Esileht Lapse ootamine 37 nädal ja nina kinni

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 37 nädal ja nina kinni

Postitas:

Terve raseduse olen ninakinnisusega kimpus olnud aga nûýd puhta hulluks asi läinud. Ostsin xymelinj, teatavasti raseduse ajal vóib… aga kui kaua ja palju vóib? Hektel mitmes päev nii et peaks ikka mitu korda päevas laskma.sedA. varasemalt sain hakkama quixxi ja muude looduslike asjadega ja suht ilma millegita isegi… aga no ikka täitsa hulluks nýyd läinud. Kellel kogemusi ja soovitusi?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:55; 05.05 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve raseduse olen ninakinnisusega kimpus olnud aga nûýd puhta hulluks asi läinud. Ostsin xymelinj, teatavasti raseduse ajal vóib… aga kui kaua ja palju vóib? Hektel mitmes päev nii et peaks ikka mitu korda päevas laskma.sedA. varasemalt sain hakkama quixxi ja muude looduslike asjadega ja suht ilma millegita isegi… aga no ikka täitsa hulluks nýyd läinud. Kellel kogemusi ja soovitusi?

Osta sellist asja nagu Afrin.. eelmise raseduse lõpus ämmakas soovitas seda ja sobib rasedatele.. olen seda kasutanud ka uue rasedusega kuna alguses oli nina päris kinni.

 

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve raseduse olen ninakinnisusega kimpus olnud aga nûýd puhta hulluks asi läinud. Ostsin xymelinj, teatavasti raseduse ajal vóib… aga kui kaua ja palju vóib? Hektel mitmes päev nii et peaks ikka mitu korda päevas laskma.sedA. varasemalt sain hakkama quixxi ja muude looduslike asjadega ja suht ilma millegita isegi… aga no ikka täitsa hulluks nýyd läinud. Kellel kogemusi ja soovitusi?

Osta sellist asja nagu Afrin.. eelmise raseduse lõpus ämmakas soovitas seda ja sobib rasedatele.. olen seda kasutanud ka uue rasedusega kuna alguses oli nina päris kinni.

Mari

Alguses korra kasutasin seda, aga aru ei saanud, et oleks aidanud. Oli suht sama nagu quixx, seega eelistasin looduslikku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:55; 05.05 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ämmaemand soovitas Gelomyrtoli kapsleid ja need toimisid mul väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine 37 nädal ja nina kinni