Esileht Sünnitus 37 nädalat ja tundemärgid – kas võib viidata peatsele sünnitusele?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 37 nädalat ja tundemärgid – kas võib viidata peatsele sünnitusele?

Postitas:

Hei!
Rasedust on mul 37+0 ja käesolev rasedus on kolmas.
Tarbin juba jupp aega rauatablette,mis on kõhu väga kinni löönud.Nüüd viimane nädal aga äkitselt koguaeg kõht lahti.
Söögiisu on samuti oluliselt kehvem kui muidu. Kogu rasedusega võtsin juurde 8kg, millest nüüd 3.4kg on kukkunud viimastel päevadel. Samuti kisub pidevalt iiveldama.
Tagatipuks on viimased 3 õhtut olnud intensiivsed ja valulikud toonused. Eile õhtul aga olid nii metsikud valud,et olid vaja käega vastu põit suruda. Selg samuti kohutavalt valutas ja justkui tuksus meeletult. Esimesed 2 paracetamoli tabletti ei mõjunud üldse.Järgmised 2 õnneks juba hiljem mõjusid ja sain keset ööd pika vinna peale ikka ära magama.

Kuna mu oma naistearst ja ämmaemand töötavad vaid ühel päeval nädalas ja nendega konsulteerida ei saa,siis uuriksin veidi siit nõu.
Praegu ju otseselt midagi hullu ei ole, kuigi kardan,et õhtul algab jälle uue hooga.Aga kas võib viidata peatsele sünnitusele või peaks end hoopistükis haiglasse ette näitama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 13:16; 29.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleriigiline Ämmaemanda Nõuandetelefon 12252 töötab ööpäev läbi, samuti nädalavahetustel ja riigipühadel. (https://callmidwife.com/et/)
Või helista sinna haiglasse kus siiani käinud oled, valveämmaemandale. Saad professionaalsemat nõu oma küsimuste osas kui siit foorumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem läheksin ma otsejoones haiglasse kontrolli, pigem paneb muretsema taoline kaalukaotus, mis võib viidata vedelikupeetusele organismis ja kui sünnitegevus ei ole käimas, siis vajab veenisisest tilka.
Mis aga puutub tundemärkidesse, siis paar päeva enne sünnitust (kolmas) lõi ka minul kõhu lahti ja seejärel puhkesid veed. Laps sündis 36+0 nädalal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsulteerisin nii nõuandeliinil oleva ämmemandaga kui ka käisin sünnitusosakonnas kontrollis.
Emakas sünnitegevust ei näita,mistõttu tulin sama targalt koju tagasi.Kaalulangus pidi olema täiesti okei,mis on minu jaoks üsnagi üllatav.
Öeldi et polegi muud teha kui kõik need kokkutõmbed jms üle elada ja oodata sünnitus ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 13:16; 29.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus 37 nädalat ja tundemärgid – kas võib viidata peatsele sünnitusele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.