Esileht Ilu ja tervis 38 aastaselt näos vistrikud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 38 aastaselt näos vistrikud

Postitas:

Ei ole pidanud aknega jamama vähemalt 15 aastat. Ja sel nädalal nagu teismelisel, nägu vistrikke täis. Täiesti lambist, pole menüüd muutnud ei tohiks hormoonid sassis olla ega muud. Täitsa õnnetu ja nõutu olen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled uue kreemi või näopesuvahu ostnud või testinud? Rvimeid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 01:05; 27.08 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanuea akne on see. Kui on mingits kreemist vms. siis muidugi läheb üle. Aga kui hormoonidest, siis mitte. Hormoonid ei pruugi üldse “sassis” olla.
Ise olin sama asjaga hädas, andsin analüüse ja proove- hormoonid ja veri korras st. kõik näidud normi piires. Et minul aknet poleks, peaks mu organismist testosteroon jm. meessuguhormoonid vist täiesti kaduma- loomulikult ei kao, need on naisele vajalikud ja naise organism toodab neid samuti.
Meesuguhormoonid stimuleerivad rasunäärmete tööd ja ka täiesti normi piires olevad androgeenid võivad põhjustada aknet. Kuna muid probleeme mul pole ja näidud normis, siis hormoonravi loomulikult ei tehtud. Jääbki üle, kas leppida või tarvitada akneravimeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanute akne ei teki nii, et 20a on nägu klaar ja siis ühel hommikul plaks! on platsis hoormonaalne/täiskasvanute akne. Kui tegu on tihedate pisikeste punnidega, siis kreemist või muust, millega nahk kontaktis oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 01:05; 27.08 09:33;
To report this post you need to login first.

Täiskasvanute akne ei teki nii, et 20a on nägu klaar ja siis ühel hommikul plaks! on platsis hoormonaalne/täiskasvanute akne. Kui tegu on tihedate pisikeste punnidega, siis kreemist või muust, millega nahk kontaktis oli.

Mul just nii tekkis! Hea küll, ei olnud täiesti klaar nägu, mõni üksik punn ikka aegajalt ennast ilmutas, aga rohkem oli seda aega kus nägu oli täiesti puhas. Ja siis umbes 35 aastaselt hakkaski üleöö suuri punetavaid väga valusaid punne tekkima, ikka ükshaaval ja kahe-kolmekaupa. Ükski ei jõudnud enne ära paraneda kui juba mitu uut tekkimas oli. Lühikese ajaga sai näost kuumaastik. Aitas Roaccutane, miski muu ei mõjunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis 38 aastaselt näos vistrikud