Esileht Koolilaps 3D pliiats jõuludeks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 3D pliiats jõuludeks

Postitas:
Kägu

Kas kellegil on 3D pliiatsi komplekt mida oomi poes näiteks müüakse. Kas see pakub huvi 10 aastastele? VAja poisile kingiideed sest ta ise ei oska midagi soovida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, millist sina täpselt silmas pead, aga eelmiseks jõuluks kinkisime 12-aastasele tüdrukule keskmises hinnaklassis 3D-pliiatsi. Oma olemuselt on see nagu kuuma liimi püstol, kuid liimi asemel on plastik, mis kuumusega kergemini manipuleeritavaks muudetakse. Komplektiga kaasa tulnud traadid katsetati paari päevaga lõpuni ja mitte midagi asjalikku selle katsetuse käigus “joonistada” ei õnnestunud. Lamedaid figuure sai teha küll, aga ei midagi nii uhket nagu promotrükistel või reklaamvideotes. Selleks, et õppida midagi asjalikumat tegema, tuleb ikka päris kaua harjutada ja katsetada, loomulikult tuleb pidevalt juurde osta kalleid traate, erinevaid värve. Meie ostsime juurde veel kaks komplekti traate.

Lõpuks tüdis laps lihtsalt üritamisest ära, sest see materjal ei ole päriselt nii hästi manipuleeritav kui reklaamidest tundub.
Hakkas hoopis viltimisega tegelema ja selgus, et villa vormimine tuleb tal palju paremini välja. 3D pliiats seisab veebruarikuust senini kasutuseta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kinkisime mõni aasta tagasi. natuke kasutati aga materjali kulub palju kui midagi pysivat tahab teha. meie oma kuumenes suht kiiresti yle ja läks tuksi. laps uut asemele ei soovinud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem mitte

Mina ilmselt ei julgeks sellist vidinat kinkida. Viimane kord palusin seal ühel teenindajal soovitada pisikesele robotifännile midagi ning ta ei osanud mulle midagi tarka vastu öelda. Ma läksin kergema vastupanu teed ja ütlesin, et „jõuluvana toob see aasta mõne toreda seikluse“ ja siis valisime koos välja siit https://www.kingitus.ee/joulukingitused/top-30, mida me teeme. Tundus nagu ühine aeg ja mälestused on parem, kui vidinad. Saab teiste laste ees siis ka särada, et käisin emmega jäätist tegemas või ralliautoga sõitmas. Või mis te arvate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kinkisin 10 aastasele tüdrukule. Tellisin Aliepressist, seal oli hunnik traate kaasas ja pärast olen veel juurde tellinud. Praegu on tüdruk 13, ikka veel mängib kui aega saab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu asi, midagi sellega peale hakata pole.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Koolilaps 3D pliiats jõuludeks