Esileht Lapse ootamine 37 nädal ja tekivad näsad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 37 nädal ja tekivad näsad

Postitas:
Kägu

Viimase kuu ajaga on tekkinud nahale siia-sinna näsad. Juba kokku 3 tk, mitte suured. Ei kipita ega sügele. Googeldasin, leidsin papilloomid, fibroomid, kondüloomid, juhe koos.
mis teha? Mis toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase kuu ajaga on tekkinud nahale siia-sinna näsad. Juba kokku 3 tk, mitte suured. Ei kipita ega sügele. Googeldasin, leidsin papilloomid, fibroomid, kondüloomid, juhe koos.

mis teha? Mis toimub?

See on täiesti tavaline. Minu osad sünnimärgid ja näsad on läinud rasedusega tumepruuniks ja mõned on kohe suureks läinud. Mul nahaarst ütles, et see on tavaline. Peaks taanduma peale rasedust. Mul soovitas 2 kuud peale sünnitust tulla näitama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tekkis ka neid väga palju raseduse ajal ja peale rasedust kadusid kõik ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka tekkis üks suur esimese raseduse ajal (mis kogu raseduse kasvas ka) ja lasin eemaldada umbes 6k peale sünnitust. Uue rasedusega tekkis paar väikest, aga näole ja kuna kartsin, et läheb nagu esimese rasedusega käisin kontrollis nahaõe juures, kes kohe kohapeal pakkus eemaldada külmetamisega. Ausalt, ei oodanud sellist pakkumist, aga otsustasin, et kaotada pole midagi ja lasin ära teha. Kõik paranes kenasti. Nahaõde soovitas ka, et ei tasi oodata kuni need suureks kasvavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine 37 nädal ja tekivad näsad