Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 39+ triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 199 )

Teema: 39+ triibupüüdjad

Postitas:

Ah jaa. Veel seda, et kui ühes kliinikus ivf ei õnnestu tasuks vahetada. Teine arst võib leida midagi, mida eelmine ei märganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 24.12 16:43; 24.12 16:44; 09.01 12:49; 08.02 15:57; 08.02 23:28; 18.02 21:32; 19.02 11:45; 09.04 16:22; 02.05 09:46; 05.05 18:04; 15.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin viimast osa kommenteerida.
Olen küll 38 ja püüan saada esimest last, aga ei pea 24aastast laste saamiseks liiga nooreks. Ei pea ka 40aastast liiga vanaks. Elu ei ole reisiplaneerimine, et mõtlen välja, mis ajal midagi teha tahan, ja siis lihtsalt teen.

Jah, kuid samas ütleb kõnekäändki:kes hiljaks jääb, see ilma jääb. Ja 40-selt esimest last planeerida on hilja mis hilja.

See ei ole vist päris sinu teema.

Kas siin võivad pensionieelikud sõna võtta?

Ega kui küsida 6a lapse käest, mis sa arvad, kui vanad sinu vanemad on, siis tihtipeale on vastuseks “nad on saja-aastased”. Lapsed lihtsalt ei taju inimeste vanust.

Ma loodan tõsiselt sellise jutu peale, et sa ise näeksid rasket vaeva et oma lapsi saada ja sinu esimene laps tulebki 40-aastaselt. Karma on karm tagasi tegema sulle endale su sõnade peale.

Ja mille eest siis teid karma karistab, et peate enne vanadusnõtrust veel lapsi planeerima ja siis ka ei õnnestu ega õnnestu?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 17:35; 24.12 21:17; 23.03 21:05; 14.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üldse paha pärast, aga mis paneb üldse nii kaua laste saamisega ootama? Üle üldse ootama? Et siin esimene/teine laps sellises vanuses saadakse? või suure vanusevahega laps? Endal ka sugulane kohe 40 ja no ei julge küsida, miks lapsi pole.. kuidas üldse küsida kui vastus võib olla ka, et ei saa lapsi.. mis on kurb????
Ise sain esimese lapse juba 24 aastaselt ja tahakski teada, miks teie jaoks on see vanus liiga vara ja praegune vanus siis see sobilik?
Ja mainin veel, puhtalt uudishimust küsin ????

24selt ma alles olin lõpetanud ülikooli, alles saanud oma esimese töökoha – ja jääda kohe koju ilma üldse nägemata, mis see tööelu üldse on, see, mis mulle terve ülejäänud iseseisva elu leiva lauale toob – see oleks täiesti absurd, mõeldamatu :). Ma ei tea, kes ma olen, milleks ma olen võimeline, mida oskan. See tuli ikka enne üles ehitada. Ja ma olin ambitsioonikas, tahtsin midagi saavutada, mitte niisama suvalises kohas tööl käia.

Teiseks: mina lihtsalt ei olnud valmis. Mõte lastest selles vanuses tõstis mul juuksed püsti :). Tuled töölt, niigi surmväsinud ja siis mingid karjuvad, nõudvad, jonnivad põngerjad ei lase rahus olla. Pikas perspektiivis ilma lasteta nagu ka elu ette ei kujutanud, seega mina olin endal jaoks teinud otsuse, et ca 29selt võiks alles vaatama hakata.

Imestan ja imetlen noori lapsevanemaid. Et kust neil on selline enesekindlus, jääda koju, kui seljatagune on veel üles ehitamata, ka mehe tugi selgub alles hiljem – ennegi neid poole titeea pealt minema pannud. Ja imetlen ka seda, et kuidas juba nii noored tahavad lapsi, mul näiteks puudus lapsesaamise “soolikas” täielikult! Mitte ükski titt ega väikelaps mind ei pannud heldima ega tekitanud vähimatki soovi nendega tegeleda. Ma olin ju ise alles veel nii laps!

Aga nüüd, kui ma oma ratsionaalse ja läbimõeldud “plaani” 30ndates ellu viisin, olen endale väga tänulik. Armastan oma lapsi üle kõige ja vaatan heldimusega tänaval väikeseid abituid beebisid või väikelapsi, kes on oma emmede-isside sabas. Või karjuvad-jonnivad poes. Tahaks vahel minna nende vanemate juurde, patsutada õlale ja öelda, ma tean, mida te tunnete, pidage vastu :)))). Mul ei ole kahetsust kodusoldud ajast (sest juba sai piisavalt tööd tehtud ja reisitud) või õudust sellest, et tuledki töölt ja ongi karjuvad lapsed vastas – see etapp on läbitud. Olen tänulik oma pere eest ja väga õnnelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üldse paha pärast, aga mis paneb üldse nii kaua laste saamisega ootama? Üle üldse ootama? Et siin esimene/teine laps sellises vanuses saadakse? või suure vanusevahega laps? Endal ka sugulane kohe 40 ja no ei julge küsida, miks lapsi pole.. kuidas üldse küsida kui vastus võib olla ka, et ei saa lapsi.. mis on kurb????
Ise sain esimese lapse juba 24 aastaselt ja tahakski teada, miks teie jaoks on see vanus liiga vara ja praegune vanus siis see sobilik?
Ja mainin veel, puhtalt uudishimust küsin ????

24selt ma alles olin lõpetanud ülikooli, alles saanud oma esimese töökoha – ja jääda kohe koju ilma üldse nägemata, mis see tööelu üldse on, see, mis mulle terve ülejäänud iseseisva elu leiva lauale toob – see oleks täiesti absurd, mõeldamatu :). Ma ei tea, kes ma olen, milleks ma olen võimeline, mida oskan. See tuli ikka enne üles ehitada. Ja ma olin ambitsioonikas, tahtsin midagi saavutada, mitte niisama suvalises kohas tööl käia.

Teiseks: mina lihtsalt ei olnud valmis. Mõte lastest selles vanuses tõstis mul juuksed püsti :). Tuled töölt, niigi surmväsinud ja siis mingid karjuvad, nõudvad, jonnivad põngerjad ei lase rahus olla. Pikas perspektiivis ilma lasteta nagu ka elu ette ei kujutanud, seega mina olin endal jaoks teinud otsuse, et ca 29selt võiks alles vaatama hakata.

Imestan ja imetlen noori lapsevanemaid. Et kust neil on selline enesekindlus, jääda koju, kui seljatagune on veel üles ehitamata, ka mehe tugi selgub alles hiljem – ennegi neid poole titeea pealt minema pannud. Ja imetlen ka seda, et kuidas juba nii noored tahavad lapsi, mul näiteks puudus lapsesaamise “soolikas” täielikult! Mitte ükski titt ega väikelaps mind ei pannud heldima ega tekitanud vähimatki soovi nendega tegeleda. Ma olin ju ise alles veel nii laps!

Aga nüüd, kui ma oma ratsionaalse ja läbimõeldud “plaani” 30ndates ellu viisin, olen endale väga tänulik. Armastan oma lapsi üle kõige ja vaatan heldimusega tänaval väikeseid abituid beebisid või väikelapsi, kes on oma emmede-isside sabas. Või karjuvad-jonnivad poes. Tahaks vahel minna nende vanemate juurde, patsutada õlale ja öelda, ma tean, mida te tunnete, pidage vastu :)))). Mul ei ole kahetsust kodusoldud ajast (sest juba sai piisavalt tööd tehtud ja reisitud) või õudust sellest, et tuledki töölt ja ongi karjuvad lapsed vastas – see etapp on läbitud. Olen tänulik oma pere eest ja väga õnnelik.

Täpselt minu mõte 🙂 Emaks saamiseks peaks ise ikka küps ja valmis olema 🙂 pluss olen ma ka alati mõelnud, et kui last teha, tuleks endas kindel olla, et saad vajadusel temaga ka üksi hakkama, sest kunagi ei tea mis võib juhtuda.
Minul samamoodi siis sai elatud kõigepealt endale, õpitud, tööd tehtud, reisitud ning alles siis 29 a sain esimese lapse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka siin rubriigis kuni novembrini. Vanust 41, eelmisest lapsest saab juba kümme aastat, kuid eelnevad rasedused ja sünnitused probleemideta. 2 aastat pole kaitsevahendeid kasutanud, aga kuna visiitsuhe, siis kokkusaamine kord kuus. Tegin selle aasta algusest statistikat, mis näitas, et OV ajal sattusime koos olema vaid korra, novembris. Ja sellest piisas :). Samas, siit foorumist lugedes oli tekkinud mulje, et mul pole erilist lootust, aga tuli väga rõõmus üllatus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üldse paha pärast, aga mis paneb üldse nii kaua laste saamisega ootama? Üle üldse ootama? Et siin esimene/teine laps sellises vanuses saadakse? või suure vanusevahega laps? Endal ka sugulane kohe 40 ja no ei julge küsida, miks lapsi pole.. kuidas üldse küsida kui vastus võib olla ka, et ei saa lapsi.. mis on kurb????
Ise sain esimese lapse juba 24 aastaselt ja tahakski teada, miks teie jaoks on see vanus liiga vara ja praegune vanus siis see sobilik?
Ja mainin veel, puhtalt uudishimust küsin ????

Ma küll ei ürita enam triipe aga vastan sinu küsimusele. 24 ei tahtnud lastest veel midagi kuulda, 29 sain esimese, siis tegin veel karjääri edasi kuni sündis teine laps, siis jäin koduseks ja alustasin eraettevõtlusega. Kolmas laps polnud plaanis aga kuna kohtasin uut meest, siis võtsime asja plaani ja tulemus oli kolme kuuga käes. Lapse sündides olin mina 41 ja mees 53

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 15:58; 02.01 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 40. Laps eelmisest suhtest peaaegu 6a. Praegusel abikaasal aga tervisega probleeme ja seepärast IVF teel. Oli 1 külmaring, ei õnnestunud, proovime veel, kuni saan 41 ja siis uurime adopteerimist.
Kas keegi teist ei näe plaan B-na või paralleelselt IVF katsetega adopteerimist ette?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 16:42; 15.10 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 40. Laps eelmisest suhtest peaaegu 6a. Praegusel abikaasal aga tervisega probleeme ja seepärast IVF teel. Oli 1 külmaring, ei õnnestunud, proovime veel, kuni saan 41 ja siis uurime adopteerimist.
Kas keegi teist ei näe plaan B-na või paralleelselt IVF katsetega adopteerimist ette?

Miks nii noorelt adopteerida? Mul sõbranna ka proovis IVF ja ebaõnnestus, siis lõi käega aga 44 jäi loomulikul teel rasedaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 15:58; 02.01 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoian kõigile teile pöialt, mäletan kui ise siia kirjutasin, et jälle ei, annan alla – siis oli tagasiside kohe – katsu sa ainult! Nüüd on laps 1 klassis.
Miks nii hilja? minul on ta teine laps, peale ülikooli lõppu läksin välismaale, tagasi tulles sain hea töö ja 28 a leidsin toreda mehe. esimene laps sündis 31 a, raske sünnitus, tüsistustega, rahutu laps. tööle läksin 34, kuna laps lasteaiaga ei leppinud. ei tahtnud teise lapse pealegi mõelda. 38 a tuli tohutu titeisu, võimatu oli sellega võidelda. ning natuke peale 40 sündiski.
olen jah pensionieelik, mis siis. laps on oodatud, armastatud, nutikas ja tubli, palju rahulikum, kui mu esimene laps. Nautisin beebiga kodus olemist kogu hingest, sain head emapalka – käsime mega palju reisimas ja oli ka aega vanema pubeka jaoks.
Emaks olemise kvaliteeti ei määra tema vanus.
Ilusat uut aastat ja teie soovide täitumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh hea et selline nurk ka olemas, enne ei ole julenud triibupüüdjates vanust mainida et äkki peavad imelikuks, suve lõpus sain 40, 18 aastaselt soovitud rasedus ja laps kes traagilise 6nnetuse läbi surma sai hiljuti, rohkem mul lapsi ei ole sest pojast piisas, nyyd kui teda enam ei ole, ei olnud ka arstidel muud head nõu leina leevendada kui et tee uus laps, oleme nüüd aktiivselt augustist saadik teinud aga tulemusteta, ilmselt närvid ja tekkinud unehäired on ka põhjuseks, miks enam nii kergelt ei jää, arst muidu tunnistas terveks, natuke veel puhkame ja siis saadan mehe arsti juurde, detsembri võtsin vabaks, see iga kuine lootmine ja pp puhul pettumine sööb kohutavalt närve , detsembris olen vaid basaali mõõtnud et sotti saada kus minul see ov aeg on, kuna kahtlus oli, et on muul ajal kui kalendrites arvatav aeg ja paistab et ongi, mis on ka loogiline, sest ka kogu mu emapoolne naispere on rasestunud vahetult peale pp… ma võibolla puhkan veel jaanuari ka kuigi ega see lootus ikkagi tegelikult kuhugi ei kao, novembris vist isegi viljastusin kuid kukkusin kõvasti, mille peale kõht valutas ja krambitas 2 päeva ja hakkasid päevad siis päev hiljem kui tavaliselt ja väga imelikult…tsykkel ise on mul väga korrapärane, 25 päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh hea et selline nurk ka olemas, enne ei ole julenud triibupüüdjates vanust mainida et äkki peavad imelikuks, suve lõpus sain 40, 18 aastaselt soovitud rasedus ja laps kes traagilise 6nnetuse läbi surma sai hiljuti, rohkem mul lapsi ei ole sest pojast piisas, nyyd kui teda enam ei ole, ei olnud ka arstidel muud head nõu leina leevendada kui et tee uus laps, oleme nüüd aktiivselt augustist saadik teinud aga tulemusteta, ilmselt närvid ja tekkinud unehäired on ka põhjuseks, miks enam nii kergelt ei jää, arst muidu tunnistas terveks, natuke veel puhkame ja siis saadan mehe arsti juurde, detsembri võtsin vabaks, see iga kuine lootmine ja pp puhul pettumine sööb kohutavalt närve , detsembris olen vaid basaali mõõtnud et sotti saada kus minul see ov aeg on, kuna kahtlus oli, et on muul ajal kui kalendrites arvatav aeg ja paistab et ongi, mis on ka loogiline, sest ka kogu mu emapoolne naispere on rasestunud vahetult peale pp… ma võibolla puhkan veel jaanuari ka kuigi ega see lootus ikkagi tegelikult kuhugi ei kao, novembris vist isegi viljastusin kuid kukkusin kõvasti, mille peale kõht valutas ja krambitas 2 päeva ja hakkasid päevad siis päev hiljem kui tavaliselt ja väga imelikult…tsykkel ise on mul väga korrapärane, 25 päeva

Ohh, Maduuss, samuti ainult ühe (veel väikese) poja emana, on mul sinu lugu väga kurb lugeda.
Aga mis puudutab rasestumist, siis meie (olen ise kohe 40 saamas) eas on see pool aastat, mis sa proovinud oled, ikka suhteliselt lühike aeg. Oled isegi kursis ov-de sagedusega peale 35-t jne jne. Miks sa ei kasuta nt. Clearblue digitaalseid ov-teste? Võib-olla sa juba teed seda, aga mina nt. käisin liiga kaua tavagünekoloogi juures (kelle suhtumine oli pealiskaudne, stiilis ootame-vaatame-kõik-paistab-korras), pärast 1,5 aastat läksin viljatusarsti juurde ja hoopis teine suhtumine ja ravimine. Oleksin pidanud tegelikult oma vanust ja varasemat rasket rasestumist vist varem pöörduma…
Hoian Sulle pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh hea et selline nurk ka olemas, enne ei ole julenud triibupüüdjates vanust mainida et äkki peavad imelikuks, suve lõpus sain 40, 18 aastaselt soovitud rasedus ja laps kes traagilise 6nnetuse läbi surma sai hiljuti, rohkem mul lapsi ei ole sest pojast piisas, nyyd kui teda enam ei ole, ei olnud ka arstidel muud head nõu leina leevendada kui et tee uus laps, oleme nüüd aktiivselt augustist saadik teinud aga tulemusteta, ilmselt närvid ja tekkinud unehäired on ka põhjuseks, miks enam nii kergelt ei jää, arst muidu tunnistas terveks, natuke veel puhkame ja siis saadan mehe arsti juurde, detsembri võtsin vabaks, see iga kuine lootmine ja pp puhul pettumine sööb kohutavalt närve , detsembris olen vaid basaali mõõtnud et sotti saada kus minul see ov aeg on, kuna kahtlus oli, et on muul ajal kui kalendrites arvatav aeg ja paistab et ongi, mis on ka loogiline, sest ka kogu mu emapoolne naispere on rasestunud vahetult peale pp… ma võibolla puhkan veel jaanuari ka kuigi ega see lootus ikkagi tegelikult kuhugi ei kao, novembris vist isegi viljastusin kuid kukkusin kõvasti, mille peale kõht valutas ja krambitas 2 päeva ja hakkasid päevad siis päev hiljem kui tavaliselt ja väga imelikult…tsykkel ise on mul väga korrapärane, 25 päeva

Ohh, Maduuss, samuti ainult ühe (veel väikese) poja emana, on mul sinu lugu väga kurb lugeda.
Aga mis puudutab rasestumist, siis meie (olen ise kohe 40 saamas) eas on see pool aastat, mis sa proovinud oled, ikka suhteliselt lühike aeg. Oled isegi kursis ov-de sagedusega peale 35-t jne jne. Miks sa ei kasuta nt. Clearblue digitaalseid ov-teste? Võib-olla sa juba teed seda, aga mina nt. käisin liiga kaua tavagünekoloogi juures (kelle suhtumine oli pealiskaudne, stiilis ootame-vaatame-kõik-paistab-korras), pärast 1,5 aastat läksin viljatusarsti juurde ja hoopis teine suhtumine ja ravimine. Oleksin pidanud tegelikult oma vanust ja varasemat rasket rasestumist vist varem pöörduma…
Hoian Sulle pöialt!

suhtumine on jah selline et punni aga edasi, ma ei ole enne nii tõsiselt võtnud, kuna poja tuli kohe kui tahtsin, arvutasin soovitud sünnipäevast tagasi ja tehtud… ilmselt arvasin et järgmine tuleb ka nii… uut last soovisin enda sünnipäevaks, seega november oleks olnud ideaalne aeg viljastuda, kahju ainult et kukkusin, enne novembrit ma nii hirmsasti ei punnitanud, tegin panused kõik novembri kahele tsyklile…peale katkemist ei pidanud ovulatsiooni olema, homme peaks mul siis pp hakkama, väga loodan et ei hakka ja jah, peaks vist ikka jaksu kokku võtma ning viljatusarstile minema ning muu rasketehnika appi võtma 🙂 mingil määral ma isegi tahaks arsti poolt viljastamist kuna siis oleks lootus mitmikuid saada, selle katkise emakaga ei ole vist hea mitu korda punnida, oleks 1 vaev ja tehtud…aa ja basaali mõõtmisest…pidavat enne pp langema aga millal? individuaalselt? mul täna veel stabiilne temp, homme siis koos pp algusega ve?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh hea et selline nurk ka olemas, enne ei ole julenud triibupüüdjates vanust mainida et äkki peavad imelikuks, suve lõpus sain 40, 18 aastaselt soovitud rasedus ja laps kes traagilise 6nnetuse läbi surma sai hiljuti, rohkem mul lapsi ei ole sest pojast piisas, nyyd kui teda enam ei ole, ei olnud ka arstidel muud head nõu leina leevendada kui et tee uus laps, oleme nüüd aktiivselt augustist saadik teinud aga tulemusteta, ilmselt närvid ja tekkinud unehäired on ka põhjuseks, miks enam nii kergelt ei jää, arst muidu tunnistas terveks, natuke veel puhkame ja siis saadan mehe arsti juurde, detsembri võtsin vabaks, see iga kuine lootmine ja pp puhul pettumine sööb kohutavalt närve , detsembris olen vaid basaali mõõtnud et sotti saada kus minul see ov aeg on, kuna kahtlus oli, et on muul ajal kui kalendrites arvatav aeg ja paistab et ongi, mis on ka loogiline, sest ka kogu mu emapoolne naispere on rasestunud vahetult peale pp… ma võibolla puhkan veel jaanuari ka kuigi ega see lootus ikkagi tegelikult kuhugi ei kao, novembris vist isegi viljastusin kuid kukkusin kõvasti, mille peale kõht valutas ja krambitas 2 päeva ja hakkasid päevad siis päev hiljem kui tavaliselt ja väga imelikult…tsykkel ise on mul väga korrapärane, 25 päeva

Ohh, Maduuss, samuti ainult ühe (veel väikese) poja emana, on mul sinu lugu väga kurb lugeda.
Aga mis puudutab rasestumist, siis meie (olen ise kohe 40 saamas) eas on see pool aastat, mis sa proovinud oled, ikka suhteliselt lühike aeg. Oled isegi kursis ov-de sagedusega peale 35-t jne jne. Miks sa ei kasuta nt. Clearblue digitaalseid ov-teste? Võib-olla sa juba teed seda, aga mina nt. käisin liiga kaua tavagünekoloogi juures (kelle suhtumine oli pealiskaudne, stiilis ootame-vaatame-kõik-paistab-korras), pärast 1,5 aastat läksin viljatusarsti juurde ja hoopis teine suhtumine ja ravimine. Oleksin pidanud tegelikult oma vanust ja varasemat rasket rasestumist vist varem pöörduma…
Hoian Sulle pöialt!

suhtumine on jah selline et punni aga edasi, ma ei ole enne nii tõsiselt võtnud, kuna poja tuli kohe kui tahtsin, arvutasin soovitud sünnipäevast tagasi ja tehtud… ilmselt arvasin et järgmine tuleb ka nii… uut last soovisin enda sünnipäevaks, seega november oleks olnud ideaalne aeg viljastuda, kahju ainult et kukkusin, enne novembrit ma nii hirmsasti ei punnitanud, tegin panused kõik novembri kahele tsyklile…peale katkemist ei pidanud ovulatsiooni olema, homme peaks mul siis pp hakkama, väga loodan et ei hakka ja jah, peaks vist ikka jaksu kokku võtma ning viljatusarstile minema ning muu rasketehnika appi võtma ???? mingil määral ma isegi tahaks arsti poolt viljastamist kuna siis oleks lootus mitmikuid saada, selle katkise emakaga ei ole vist hea mitu korda punnida, oleks 1 vaev ja tehtud…aa ja basaali mõõtmisest…pidavat enne pp langema aga millal? individuaalselt? mul täna veel stabiilne temp, homme siis koos pp algusega ve?

Mul 1,5a proovimist, ajastatud ov ajaks, tegin teste,kõik oli ok, mõõtsin basaali, kuid triipe ei tule. Viimased kaks kuud ov stimuleerivaid tablette söönud ja tulemus null… Kuigi ultraheli näitas kahte suurt kûpset folliikulit. Vanus 39.
Annan alla, kui ikka laps ei soovi tulla, siis pole midagi teha. Päevad kohe platsis ja tuju kurb. Tunnen, et ei ole mõtet võidelda looduse vastu:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 19.12 18:59; 19.12 20:58; 22.12 07:25; 23.12 19:57; 03.01 20:22; 18.03 20:38; 08.04 22:22; 10.04 22:34; 10.04 22:35; 13.04 16:03; 14.04 21:23; 18.04 10:52; 21.04 21:23; 03.05 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 38, aga saan varsti 39, seega äkki kuulun ka siia.

Esimene laps on 15, teine 8 ja nüüd pesamuna soov.
Koos ühe ja sama mehega, abielus juba ammu-ammu-ammu. Olen laste kõrvalt lõpetanud ülikooli, teinud karjääri edukas ettevõttes, viimased 3 aastat ettevõtja. Kui on tugivõrgustik, siis saab alati hakkama:)

Mul hetkel mingi kiiks, et tahaksin sünnitada talvel 2019, seega triibupüüdmiseks veel vara, aga panen ennast siia juba ootele. Mees terveks tunnistatud, endal täiskontroll jaanuaris, peale seda ilmselt roheline tuli.

Edukat aastat meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh Käbikuningas ära heida meelt, tegelikult ma teen ka last 2016 oktoobrist saadik, lihtsalt aktiivselt tegin vähem aega, lugesin mingit statistikat et üle 35 aastastel naistel kulub keskmiselt rasestumiseks 15 kuud, ise olen ka vaimselt läbi ja v6tan vist veel paar kuud puhkust, olen mitmest kohast kuulnud et 1) ära mõtle sellele ja 2) paljud on rasestunud peale seda, kui vahepeal on rasedusvastaseid tablette kasutand, ma siis eelmise kuu tegin niisama vaimset puhkust, mõõtes basaali, mis muide langes alles pool tundi enne pp algust ja pp jäi poolteist päeva hiljaks, muidugi juba lootsin, isegi nägu peeretas peas see 1 päev… nüüd katsetan siis selle nuvaringi ralli ära, bioloogia tunnist veidi mäletan et see takistab folikute tekkimist, seega peaks keha saama veidi puhkust ja loogiliselt v6ttes tekiks neid siis järgmine kuu ehk rohkem. soojamaa reis pidavat ka aitama, mees ei tohiks õlut juua lapsetegemise ajal(ujujad muutuvad uimaseks), munajuhad v6ivad pikapeale umbe minna ja neid aitab lahti saada võimlemine jne jne… puhkame veidi ja proovime uuesti kevade poole, siis loodus tärkab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja järgmine aasta 42 kevadel. Triipe olen nüüdseks püüdnud 4 aastat. Sain oma 2 rasvast triipu eile rasedustestile ja nüüd peaks jooksma 5 nädal. Hõisata ei julge veel aga eks aeg annab arutust. Eelmine aasta umbes samal ajal sain samuti triibud kuid oli peetumine.
Võibolla andis tõuke reis soojale maale ja see, et sai seal ka siis pea, et iga päev asjatatud. Eelmisel aastal samuti käisme soojal maal aga siis sain rasedusest teada reisil mitte peale reisi seega neid triipe sooja kliima pärast lugeda ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja järgmine aasta 42 kevadel. Triipe olen nüüdseks püüdnud 4 aastat. Sain oma 2 rasvast triipu eile rasedustestile ja nüüd peaks jooksma 5 nädal. Hõisata ei julge veel aga eks aeg annab arutust. Eelmine aasta umbes samal ajal sain samuti triibud kuid oli peetumine.
Võibolla andis tõuke reis soojale maale ja see, et sai seal ka siis pea, et iga päev asjatatud. Eelmisel aastal samuti käisme soojal maal aga siis sain rasedusest teada reisil mitte peale reisi seega neid triipe sooja kliima pärast lugeda ei saa.

Loodan et kõik läheb hästi, mu sõbrad teevad ka juba plaani et kuda meid soojale maale saada, ausalt öeldes kuluks see isegi ilma triibupüüdmiseta ära, mina paigaldasin endale täna nuvaringi, ehk kättemaks munasarjadele 😀 aga kaasa elan ikkagi ja basaali mõõdan ka, puht huvi pärast, täna oli ilma nuvaringita väga madal temperatuur, kahtlustan et minu ovulatsioon jookseb pp kokku, kas sa võtsid ka mingeid vitamiine kui rasedaks üritasid jääda? ma olen 4 kuud foolhapet võtt aga sellele teen vist ka pausi, kahtlustan et kehakaalu tõus on ka nende süü, sest ega ma ometi ise saa selles süüdi olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh Käbikuningas ära heida meelt, tegelikult ma teen ka last 2016 oktoobrist saadik, lihtsalt aktiivselt tegin vähem aega, lugesin mingit statistikat et üle 35 aastastel naistel kulub keskmiselt rasestumiseks 15 kuud, ise olen ka vaimselt läbi ja v6tan vist veel paar kuud puhkust, olen mitmest kohast kuulnud et 1) ära mõtle sellele ja 2) paljud on rasestunud peale seda, kui vahepeal on rasedusvastaseid tablette kasutand, ma siis eelmise kuu tegin niisama vaimset puhkust, mõõtes basaali, mis muide langes alles pool tundi enne pp algust ja pp jäi poolteist päeva hiljaks, muidugi juba lootsin, isegi nägu peeretas peas see 1 päev… nüüd katsetan siis selle nuvaringi ralli ära, bioloogia tunnist veidi mäletan et see takistab folikute tekkimist, seega peaks keha saama veidi puhkust ja loogiliselt v6ttes tekiks neid siis järgmine kuu ehk rohkem. soojamaa reis pidavat ka aitama, mees ei tohiks õlut juua lapsetegemise ajal(ujujad muutuvad uimaseks), munajuhad v6ivad pikapeale umbe minna ja neid aitab lahti saada võimlemine jne jne… puhkame veidi ja proovime uuesti kevade poole, siis loodus tärkab

Käbikuningas olen (kogemata läks Käo alt).

No mina olen ikka asja suhteliselt tõsiselt kätte võtnud, ei aita minusuguse puhul ei puhkusereis ega mittemõtlemine. Ei aidanud esimese lapse puhul, ammugu nüüd vanuigi:))) Proovitud mitu korda ehk aastat. Ka minu viljatusarst on tegutsejatüüp, paari kuu jooskul munajuhade kontrastainega uuring (korras), mees analüüse andma (korras), nüüd Letrozole (varem stimuleeriti teise rohuga, tulemus 0) ja varsti UH, olen ka LAP-i järjekorras (kardan väga op-e). Arst ütleb, et siin pole enam midagi oodata (=vaata passi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 19.12 20:37; 19.12 21:21; 21.12 11:15; 22.12 22:44; 08.01 14:32; 31.01 13:37; 01.02 09:55; 19.02 07:48; 15.03 13:30; 07.04 10:50; 09.04 09:37; 17.04 12:27; 04.05 18:43; 25.05 10:47; 08.06 10:40; 19.06 17:18; 02.10 09:21; 05.10 11:36; 15.11 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja järgmine aasta 42 kevadel. Triipe olen nüüdseks püüdnud 4 aastat. Sain oma 2 rasvast triipu eile rasedustestile ja nüüd peaks jooksma 5 nädal. Hõisata ei julge veel aga eks aeg annab arutust. Eelmine aasta umbes samal ajal sain samuti triibud kuid oli peetumine.
Võibolla andis tõuke reis soojale maale ja see, et sai seal ka siis pea, et iga päev asjatatud. Eelmisel aastal samuti käisme soojal maal aga siis sain rasedusest teada reisil mitte peale reisi seega neid triipe sooja kliima pärast lugeda ei saa.

Küll on südantsoojendav selliseid edulugusid lugeda.
Kas triibud tulid nö iseenesest või sai arsti poolt ka kaasa aidatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saate aru mul on tsükli 3 päev ja tegin ov testi ja htc testi kuna nuvaringi paigaldamise järgselt läks süda jube pahaks (otsustasin kontrollida igaks juhuks üle et ega ma rase ei ole ja ov test sattus ka näppu)ja ov test on positiivne! mul ei ole isegi pp veel korralikult lõppenud, triip on küll heledam kui testtriip aga see on mu esimene positiivne ov test, sest ma ei ole kunagi sellisel ajal ov testi teinud… kuid jätkan siiski nuvaringiga see kuu
…muide ov arvutaja ütleb mulle nii: Sinu järgmine ovulatsioon on 16. jaanuar 2018

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd OV teste teinud 4 kuud.Tsükkel umbes 30-32 päeva. Väga huvitav on see, et iga kuu on OV erineval ajal. Üks kuu oli 22 päeva pärast päevade algust, teine kuu jälle 15 päeva ja teised sinna vahele. Nüüd olen aru saanud, et kui tekib läbipaistev voolus, siis on OV. Kas teil on OV korrapärane või kõigub samuti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.12 18:28; 19.12 23:19; 08.01 15:36; 15.10 12:23; 16.10 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jääb ov püsivalt 12-14 tsükli päeva vahele. Vahest on ka 11 sisse visanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 19.12 22:44; 24.12 08:03; 08.01 16:00; 08.01 22:10; 09.01 08:07; 06.04 19:00; 10.04 13:17; 11.04 15:29; 14.04 17:19; 17.04 15:15; 18.04 14:20; 20.04 22:08; 03.05 15:02; 16.08 19:38; 27.10 22:26; 15.11 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja järgmine aasta 42 kevadel. Triipe olen nüüdseks püüdnud 4 aastat. Sain oma 2 rasvast triipu eile rasedustestile ja nüüd peaks jooksma 5 nädal. Hõisata ei julge veel aga eks aeg annab arutust. Eelmine aasta umbes samal ajal sain samuti triibud kuid oli peetumine.
Võibolla andis tõuke reis soojale maale ja see, et sai seal ka siis pea, et iga päev asjatatud. Eelmisel aastal samuti käisme soojal maal aga siis sain rasedusest teada reisil mitte peale reisi seega neid triipe sooja kliima pärast lugeda ei saa.

Küll on südantsoojendav selliseid edulugusid lugeda.
Kas triibud tulid nö iseenesest või sai arsti poolt ka kaasa aidatud?

Ei aidanud kaasa arstiteadus. Isegi imestan kuna arst kellega IUI plaanisime oli väga arvamusel, et zanzid väga väikesed aga 10 päevane päikesereis ja triibud olemas:-)
IUI plaanisime üks tsükkel ennem kuid kuna mul üks munajuha lahti siis oli ov just sel korral teisest ms ja jäi katki protseduur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd OV teste teinud 4 kuud.Tsükkel umbes 30-32 päeva. Väga huvitav on see, et iga kuu on OV erineval ajal. Üks kuu oli 22 päeva pärast päevade algust, teine kuu jälle 15 päeva ja teised sinna vahele. Nüüd olen aru saanud, et kui tekib läbipaistev voolus, siis on OV. Kas teil on OV korrapärane või kõigub samuti?

kuna on 2 munasarja siis täitsa võimalik et neil on erinevad rütmid ja siis kord ov ühel ajal kord teisel…vahel küpsevad korraga, siis on võimalus kaksikuteks… ma ise veel nende mõõtmistega roheline, 20 ov testi on ära katsetatud kahe tsükli jooksul aga nagu täna aru sain siis tegin neid täitsa valel ajal. ja suguelu elasin ka täitsa valel ajal… mis annab jälle lootust juurde veidi 🙂 ahjaa mu tsükkel on 25p, aga ov juba tsükli kolmandal päeval paneb ikka imestama …seda ,,tatiseks” minekut ov ajal olen ka kuulnud, ilmselt keha teeb kõik selleks et viljastuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd OV teste teinud 4 kuud.Tsükkel umbes 30-32 päeva. Väga huvitav on see, et iga kuu on OV erineval ajal. Üks kuu oli 22 päeva pärast päevade algust, teine kuu jälle 15 päeva ja teised sinna vahele. Nüüd olen aru saanud, et kui tekib läbipaistev voolus, siis on OV. Kas teil on OV korrapärane või kõigub samuti?

kuna on 2 munasarja siis täitsa võimalik et neil on erinevad rütmid ja siis kord ov ühel ajal kord teisel…vahel küpsevad korraga, siis on võimalus kaksikuteks… ma ise veel nende mõõtmistega roheline, 20 ov testi on ära katsetatud kahe tsükli jooksul aga nagu täna aru sain siis tegin neid täitsa valel ajal. ja suguelu elasin ka täitsa valel ajal… mis annab jälle lootust juurde veidi ???? ahjaa mu tsükkel on 25p, aga ov juba tsükli kolmandal päeval paneb ikka imestama …seda ,,tatiseks” minekut ov ajal olen ka kuulnud, ilmselt keha teeb kõik selleks et viljastuda

ov tsükli 3-dal päeval pole võimalik. Tsükli esimene päev ju esimene vereerituse päev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 19.12 22:44; 24.12 08:03; 08.01 16:00; 08.01 22:10; 09.01 08:07; 06.04 19:00; 10.04 13:17; 11.04 15:29; 14.04 17:19; 17.04 15:15; 18.04 14:20; 20.04 22:08; 03.05 15:02; 16.08 19:38; 27.10 22:26; 15.11 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd OV teste teinud 4 kuud.Tsükkel umbes 30-32 päeva. Väga huvitav on see, et iga kuu on OV erineval ajal. Üks kuu oli 22 päeva pärast päevade algust, teine kuu jälle 15 päeva ja teised sinna vahele. Nüüd olen aru saanud, et kui tekib läbipaistev voolus, siis on OV. Kas teil on OV korrapärane või kõigub samuti?

kuna on 2 munasarja siis täitsa võimalik et neil on erinevad rütmid ja siis kord ov ühel ajal kord teisel…vahel küpsevad korraga, siis on võimalus kaksikuteks… ma ise veel nende mõõtmistega roheline, 20 ov testi on ära katsetatud kahe tsükli jooksul aga nagu täna aru sain siis tegin neid täitsa valel ajal. ja suguelu elasin ka täitsa valel ajal… mis annab jälle lootust juurde veidi ???? ahjaa mu tsükkel on 25p, aga ov juba tsükli kolmandal päeval paneb ikka imestama …seda ,,tatiseks” minekut ov ajal olen ka kuulnud, ilmselt keha teeb kõik selleks et viljastuda

ov tsükli 3-dal päeval pole võimalik. Tsükli esimene päev ju esimene vereerituse päev.

Miks ei ole? Ov ei toimu ju emakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.12 10:03; 22.12 10:06; 23.12 00:06; 08.01 23:53; 04.02 16:57; 06.05 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd OV teste teinud 4 kuud.Tsükkel umbes 30-32 päeva. Väga huvitav on see, et iga kuu on OV erineval ajal. Üks kuu oli 22 päeva pärast päevade algust, teine kuu jälle 15 päeva ja teised sinna vahele. Nüüd olen aru saanud, et kui tekib läbipaistev voolus, siis on OV. Kas teil on OV korrapärane või kõigub samuti?

kuna on 2 munasarja siis täitsa võimalik et neil on erinevad rütmid ja siis kord ov ühel ajal kord teisel…vahel küpsevad korraga, siis on võimalus kaksikuteks… ma ise veel nende mõõtmistega roheline, 20 ov testi on ära katsetatud kahe tsükli jooksul aga nagu täna aru sain siis tegin neid täitsa valel ajal. ja suguelu elasin ka täitsa valel ajal… mis annab jälle lootust juurde veidi ???? ahjaa mu tsükkel on 25p, aga ov juba tsükli kolmandal päeval paneb ikka imestama …seda ,,tatiseks” minekut ov ajal olen ka kuulnud, ilmselt keha teeb kõik selleks et viljastuda

ov tsükli 3-dal päeval pole võimalik. Tsükli esimene päev ju esimene vereerituse päev.

Miks ei ole? Ov ei toimu ju emakas.

sest munarakk vabaneb tsükli keskel, sõltuvalt tsükli pikkusest on see siis 14-…. päeval. Seega ei ole kuidagi võimalik, et munarakk vabaneb juba 3-dal tsükli päeval. Kas su tsükkel on siis 7 päeva pikk? Tsõklit hakatakse lugema vere erituse esimesest päevast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 19.12 22:44; 24.12 08:03; 08.01 16:00; 08.01 22:10; 09.01 08:07; 06.04 19:00; 10.04 13:17; 11.04 15:29; 14.04 17:19; 17.04 15:15; 18.04 14:20; 20.04 22:08; 03.05 15:02; 16.08 19:38; 27.10 22:26; 15.11 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tsükli esimene pool võib kõikuda, teine pool ehk OV järgne periood on üldiselt 14 päeva. kui tsükli kogupikkus on 21 päeva, mis osadel on, siis võib OV olla küll suht kohe peale päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja järgmine aasta 42 kevadel. Triipe olen nüüdseks püüdnud 4 aastat. Sain oma 2 rasvast triipu eile rasedustestile ja nüüd peaks jooksma 5 nädal. Hõisata ei julge veel aga eks aeg annab arutust. Eelmine aasta umbes samal ajal sain samuti triibud kuid oli peetumine.
Võibolla andis tõuke reis soojale maale ja see, et sai seal ka siis pea, et iga päev asjatatud. Eelmisel aastal samuti käisme soojal maal aga siis sain rasedusest teada reisil mitte peale reisi seega neid triipe sooja kliima pärast lugeda ei saa.

??? Sel kevadel siis sünnipäeva ei ole???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 24.12 16:43; 24.12 16:44; 09.01 12:49; 08.02 15:57; 08.02 23:28; 18.02 21:32; 19.02 11:45; 09.04 16:22; 02.05 09:46; 05.05 18:04; 15.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja järgmine aasta 42 kevadel. Triipe olen nüüdseks püüdnud 4 aastat. Sain oma 2 rasvast triipu eile rasedustestile ja nüüd peaks jooksma 5 nädal. Hõisata ei julge veel aga eks aeg annab arutust. Eelmine aasta umbes samal ajal sain samuti triibud kuid oli peetumine.
Võibolla andis tõuke reis soojale maale ja see, et sai seal ka siis pea, et iga päev asjatatud. Eelmisel aastal samuti käisme soojal maal aga siis sain rasedusest teada reisil mitte peale reisi seega neid triipe sooja kliima pärast lugeda ei saa.

??? Sel kevadel siis sünnipäeva ei ole???

Mis mõttes ei ole sünnipäeva? Läks tiba sassi 🙂 ikka sel kevadel 42.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 17:13; 12.01 16:55; 18.01 22:07; 17.03 18:13; 23.03 07:48; 24.07 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 199 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 39+ triibupüüdjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.