Esileht Beebi ja mitmikud 3,5 kuune sipleb ja hõõrub end laua punaseks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 3,5 kuune sipleb ja hõõrub end laua punaseks

Postitas:

Kaks nädalat juba ei maga öösel. Sellili olles vehib käte ja jaögadega, nii et tagumik õhus. Panin siis täna poole öö pealt kõhuli. Aga paari tunniga olid põsed punaseks hõõrutud, sest kogu aeg tõestis pead küljelt küljeme ja nühkis nii mööda madratsit….varem oli super magaja! Milles asi???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:17; 26.01 10:09; 26.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pererst vaatas ja ütles, et ei näe küll et hambad tulekul oleks. Samas beebil on käed küll koguaeg suus ja ila tulgub. Ei tea…
Kägu 9:57, kas su laps sama vana? Tavaliselt ju hambad hiljem tulevad?
Aga need ööd nii äsitavad. Ei saa mina tundigi magada ja lapse uni häiritud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:17; 26.01 10:09; 26.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ega tal pole allergiat st punaseid laike,meil ka nühkis ja lopuks avastasin, et tal sügelesid punakad laigud, mida vastu madratsit ja kätega nühkis.Kui rohu saime läks kohe üle(rp laps ja avastasin, et pähklid tegid kurja).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:16; 26.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poiss ka paar nädalat sahmis hullult käte ja jalgadega öösel iga tunni tagant, olin ise juba täiega läbi, hommikul rohkem väsinud kui õhtul magamaminnes, aga õnneks see läks vähemaks, nüüd ainult paar korda öö jooksul teeb nii. Ei tule hambaid, ei ole gaasivalusid ega allergiaid, seega ei tagi, kas äkki mingi faas selline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin samat teemat just püstitada. Varem magas nii 2-3 söögikorraga öösel, vahel terve öö, mingit sahmimist ei olnud. Nüüd paar nädalat ainult sahmib, vehib jalgadega, pea küljelt-küljele. Hambaid ei tule, allergiat pole, RP laps, puukutab kenasti…no mis toimub? Ma olen nii magamata juba, et ei jaksa kärutamagi minna :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 26.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13:35. Siis meil täpselt sama teema jah. Tõesti see sahmimine käib terve öö…lapsel endal enamasti silmad kinni, aga vehel suure sahmimise peale tuleb kisa ka, siis on vaja ruttu lutt suhu panna. Ma olen ka magamatusest väsinud ja laps ka päeval virilam, kuna öösel ei puhka. Ka päeva uned on erksamad ja uinumine väga raske. Teeb ainult lühikesi 30-40 minutulisi uinakuid. Kuidas sul laps päeval magab? Kas ta sul ilastab ka ja topid käsi suhu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:17; 26.01 10:09; 26.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeval magab hästi, teeb ühe pika lõunaune, nii 4 tundi, vankris. Aga jah rusikad on suus ja ilastab koguaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 26.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sahmimisega avastasin veel,et kui õnnestub ta kõhuli keerata(üldiselt ei maga kõhuli)siis sahmis vähem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:16; 26.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud 3,5 kuune sipleb ja hõõrub end laua punaseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.