Esileht Lapse ootamine 3D/4D UH

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: 3D/4D UH

Postitas:

Kes teist on käinud 3D/4D ultrahelis 12-14 nädalal? Paljud vist on dr. Šoisi juures sellel ajal soo ka teada saanud, aga neil kodulehel soovitus tulla selleks uuringuks pigem al 26 nädalast. Mida siis 12-14 nädalal näha on, on laps ikka lapse moodi juba? Jagage kogemusi,kes käinud kas soovitate. Ma ise Tartust, aga olen nõus Tallinna sõitma dr Šoisi juurde, et beebit näha ja sugu teada saada. Kes Tartus käinud nii vara samal uuringul ja ka sugu teada saanud võite ka soovitada, kuhu ja kelle juurde minna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 15:10; 13.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu ülikooli kliinikumi lehel on ka soovitus selleks uuringuks ikka nädalatel 24-28. Vaevalt, et ilma asjata ???? Soo teada saamiseks on ehk mõistlikum näiteks Niptify või lihtsalt oodata 20. nädala UH.
Ise sain soo teada Niptify testiga ning 16.nädala UH (erakorraline) kinnitas seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`No väga palju naisi on käinud Šoisi juures ja rahule jäänud, sestap tahangi nende kogemusi 😉 on ikka vahe kas maksta 300€ niptify eest või 95€ 3D eest ainult soo teada saamise eesmärgil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 15:10; 13.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väiksel on raske sugu paika panna. Isegi Šoisil, ta jätab eksimisruumi ka sellisel nädala arvul. Mine 16 nädalal, siis on kindlalt lapsel suguelundid välja arenenud. Ma käisin 13+5 nädalal oscaris ja siis ei olnud isegi õige suguelundi nurk välja arenenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 17:06; 01.06 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin mõlemaga 15+, sest Ultrahelikeskusest öeldi, et siis saab kindlalt. Sain ka (üks laps käes, teisega öeldi LAs sama sugu, eks ole näha). Arvesta, et piltidel on sel ajal tulnukad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu inimesel soovitan Elitesse minna, sugu saab vaadata 15 nädalal ka tavalise ultraheliga, kui on soovi veidi raha kokku hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 16:26; 18.06 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mōlema rasedusega Tartust Tallinnasse dr Šhoisi juurde. Saanud mõlemal korral esimese ultraheliga teada lapse soo. Aga see on tühine ja pole põhjuseks, miks seal käia eelistan. Soovitan dr Šhoisi, sest ta on võrratult positiivne ja ultraheli põhjalik. Ei anna kuidagi võrrelda tyki leige suhtumise ja vähe näitava ultraheliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kõigi kolme lapsega 12+ nädala ultrahelis soo teada saanud. Ja kõik on paika pidanud. Esimese lapsega 12 aastat tagasi ITK-s, teise lapsega 4 aastat tagasi ITK-s ja kolmandaga Šoisi juures Oscaris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain oscaris Šoisi juures 13+0 soo teada. Mõõtis suguelundi nurka ja see oli 9°. Ma olen kõik oma uh-d Šoisi juures teinud ja olen väga rahul. Teeb alati korrektselt ja keskendub korralikult. Kui tahad sugu teada, siis soovitan tavalise uh võtta. Seda saab ka teha minu teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 17:06; 01.06 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa Tallinnasse lãhed, kui meil Elites saab sama asja teha? Veider
Igaljuhul mina käisin 3d/4d uh D.Sõritsa juures tegemas 12 nädalal ja 15.nädalal koos mehega. Soo ütles kindlalt juba 12.nädalal ära. Jah, loode on juba 12.nädalal täiesti inimese moodi. Mida kaugemal on rasedus, seda lahedam muidugi on. Lisaks saab kaasa pildid ja videod mälupulgal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on 12 ikkagi vara soo vaatamiseks, soovitatakse 15+ teha. Või siis veretestide abil, mis siit ka juba läbi käis. 15+saab tavalise ultraheliga vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 16:26; 18.06 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuliste ultrahelidega kogemust pole, aga 5a tagasi näidati Pelgulinnas 12. nädalal 3d pilti ning anti ka paar fotot kaasa. Sugu tookord ei öeldud.
Eelmisel aastal Pelgulinnas 13. nädalal 3d pilti ei näidatud, aga kuna laps oli soodsas asendis, siis öeldi õigesti sugu.
Tasulises kindlasti ka rohkem uurivad seda, aga riiklikus sõltub konkreetsest arstist (kõige rohkem muidugi lapse asendist), et kas vaatab ja ütleb või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine 3D/4D UH