Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 3s keiser 3,5a jooksul, mõistlik rasestuda?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: 3s keiser 3,5a jooksul, mõistlik rasestuda?

Postitas:

Mul on olnud 2 keisrit ja kui jääksin lähiajal rasedaks oleks 3 keisrit
3,5 aasta jooksul. Kas keegi on nii väikse vahega lapsi saanud keisriga? On arstid midagi selle kohta öelnud? Endal arsti aeg paari nädala pärast kus küsin sama küsimuse.. et mis on riskid ja kas meditsiinilises mõttes on üldse nii mõistlik..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 09:05; 02.10 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike vastus: ei ole mõistlik.

Pikem heietus:
Milleks? Miks ennast niimoodi retsida, et ei anna minimaalselt aega kahekordsel armil paranedagi?

Ega asi pole selle kõhupealses armis, vaid pigem läbilõigatud emakalihastes, mis saavad kõige rohkem vatti! Üks kord läks juba õnneks liiga vara rasestuda vastupidiselt arstide soovitusele pidada miinimum 1a rasestumisega vahet, et kahe keisri vahe oleks ca 2a, veel ei aita?
Ka mul on kahe keisrilapse vahe 2a ja 1k, vastavalt arstide soovitusele.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 10:13; 05.10 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks sellise väikese vahega üldse nii palju lapsi saada, armiga või ilma. vaime ja füüsiline tervis kõigil kannatab selle peale

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle meeldib vene ruletti mängida ja on ilgelt põnev, et kas arm rebeneb või ei, siis muidu, anna minna. Ilmselgelt sa ju eelmise raseduse puhul ka arsti/ämmaemanda nõu mitte rasestuda ignoreerisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga individuaalne ja sõltub suuresti sinu organismist. Minul on olnud üks keiser ja uuesti rasestuda ei soovitatud enne kui 1a möödas. Käisin siis aasta möödudes arstil, kõik armid vaadati üle ja mulle anti roheline tuli. Ehk siis räägi arstiga ja lase ennast põhjalikult üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siiski rääkida arstiga ja eks arstidki on siin pisut eri meelt. Muidu on keisriga tõesti omad riskid. Vanasti soovitati vähemalt 2 a vahet. Kas vanuse tõttu on kiire? Muidu mina annaks kehale aega taastuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:45; 02.10 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, väga huvitav, et nii mõnigi kägu oli kaasas minuga arsti vastuvõtul, kui anti luba rasestumiseks. Esimese keisri ja uue raseduse vahel oli aasta täpselt. Teine keiser oli poole raseduse pealt. Lapsi 1. Peab veel midagi selgituseks lisama?

Lihtsalt ootasin pigem kogemusi kes on saanud väkse vahega keisrilapsi..

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 09:05; 02.10 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaks last 1 a 10 k vahega, sest teine enneaegne, mõlemad keisriga. Esimesest keisrist taastusin raskelt, 5eisest kergelt. Kolmas laps on samuti plaanis. Tuleb plaanilise keisriga. Teine laps on hetkel 2 a 9 k. Rase veel pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:45; 02.10 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, väga huvitav, et nii mõnigi kägu oli kaasas minuga arsti vastuvõtul, kui anti luba rasestumiseks. Esimese keisri ja uue raseduse vahel oli aasta täpselt. Teine keiser oli poole raseduse pealt. Lapsi 1. Peab veel midagi selgituseks lisama?

Väga huvitav, et Kägu ei suuda kogu infot tekstis siis objektiivseks arusaamiseks koheselt edastada, kui nõu küsima tuleb. Su kirjeldusest saabki loogiliselt arvutades igaüks valesti aru, kui sa kohe ei selgitanud.
Esiteks, teine rasedus 1 aasta pärast keisrit ongi lubatud ja õige. Pärast 2. keisrit peab samamoodi vähemalt aasta vahet olema! Kas keiser on poole pealt või mitte, sellel pole tegelikult armi seisukohalt tähtsustki, lõikus on ikka üks ja sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 10:13; 05.10 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese ja teise raseduse vahele soovitati jätta kolm aastat. See sei ka jäetud, rasestumine võttis aega 2a ning lõpuks vahe 5 aastat. Emakas ei andnud teise raseduse ajal üldse tunda, sain kõike teha. Peale teist keisrit anti luba hakata proovima peale 6 kuud, rasestuda õnnestus aasta peale teist keisrit. Hetkel rasedust 25nädalat ja rasedus on totaalne põrgu, emaka arm ei lase normaalset elu üldse elada. Seega, kui sul vähegi on võimalik(vanus takka ei suru, vms), annaksin mina organismil kindlasti vähemalt aasta puhkust. Aga mina ei ole ka arst, seega räägi arstiga, nemad oskavad sinu haigusloo põhjal ilmselt vähe asjalikumaid soovitusi anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 16:04; 17.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Komplikatsioone võib tekkida. Konsulteeri arstiga. Mul on olnud kolm keisrit, viimane maksnuks minu ja lapse elu, kui polnuks õigel ajal haiglasse sattunud. Ja polnud see teps mitte armirebend, vaid armist läbi kasvanud platsenta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Komplikatsioone võib tekkida. Konsulteeri arstiga. Mul on olnud kolm keisrit, viimane maksnuks minu ja lapse elu, kui polnuks õigel ajal haiglasse sattunud. Ja polnud see teps mitte armirebend, vaid armist läbi kasvanud platsenta.

See ei ole kuidagi seotud sellega, mitmes keiser on. Minul katkestati 2 rasedus, kuna oli kinnitunud keisriarmile, mille tagajärjem oleks platsenta samuti hakanud läbi armi kasvama. Keisriarmi puhul peaks igal juhul kõik arstid platsenta asetust jälgima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 16:04; 17.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 3s keiser 3,5a jooksul, mõistlik rasestuda?