Esileht Ilu 3XL kleit

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: 3XL kleit

Postitas:
Kägu

Kunagi oli siin analoogne teema ja siis pakuti, et matkapoest?

Seal müüakse pidulikke riideid?

Vihje telgile.

Tegelt?! Ma ei saanudki aru.

Aa kuidas sa muidu kujutad ette, et inimene paneks telgi selga? Kui jah, siis millist tootjat sa soovitad?

No aga mida muud ta siis saaks selga panna?

Sa siis magad sellistes väikestes telkides? Minul isiklikult on Hillebergi suur telk ja see on ikka suur.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vihje telgile.

Aa kuidas sa muidu kujutad ette, et inimene paneks telgi selga? Kui jah, siis millist tootjat sa soovitad?

Sa siis magad sellistes väikestes telkides? Minul isiklikult on Hillebergi suur telk ja see on ikka suur.

Suurt ongi ju vaja, siis saab pulmas süüa ka, ei hakka hinge kinni pigistama.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vihje telgile.

Sa ajad uskumatult rumalat juttu. Kas sul on arengupeetus või oled sa mingi 15? Ma lihtsalt pole kunagi kohanud sellist täiskasvanut nagu sina. Mul on raske uskuda, et sa normaalne inimene oled, noh, sest ilmselgelt sa ei ole. 😀

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ema oli terve elu ümar nagu muna, tema kohta käis see nali, et rätsep küsis – kuhu me selle talje teeme? Imearmas ja sooja südamega inimene. Seega mõnitada TA ema on äärmiselt küüniline.

No kuule! Keegi pole kedagi m6nitanud! Ei tasu nii tundlik olla!

T6si, “ilul ja XXXL-l” kyll midagi yhist pole, et teema siinsesse alagruppi on paigutatud..?

Aga kui juba jutuks tuli, siis..äkki see imearmas inimene elaks veel, kui oleks rohkem oma tervisele tähelepanu pööranud? Asi pole ju välimuses ega ka iseloomus, vaid just tervises! Sellest ka eelnev uudishimu. Suveni on ju 3 kuud aega: sellega j6uab mitu “x”-i maha v6tta.

Yhtlasin on ka “probleem” lahendatud: saab kleidi tavapoest. Nagu ka muud riided.

P.s. mina oma viimase kleidi hankisin nt. L6unakeskusest. Otsisin ekstra kapist välja, et vaadata, kelle toodang: Holly & White (by Lindex). Igati soliidne, pikem kleit. Tumesinisel p6hjal pisikesed suvelilled.

TA emale soovitan aga Leedu firmat: Sidonas. https://sidonas.ee/3-kleidid

EKS Kaubamajas ja Eedenis poena olemas.

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vihje telgile.

Sa ajad uskumatult rumalat juttu. Kas sul on arengupeetus või oled sa mingi 15? Ma lihtsalt pole kunagi kohanud sellist täiskasvanut nagu sina. Mul on raske uskuda, et sa normaalne inimene oled, noh, sest ilmselgelt sa ei ole. 😀

Siin ikka mitu inimest v6tsid s6na.. 😉 Seega oli ka “ebanormaalseid” mitu.

Mulle tundub, et n-ö isiklikult v6tsidki teemat ja kommentaare just need “telgi-kandjad”..

Muidu ju…puhas l66pimine!?

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka täielik idioot. 😀

Ei, talle lihtsalt meeldivad suured naised. Näha ju, kui puhevile ta on läinud selle teema pärast.

Vat see on hea kommentaar! Ja täiesti asjalik tähelepanek, kui suured inimesed ei erutaks, siis ju tõesti roniks sarnases teemas kommeteerima.

Sinust psyhholoogi ei saa 🙂

Mina pigem pakuksin, et inimesel on just mingi k6hnuse kultus ja k6ik, kes on jämedamad kui L suurus (isegi XS-suurus, nagu siin kuskil yhes teemas ilmnes..), on vaalad!

Aga ei! Ma pole kumbagi! Sportlik ja tervislike eluviisidega hoopis. Elu ongi täis yllatusi..

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vihje telgile.

Siin ikka mitu inimest v6tsid s6na.. 😉 Seega oli ka “ebanormaalseid” mitu.

Mulle tundub, et n-ö isiklikult v6tsidki teemat ja kommentaare just need “telgi-kandjad”..

Muidu ju…puhas l66pimine!?

Ma ei ole telgi kandja, käin 5x nädalas trennis jne. Aga ma lihtsalt ei viitsi lugeda seda lollust, mis siin kirjutatakse. Täiesti teemaväline soga.

Aa ja miks ma ei peaks isiklikult võtma? Ma küsin oma ema jaoks kleiti ja selle asemel, et soovitada, ilgutakse mu ema kallal.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitasin äsja.

Ja ma ei ilkunud. Kysisin vaid, kuidas kaal tekkis. Olnuks abiks vbl teistelegi. Et seda vältida. Sina kui tytar, pole ema tervislikumatele radadele suunanud? Ei muretse ta kaalu pärast? Pigem on seeee probleem. Mitte yrp, mida pulmas kanda.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitasin äsja.

Ja ma ei ilkunud. Kysisin vaid, kuidas kaal tekkis. Olnuks abiks vbl teistelegi. Et seda vältida. Sina kui tytar, pole ema tervislikumatele radadele suunanud? Ei muretse ta kaalu pärast? Pigem on seeee probleem. Mitte yrp, mida pulmas kanda.

Minul, kui tema tütrel, ei ole seal midagi teha. Ma võin soovitada mida iganes, aga see ei muuda midagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge. Kyllap saab ka kleit valitud!

Ilusat pulma!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge. Kyllap saab ka kleit valitud!

Ilusat pulma!

Aitäh!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://membershop.ee/

https://www.mimimood.ee/

Hansmark

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ASOS Curve

ASOS-e lehelt tellimust tehes viskab ette errori, et nad ei toimeta kaupa Eestisse..Samas ju peaksid ikka?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ASOS Curve

ASOS-e lehelt tellimust tehes viskab ette errori, et nad ei toimeta kaupa Eestisse..Samas ju peaksid ikka?

Tõmba äpp.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitasin äsja.

Kas ma ilgun sinu kallal, et  rumalal inimesel on raske loetud teksti mõista. Ei ilgu ju. Küsiti, kust saab osta suurt numbrit kleiti. Aga siin tullakse oma lapsikute telginaljadega nagu te omal ajal koolis teisi kiusasite.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis suurus tal numbriliselt on? Need xl-id on väheke ebamäärased. Asos Curve on üsna hea soovitus, ei ole vaja mingit tollimaksu ka juurde maksta, tagastamine on ka üsna lihtne, kui ei sobi. House of Fraseris on ka kleite nt suurusele 26 (meie suurus 54), aga osa neist on üsna kallid ja lisaks tuleb kardetavasti veel juurde maksta, kuna see on UK sait. Muidu saad neil lehtedel suuruse järgi toodet otsida, selles mõttes ka mugav.

Suur tänu sisuka vastuse eest!

Ma googeldasin ja tundub, et tema suurus on siis meie mõistes 56(rinnaümbermõõt on 118 ja puus on 128).

Lugesin teemat ja tahaks natuke küsida ka nende suuruste ja numbrite kohta. Näiteks, et kui mõõdud on inimesel hoopis vastupidi, et rind on 128 ja puus 118? Mis number siis oleks, ja kuidas valida, kui puus on rinnast kitsam?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis suurus tal numbriliselt on? Need xl-id on väheke ebamäärased. Asos Curve on üsna hea soovitus, ei ole vaja mingit tollimaksu ka juurde maksta, tagastamine on ka üsna lihtne, kui ei sobi. House of Fraseris on ka kleite nt suurusele 26 (meie suurus 54), aga osa neist on üsna kallid ja lisaks tuleb kardetavasti veel juurde maksta, kuna see on UK sait. Muidu saad neil lehtedel suuruse järgi toodet otsida, selles mõttes ka mugav.

Suur tänu sisuka vastuse eest!

Ma googeldasin ja tundub, et tema suurus on siis meie mõistes 56(rinnaümbermõõt on 118 ja puus on 128).

Lugesin teemat ja tahaks natuke küsida ka nende suuruste ja numbrite kohta. Näiteks, et kui mõõdud on inimesel hoopis vastupidi, et rind on 128 ja puus 118? Mis number siis oleks, ja kuidas valida, kui puus on rinnast kitsam?

Üldiselt see peaks nii olemagi, et naisel on rind puusast pisut suurem või samas mõõdus.
Kuigi eesti naised on pigem nagu kuusepuud- rind on A korv, aga puus ja jalad jämedad.

Sinu variandi puhul osta kleit rinna järgi ja lase puusaosa kitsamaks kohendada. Vastupidi oleks keerulisem.
Või eelista pluusi ja seelikut/ pükse.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuipalju peab inimeses olema kurjust, et hakata teemas, kus on näha, et inimene pole niigi rõõmus oma ema suurusnumbri üle, veel ilkuma ja mõnitama? Kas kuidagi muudab see midagi, kui saad teada, miks kehakaal on kasvanud, nt hormoonravi tulemusena, kas siis tohib või tümitad edasi? Imelikud haige psüühikaga inimesed..

Ise avasin teema seepärast, et need XLid tõesti ei ütle midagi, igal firmal oma suurused ja ise (kannan 40 ja olen sale, kuigi pikk) olen ka 2XL kleidi ostnud Aasiast ja seda kandnud, polnud mingi telk..

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere,

kus ma võiksin leida 3xl suuruses piduliku kleidi?

Aliexpress

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, see pooletoobine, kes siin heast peast ilkuma kukkus, pole ikka veel kaineks saanud või? Muidu oleks ju piinlik hakanud ja oma nõmedad kommentaarid kustutanud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldiselt see peaks nii olemagi, et naisel on rind puusast pisut suurem või samas mõõdus.

Tore, et keegi täpselt teab, missugused naised olema “peaksid”.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere,

kus ma võiksin leida 3xl suuruses piduliku kleidi?

Aliexpress

Aliexpressi suurus 3xl on mingi meie suurus 42 heal juhul.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvasin sind olevat keegi teine. Siis teine asi.

Tohib uudishimutseda siin neutraalses foorumis, kuidas juhtus nii, et sinust on saanud Suure Tommi poe klient? (kui oleksid mees) 3 X-i on ju isegi mehe puhul hiiglaslik suurus!

Mina olen ise S suuruses, aga minu 60 aastane ema vajab kleiti, mida minu pulmas kanda.

Olgu. Vbl suurendad seda suurust? Olles ise nii pisike? Voi pisendad enda suurust: käbid ju kändude sarnased.. 😉

Soe jutt nendest käbidest ja kändudest.
Näiteks minu ema oli 158/50 ja mina 170/65.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cellbes, Bonprix, Zalando, vahel isegi Osta.ee üllatab.

Kõik need pakuvad suuri numbreid, esimese kahe puhul on tarneaeg veidi pikem, Zalandost tuleb kiirelt kohale. Tasub muidugi teada enda mõõte ja orienteeruvat suurusnumbrit. Mis see 3xl olla võikski? 50/52 äkki?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma leidsin oma emale kleidi. Ma näitasin talle ühte lehekülge ja ta tellis sealt lausa kaks kleiti. Ta sai need kätte ka ja on väga rahul.
Aga aitäh vastuste eest.

Ma panen ka selle lehe siia, kust ma leidsin: Kleidipood.eu

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bonprix.ee leidub pidulikke riideid ja midagi leiab vast cellbes.ee ka.

0
0
Please wait...

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Esileht Ilu 3XL kleit