kedagi vaatama hakkavad? Mina ei mõtle üldse nii ratsionaalselt, kui armun, siis armun, samas seda valida ei saa. Kui olekski linnukesed kirjas, siis ei pruugi üldse ju juhtuda, et ma temasse armun ja teda üldse mehena näen. Kui ta oleks näiteks lapsevägistaja ja loomapiinaja, siis muidugi suhet ei looks, isegi kui oleku jms tõttu oleks armunud. Aga normaalsuse piirides muid tingimusi pole.

Huvitav, et kas inimesed lasevadki latti nii alla, et loovad 2 tulpa tingimustega ja siis tõmbavad osad asjad maha? Oletame, et mul oleks 2 tingimust, esimene oleks, et ta oleks mulle füüsiliselt atraktiivne ja tunneks külgetõmmet, teine oleks, et ta oleks minu jaoks vaimselt huvitav. Kui 1 neist maha tõmmata, siis saab kas sõbra, kellega ei taha seksida rohkem, kui lapsepõlvesõbrannaga, kui teine maha tõmmata, siis oleks igav, aga pandav oss. Kummalgi juhul pole mõtet suhet luua.

Need sinu 2 tingimust koosnevad tegelikult tingimuste kogumist.
Füüsilise atraktiivsuse jaoks peab mees olema pikka kasvu, sportlik, nägus, puhas, hoolitsetud, korralikult riides.
Vaimse huvitatuse jaoks otsivad naised haritud meest, seega kõrgharidusega.
Lisaks otsitakse alateadlikult ka edukat meest, mida näitab nii varanduslik seis (auto, elamine) kui ka ühiskondlik positsioon.
See ongi see latt. Kui nüüd kirjutab mees, kes mingis osas ei vasta otsitule, siis põlatakse see mees koheselt ära ja ei kirjutata talle, või saadetakse äraütlev kiri, ilma isikusse süvenemata.

Sa mõtled ikka väga ratsionaalselt. Võib-olla meestel tõesti on nii, et kui naine on näiteks ilus, sale ja kenasti riides, siis mehele kindasti meeldib ta seksuaalselt. Minu puhul on küll aga nii, et on kas müstiline tõmme ta poole või ei ole. Ja kui see tõmme puudub, siis vaatan teda, nagu heteromees vaatab meessoost kolleegi, poeg vaatab onu või ema vaatab vanaema. See tähendab, et temaga seksida lihtsalt ei suudaks, ka purjus peaga mitte, olgugi, et ta on pikk, sportlik, hea välimusega. Teine mees võib-olla pole nii ilusa näoga ja nii heas vormis, aga tema poole on tõmme.

Kõik muud latid on ju tehislikud ja nende langetamisest saan aru. Aga see, kas sulle füüsiliselt keegi üldse mehena meeldib, ei ole su enda teha. Ma ei kujuta ette, kuidas minu ratsionaalne otsus hakata otsima teatud välimusega mehi kuidagi seda mõjutab, kellesse armun. Sa ikka armud sellesse, kellesse armud. Või ongi naistel peas nimekiri, et mees olgu pikk, sportlik ja ilus ning kui mõne lühikese koleda mehe vastu tunded tekivad, siis ignoreerivad, sest mees läheb lati alt läbi?

Tegelikult on selle füüsilise meeldivusega keerulisemad lood. Minu abikaasa näeb tegelikult igas mõttes jõle välja ja päris kindasti ei armunud ma temasse esimesesest silmapigust. Tema teod ja jutt olid aga suurepärased ja enam ma justkui ei märka tema tõesti suuri füüsilisi puudujääke. Armastus tuli tasapisi, kuni kasvas suureks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 17:22; 03.12 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on selle füüsilise meeldivusega keerulisemad lood. Minu abikaasa näeb tegelikult igas mõttes jõle välja ja päris kindasti ei armunud ma temasse esimesesest silmapigust. Tema teod ja jutt olid aga suurepärased ja enam ma justkui ei märka tema tõesti suuri füüsilisi puudujääke. Armastus tuli tasapisi, kuni kasvas suureks.

Kas tõesti räägib nii armastav abikaasa? Anonüümselt vist ju võib (kuigi ka see oleks abikaasale nagu noa selga löömine) aga ega sa ometi avalikult oma abikaasast nii ei räägi? See oleks kohutavalt alandav. Omapärane huumorimeel igatahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 17:18; 03.12 00:46; 11.12 14:18; 13.12 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on selle füüsilise meeldivusega keerulisemad lood. Minu abikaasa näeb tegelikult igas mõttes jõle välja ja päris kindasti ei armunud ma temasse esimesesest silmapigust. Tema teod ja jutt olid aga suurepärased ja enam ma justkui ei märka tema tõesti suuri füüsilisi puudujääke. Armastus tuli tasapisi, kuni kasvas suureks.

Kas tõesti räägib nii armastav abikaasa? Anonüümselt vist ju võib (kuigi ka see oleks abikaasale nagu noa selga löömine) aga ega sa ometi avalikult oma abikaasast nii ei räägi? See oleks kohutavalt alandav. Omapärane huumorimeel igatahes.

Ei, loomulikult ei räägi ma nii avalikult. Siin on ju anonüümne foorum. Trauma ja nahahaiguse tagajärjel näeb mees halb välja, tegelikult nagu Frankenstein, võõrad lapsed vahel lausa kardavad. Huumoriga pole siin midagi pistmist, nii lihtsalt on.
Tegelikult tunnete ja teate ju isegi mõnda silmapaistavte iluvigadega inimest, kes on õnnelikus abielus. Vahel ka eriti kauni iniemesega (ma ise olen tavalise välimusega, keskmine). Järelikult ei ole füüsis armumise puhul esmatähtis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 17:22; 03.12 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult ei ole füüsis armumise puhul esmatähtis.

Loomulikult ei ole. Füüsis võib olla tähtis tähelepanu köitmiseks, aga… mina olen kehva nägemisega, prillid korrigeerivad ca 70% ja seetõttu ma ilmselt teatud detaile ei märkagi. Ei ole harjunud ka ainult silmadele toetuma, inimese puhul on olulisem muu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 00:04; 03.12 10:54; 03.12 17:35; 11.12 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et naistele kirjutatakse palju rämpsposti stiilis “mul on bmw, kas õhtul seXXida tahad” jne.
(Tõsi, see sõltub portaalist: kindlasti nt. iha.ee-s on sellist värki rohkem kui flirticus.)

No mulle kirjutati ikka “mis teed?” või “kriba mulle”. Kusjuures tutvumise ajal olin ise ja olid mehed ikka “aastates”, mitte enam 18-aastased ossid. Kui 35+ mees kirjutab “kriba mulle”, siis kui suur tõenäosus on, et üks haritud ja hakkamasaav kena naine temaga kontakteerub? Heal juhul vastabki samal levelil naisterahvas ning pärast nenditakse statistikat – netis ongi vaid mingit tropid ja imelikud koos.

Teine kat on esimeses kirjas pikki elulugusid kirjutavad mehed. Rohkem on see küll välismaalaste komme, aga kirjutavad ka eestlased. Ausalt, su lapsepõlv ja kooliaeg ei huvita mind. Ka pikk enese iseloomustus omaenda vaatenurgast on kurnav.
Seega, kui inimene ei oska kuidagi lühidalt, viisakalt ja neutraalselt vestlust alustada, siis suure tõenäosusega ei saa temaga head kontakti ka irl. Taolised manuaalid netis tutvumiseks, millise lõiku minagi tsiteerisin, on aga hoopis naljakad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 11:30; 03.12 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kenast välimusest lasevad ennast petta tavaliselt mehed, naistel on muud asjad olulisemad. Tean mitmeid mehi, kes on ilusast välimusest ennast eksitada lasknud ja võtnud naise, kellega tegelikult sugugi ei sobi. Pärast siis käib kurtmine taevani, et naine liiderdab ringi, kodus midagi ei liiguta, raha lööb laiaks, käitub nagu vana uss jne, jne. Ometi naine pole ju muutunud, ta oligi selline. Mina soovitaks ka välismaale vaadata, seal sellist noorusekultust ei ole, 35 on seal ikka väga noor naine, mehedki selles vanuses paljud alles vallalised ja ilma pagasita. Või oskavad oma kärgperenduse asja veidi normaalsemalt korraldada. Mul on endal ka välismaa mees, väga rahul olen. Ta on kena, hindab mind, perekonda ja kõik läheb kenasti. Enne jääks üksikuks, kui mingi mehikesesuguse endale võtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 11:12; 04.12 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagasita mehe peab jah noorena juba endale võtma.
See kärgperendus on üks täiega mööda värk, öelgu need kärgpered mulle mida tahavad ja miinustagu mind surnuks, aga tõsi ta on, et sul on “parim enne” möödas ja satud üha rohkem selliste Mehikeste ja Yxikute stiilis jopskinite otsa.
Mul on pagasita mees, kelle valisin juba kooliajal välja.
Hea elu on meil, kui minevik ei kummita ja luukeresid kapis pole.

Vanarahvas ütles sellisel puhul: Ära hõiska enne õhtut!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsinud seda hala siin lugeda. Aga alati, kui keegi halab, et ta ei leia meest, on mul üks soovitus. Tee endale tsikliload ja osta tsikkel, mehed hakkavad sinuga juttu tegema ja külge kleepima nii, et lausa tüütud on.Ei maksa arvata, et tsiklitega sõidavad ainult mingid friigid.Enamus on täitsa normaalsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te, üksikud, saate lahti peas kogu aeg tiirlevatest mõtetest, et elu lõpuni üksi. Mind takistab juba elu elamast ja tööd tegemast. Tahaks paaniliselt tormata otsima, aga sellel pole ju mõtet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:35; 30.11 15:40; 03.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te, üksikud, saate lahti peas kogu aeg tiirlevatest mõtetest, et elu lõpuni üksi.

Keskendume muudele huvitavatele asjadele elus: tööle, hobidele, sõpradele, enesetäiendamisele ja -harimisele. Üksi olla on selles mõttes hea, et ei pea kelleltki milleski “luba” küsima: oma elu, ise tean, mis teen. Nii et naudi seda üksindust, see on nii mõnelegi kättesaamatu õnn.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 00:04; 03.12 10:54; 03.12 17:35; 11.12 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koledatel naistel ongi raske elu, isegi ilusatel on 35+ valikut kordades vähem kui 20ndate alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa keera saatus ümber sõrme. Hakka paaniliselt kartma, et sa kellegi leiad.*
Võin kihla vedada, et kui sul on mees ja 3 last, võid vaid unistada sellisest vabadusest, nagu sul praegu kasutada on. Aga jah, selle mõistmiseks on vaja mõlemat kogemust.

*Tegemist on paradoksaalse intentsiooniga (V.Frankl). Inimene tõmbab ligi olukordi, mida kardab ja lükkab eemale olukorrad, mille külge klammerdub ja mida väga ihaldab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 15:31; 05.12 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koledatel naistel ongi raske elu, isegi ilusatel on 35+ valikut kordades vähem kui 20ndate alguses.

Kuidas kellelgi. Ja kindlasti ei olene populaarsus vaid välimusest. Tean paljusid kaunitare, kes ei leia kedagi ja teisi keskpärase välimusega naisi, kellel on kogu aeg meesteparv ümber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 11:12; 04.12 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ta ikkagi meeldis sulle, enne kui seksima hakkasite? Muidugi ei mõtle ma seda, et peaks kohe esimesel kohtumisel atraktiivne olema, aga niimoodi ma küll ei suudaks, et kui mehel ongi kõik linnukesed kirjas, siis sunnin end seksima. Minu jaoks on 90% meestest täpselt samasugused, kui naised, mingit mehe tunnet nendega ei teki ja ülejäänud 10% vastu ka mitte enne u kuu aega suhtlemist, tõenäoliselt isegi kauem. Selles mõttes saan aru, kui on mingi tehislik “latt”, et lühikesi mehi üldse ei vaata, ei anna neile võimalustki, aga kui ikka meeldima ei hakka ja tunned end temaga, nagu sugulasega, siis ei aita ka see, et “lati” kohaselt on ideaalmees.

Nojaa, aga kui ma ei oleks endale võimalust andnud (“latti” alla lasknud) ja ei oleks tema kutsele vastanud ning poleks öö läbi laagritule valgel temaga kogu maailma asju läbi arutanud, ei oleks ma teada saanudki, et ta on mulle atraktiivne. Samuti ei ole minule seksuaalse tõmbe mõttes tähtis, milline mees välja näeb vaid see, mis juttu tema suu räägib, mis pilguga ta mind vaatab ja kuidas tema käed mind puudutavad. Kui siis ka ei teki tunnet, siis tõesti ei sobi. Aga niimoodi rohkematele võimalust andes lihtsalt valikuvõimalus laieneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 15:46; 30.11 17:33; 01.12 13:46; 04.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted 35.a naine ja ikka üksi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.