Esileht Beebi ja mitmikud 3,5-kuune nutab enne magamist

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 3,5-kuune nutab enne magamist

Postitas:

Beebi nutab iga kord enne uinumist. Üleval jõuab ta olla maksimaalselt 1,5 tundi, kui läheb sellest üle, on suur kisa ja röökimine garanteeritud. Samas kui panna ta magama esimeste väsimusmärkide ilmnemisel, nutab ta samamoodi ning magama on nõus jääma ainult süles, sedagi peale pikka kussutamist :(.

Kas nii väike beebi tõesti jaksabki ainult ca 45 minutit kuni tund üleval olla või milles asi?

Olen nõutu kuna ei tea, millal teda siis ikkagi magama tuleks panna ning kuidas teda ka ise uinuma õpetada.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kohe kuuekuune laps ja kuigi palju nuttu eelneb endiselt igale magamaminekule. Aga jah, kõige hullem on asi üleväsimuse korral, siis võib isegi kuni 20 minutit päris kõvasti karjuda, kuigi hoian süles, kussutan ja pakun lutti. Ilma nututa jääb magama ainult rinnaga, aga eks rinnal uinutamist üritan nüüd juba vältida.

Muidugi teen vahet ka päris sellisel emotsionaalsel nutul ja karjumisel ning veidikesel protestimisel. Tihtipeale, eriti ööunne pannes, teeb laps selliseid väikeseid nutukesi, no lühikesi sutsakaid, äh-äh. Neist ma nagu eriti välja ei tee, sageli natukene teeb neid, enamasti jääb kahe nutukese vahele ka täitsa nutuvaba aeg, ja siis üsna kiiresti laps juba magab. Kui ei jää ikka magama ja hakkab rohkem nutma, siis enamasti rinnale patsutamine aitab rahustada ja laps jääb magama.

Eks pead katsetama tõesti näiteks veel varasema magama panekuga. Kuigi minul kuuekuune peaks suutma kirjade järgi üleval olla 2-2,5 tundi, siis näiteks õhtupoole ta väsib mul sageli kiiremini ja vahel panen juba 1,5 tundi pärast viimast ärkamist magama.

Aga üldiselt kui unega probleemid, siis võib-olla uurida ka B12 taseme kohta. Kui laps ikka üldse magama ei taha jääda, ükskõik, mis ajal – vähem või kauem üleval olnuna – teda magama üritad panna, siis äkki hoopis selle vitamiini puudus. Minu lapse uni paranes märgatavalt, kui 1,5 kuu vanuselt jaole saime, et B12 ülimadalaks langenud, kuigi vahetult pärast sünnitust oli tase normis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:06; 03.06 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma kasutasin beebi magamiseks sellist saiti nagu weebeedreaming, kus on näidispäevakavad ja välja toodud ka kaua mingis vanuses jaksab üleval olla. Guugeldades weebeedreaming ja sample schedules peaks leidma. Nõus eelmise vastajaga, et hea oleks B12 kontrollida lasta ja muidu siis ikka magama panna, kui tundub, et hakkab uniseks jääma. Kui ongi väiksem vahe, kui 1,5h no siis on. Iga laps on erinev ja kasvuspurdi ajal nad magavad ka rohkem tihtipeale. Ma ise ehmatasin paarikuuse puhul ära, kui üks päev lihtsalt põõnas ja põõnas, aga siis kasvaski mühinal. Ja selle ise uinumisega on nii ja naa. Tee ikka nii, nagu sulle ja beebile sobib. Mõned on läheduslembesemad ja teised mitte. Nii väikse puhul ma sellest iseuinumise ideest kinni ei hoiaks. Proovida võid ikka, aga kui ei sobi, siis lase minna ja ära põe.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa muidugi minu lapsel oleneb tuju ka väga otseselt sellest, kui palju ta magas. Näiteks kui päeva esimese uinaku teeb millegi pärast ainult nii 40 minutit, siis muutub väga kiiresti tujukaks ja panen ta kiiremini magama kui oleksin pannud juhul, kui ta oleks maganud 1,5-2 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:06; 03.06 16:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 3,5-kuune nutab enne magamist