Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 35+ vanuses triibupüüdjad

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: 35+ vanuses triibupüüdjad

Postitas:

44 ja neljas laps. Rasestumine võttis aega 3 kuud, just sain oma triibud. Seega ärge andke alla, vanus on ainult number.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

44 ja neljas laps. Rasestumine võttis aega 3 kuud, just sain oma triibud. Seega ärge andke alla, vanus on ainult number.

Hea meel lugeda, et kellelgi on õnneks läinud. Palju õnne! Ise olen ka 44 ja sihikindlalt proovitud nüüd umbes 1,5 a. Ei midagi. Aga alla veel ei anna.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 43 ja üritame kolmandat last saada. Eelmisel aastal samal ajal olin rase ja rõõmus, aga kahjuks selgus, et lapsel Downi sündroom ning rasedus läks katkestamisele. Kuna eelmised kaks last on terved, siis ka mul lubas arst kohe uuesti proovima hakata. Siin ma nüüd olen juba 9 kuud uuesti üritanud, aga tulemust ei mingit. Kahel esimesel korral on mul muidugi ka aega läinud umbes 1,5 aasta ringis enne, kui rasedaks jäin. Tsükkel on ka ebaregulaarne, mis muidugi muudab asja veel keerulisemaks. Testide järgi OV toimub, aga ikka keerleb peas see mõte, et kas üldse enam õnnestubki selles vanuses ja kõik need teised mõtted, mis teile kõigile ka kindlasti tuttavad on. Iga kuu püüan mitte stressata, aga no ei saa neid mõtteid peast välja.

Kas arst ikka annab lootust iserasestuda? Kas natuke stimulatsiooni on ka soovitanud?
IVF peale pole mõelnud?
Mina ka 43+ ja arst suhteliselt skepltiline üldse vanuse tõttu kuigi kõik toimib ja toimetab.
Teeb närviliseks meidki, kuud aina jooksevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

44 ja neljas laps. Rasestumine võttis aega 3 kuud, just sain oma triibud. Seega ärge andke alla, vanus on ainult number.

Super! Palju, palju õnne!
Hea kuulda, et keegi samaealine on õnnelik, annab lootust meile kõigile kes üle 40 !
Ise olen ka 44 ????☺️ ja proovime 7 kuud, eelmine kuu oli keemiline rasedus mis kadus nädal aega hilinenud päevadena…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37 ja üritame esimest last saada. Ei ole veel õnnestunud 8 kuu jooksul rasestuda peale kahte eelmist katkesmist 2017 aastal. Mõlemad rasedused katkesid neljandal kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 ja üritame teist last. Esimene tuli kohe kui tahtsime ja teise tahtmine tuli 5 aastat tagasi, aga vot mees vahepeal nii nässu läinud, et lausa uskumatu. Tehtud 2 IVF-i, edutult…ootame kolmandat, meest ravitakse. Väga ei usu, et siit midagi tuleb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41-aastane.

Hakkame meisterdama 4. last 4ndat kuud. CD5.

1. tuli 1. kuul peale pillide ärajätmist.

2. tuli 1. v 2. kuul peale pillide ärajätmist.

3. tuli imetamise alal kui 1 v 2 menstruatsiooni oli ära toimunud.

Aga ma olin kõigi kolme viljastamise ajal alla 26 a vana.

Elame, näeme.

Vapper(41)

Upgrade: 5. kuul õnnestus ja test näitab, et olen lapseootel!
Vanus täpsemalt 41 a ja 5 kuud.

Vapper(41)

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 09:32; 09.04 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 39 ja üritame kolmandat last. Esimene ivf-ga 35aastaselt, teine loomulikul teel 37aastaselt peale 4 kuud proovimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 (suht kohe 43), proovime teist saada IVFiga. Esimene samuti IVF 40selt, tol korral õnnestus teisel katsel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35a ja esimene laps tuli ise, rasestusin 32a, kui oli umbes kuu möödas vahenditest loobumisest. Teisele oleme kohe vabad käed andnud, aga kuna imetasin kaua, siis ei rasestunud enne, kui tsükkel taastus. Triibud sain neli kuud peale esimest menstruatsiooni. Arstil veel käimata ja loodame parimat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie plaanime järgmise lapse tegemist järgmise aasta sügisel,sest pisem laps saab tollal 2 aastaseks.
Siinseid teemasid lugedes tuleb hirm peale,kuna paljud kurtnud,et vanuses+35 raske rasestuda. Ja ma ise olengi selleks ajaks juba 36-ne.
Kavatsen need 1,5aastat korralikult vitamiine tarbida,raseduskilodest lahti saada ja loodan,et ei tule probleeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:58; 13.04 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on vanuse suurenedes rasestumise kiirus hoopis tõusnud. 4 esimest rasedust ootasin ca 1 aasta. 5.rasedus tuli ühest ja ainsast kaitsmata korrast ( olin siis 35). 6.rasedus, mis kahjuks lõppes 12.rn kurvalt, tuli 6.proovimiskuul ( olin 40.a). Nüüd, peale lapse kaotust, õnnestus ootele jääda kohe 1.kuul. Arstile pole veel jõudnud, aga loodame parimat. Hetkel olen 40 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina 37 ning üritame neljandat juba kolmas kuu.
Esinene 12 ja tuli 2 kuugs
Teine 10 ja tuli 1 kuuga
Kolmas aastane ja tuli peale katkemist järgmisel kuul
Neljas laseb end oodata 🙂

Marmaara 37

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis ka liitun siinsetega, olen 39, püüdma hakkame kolmandat last. Esimesed lapsed sündisid 20 ja 18 a tagasi ja suht mures, et kas kõik ikka toimib. Pillid jätsin ära jaanuarist, päevad regulaarsed olnud peale seda. Loodan, et saan oma pesamuna 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust hetkel 37. Ootame kolmandat last. Kuna mul oli noorena diagnoositud polütsüstilised munasarjad, siis esimese tegemine oli paras jamamine. Erinevad rohud jne, aga aega läks 4 kuud. Nüüd laps 13 aastane. Teine tuli ilma igasuguse kaasabita 3ndal proovimis kuul ja kolmas esimesel proovimis kuul. Hetkel 8+5 ja loodame, et kõik läheb hästi 🙂 . Lootust ei tasu kunagi kaotada. Isegi minu auklikud munasarjad hakkasid vananedes hoopis korralikumalt tööle :).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kolin endalegi ootamatult aga väga õnnelikuna rasedate alla 🙂
Ehk siis on ka 39 aastaselt võimalik see, üks poolmeelega vaatame mis juhtub ups 2 päeva enne ovulatsiooni ja tehtud 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina 36 ning üritame neljandat.
Esinene 15 ja tuli 2 kuuga
Teine 13 ja tuli 2 kuuga
Kolmas 9 , tuli 1 kuuga
Neljas laseb end oodata ????, olen IVF järjekorras .Löögile peaks saama augustis.

S36

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 35+ vanuses triibupüüdjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.