Esileht Pereelu ja suhted 35+ naisterahvad tutvumisportaalides

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 35+ naisterahvad tutvumisportaalides

Postitas:

Mida mõtleb üks naisterahvas tutvumisportaalis, kes väidab seal, et on 35 a, vallaline, lapsi ei ole ega taha ja elab üksi. Väidab ka, et teeb karjääri. Kohtingule ilmus Teslaga ja pakkus, et maksab oma arve ise, millest keeldusin. Hiljem, peale väljaskäimist on ta minu vastu minimaalselt huvi tundnud, ei vasta isegi sõnumitele nagu “tere hommikust, kallis” või “mt”, südametele ja naljapiltidele ka ei vasta. Väidab, et pole aega. Mina ei saa jälle aru, kuidas nii vanal naisel ikka veel lapsesoovi pole, midagi peab korrast ära olema. Mõtlesin, et 35+ naistel bioloogiline kell tiksub ja saaks kohe lapsed ära teha. Saadan talle beebipilte ja animatsioone tiksuvatest kelladest, aga ei midagi. Imelik on see, et naine elab üksi ja teeb karjääri, mehega ei taha isegi kokku kolida. Äkki on lesbi või feminist?

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik on see, et naine elab üksi ja teeb karjääri, mehega ei taha isegi kokku kolida.

Mismõttes?
Supinahaga ta ei tahagi ju kokku kolida ja sina küll mees ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mingi libateema välja imeda, siis peaks ikkagi mingist latist üle hüppama, et veidikenegi intrigeeriv ja huvitav oleks. Praegu jääb liiga lahjaks, et saag käima tõmmata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et 35+ naistel bioloogiline kell tiksub ja saaks kohe lapsed ära teha. Saadan talle beebipilte ja animatsioone tiksuvatest kelladest, aga ei midagi.

Eriti napakas on sebida beebipiltide ja tiksuvate kellade animatsioonidega naist, kes on väljendanud, et lapsi ei soovi! Ja veel imestada, et see ignoreerib …!
Vastuseks küsimusele: äkkis seda mõtlebki, mida väljendas – et ei taha, ei soovi?

Olen ka sellist meest kohanud, kellele ütlen et tegevus x või lause y ei meeldi (teeb haiget vms.) Ja siis tal hakkab kogemata just neid asju juhtuma… Naeratuse saatel teatab:”oih, ma unustasin.”

(Üks näide: mulle tegi noorena haiget, et mul lapsena isa polnud. Tundsin tema järele suurt puudust, samuti komplekse koolis jm. Olen märganud, et olen väga tema moodi.. Ja siis see mees hakkas pidevalt küsima, kuidas teil isaga lapsepõlves oli… jt. samas stiilis küsimusi… ning hoolimatu ja rõõmsa naeratuse saatel: “ups, ma unustasin” vastas/kommenteeris, kui ma vaikisin, ei mingit kaastunnet, ega kahjutunnet selle ups… /unustamise peale) aga see selleks…

Hakkasin samuti seda meest ignoreerima, btw.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunuh.

Tegelt… Igav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et 35+ naistel bioloogiline kell tiksub ja saaks kohe lapsed ära teha. Saadan talle beebipilte ja animatsioone tiksuvatest kelladest, aga ei midagi.

Ega naine härg pole, et talle punast rätikut (loe beebipilte, tiksuvatest kelladest animatsioone) näitama peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted 35+ naisterahvad tutvumisportaalides