Esileht Väikelaps 4-5 aastaste laste sünna,kas vanemad peavad kõik juures olema?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: 4-5 aastaste laste sünna,kas vanemad peavad kõik juures olema?

Postitas:

Laste sünnipäev 4-5 aastased. Kas teie olete ka alati jäänud sinna juurde,kui on kodu lähedal sünnipäev(mängutoas,spordihoones jne).Või jätate lapsed sinna ja lähete pärast järgi,kuidas see on? Meil on homme kell 5 õhtul minek,mõtlen ,et viin lapsed viieks sinna ja lähen nt.pool seitse järgi. Sest ma ei tunne sealt kedagi,kas ma peaks sinna jääma? Sünnipäev on spordihoones,seal on batuut ja klounid? Jagage kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad lapsed on alates 4a. iseseisvalt (vanemateta) sünnipäevadel olnud. Arvan, et lapsevanem ei pea juures olema aga võib, kui huvi on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia kaaslaste sünnipäevale olen ainult lapse viinud ja siis kokkulepitud kellaajal järgi läinud, lõpus veidi viisakusest juttu teinud jne.
kui on sõbrannade lastel, olen alati ka ise jäänud sünnipäevale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tuleb sünna mängutoas, saab 4a, kutsutud on 18 last, ja vanematele on kutsel kirjas lõpuaeg. Laste järgi vaatame mina ja mu elukaaslane ja seal töötajad kja väga tähelepanelikud. Seal suht t urvaline ka, turvavõrgud jne.

Tegelikult tahaksin et nt 1-2 lapsevanemat veel jääks, aga kuidas seda viisakalt öelda, nii et ülejäänud nt. ei solvuks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 13:11; 10.03 14:06; 10.03 15:23; 10.03 19:39; 11.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meil oli eelmisel aastal sugulase 5 sünnipäev. Ja sugulased – täiskasvanud – jäid mängutuppa, enamikus lasteaiakaaslaste vanemad läksid ära.

Aga sa maini, et pidu lastele, aga oleksid rõõmus, kui paar vabatahtlikku jääks appi :)[/tsitaat]

Ma kirjutasingi kutsele, et emmed-issid tuleks järgi kell xxx.

Aga see piirang, et vanemad minema, on seetõttu, et kokku on lubatud tolles mängutoas ühele sünnale 20 INIMEST, st. mitte 20 last ja nende vanemad, vaid kokku 20. Aga ma just mõtlen, et millal ma ütlen neile paarile, et nad appi jääks, sest kutsed panen lasteaias kappi….ja kui kutsele kirja panna, et mõned võiks appi jääda, siis äkkki jäävad kõik või mõtlevad jälle, et ah teised jäävad ja siis ei jää keegi 😀 No keeruline jutt 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 13:11; 10.03 14:06; 10.03 15:23; 10.03 19:39; 11.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel vanemal oli ju hiljuti suur hirm, et lapsevanamad jäävad lastega sünnipäevale kaasa, et siis laud tühjaks süüa.

Ilmselt teeks nii nagu lapsele kõige parem on. Kui on suures spordisaalis, siis minul sünnipäeva korraldajana poleks midagi selle vastu kui vanemad ka sinna jäävad. Endal oleks ka ilmselt süda rahulikum kui saaks vaadata, mis ja kuidas.
Vanemate jaoks võiks ju ka midagi olla, seda mõtlen ma siis korraldajana, mitte söömishimulise vanemana (ei mõtle kunagi teistest vanematest niimoodi, aga kuna perekoolis oli kord teema, siis…).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kindlasti suhtled mõne vanemaga last riietades rohkem. Arvan, et küsigi otse paarilt väljavalitult, kas too sooviks jääda appi mängutuppa. Keegi teine küll ei solvu, ma arvan. Võimalik, et pead lausa mitmelt küsima, kuna võimalus jätta laps kellegile nö. hoida on sageli päris ahvatlev 😀

PS.Sul on täiesti normaalne põhjus (mängutoa piirang), miks kõik vanemad ei saa jääda. Lasteaiakaaslaste vanemad ilmselt ei võta üldse isiklikult asja ;)[/tsitaat]

Võimalik tõesti, et neil ei ole sellest probleemi, ise olen sihuke kanaema, et kujutan ette, et teised ei raatsi ka oma tibukesi 2 tunniks üksi kuhugi lasta. No lapsed, kes tulevad on 3-4. Aga jah, eks siis räägin mõnega, aitäh soovituste eest 🙂

😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 13:11; 10.03 14:06; 10.03 15:23; 10.03 19:39; 11.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma 3-4 aastast üksi võõrasse seltskonda ja mängutuppa ei jätaks. Kui piiranguga paik, siis Skypark või? Sinna kindlasti üksi ei jätaks, isegi viiese puhul mõtleks.
Sugulaste juurde või sõbra juurde koju lubaks küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina oma 3-4 aastast üksi võõrasse seltskonda ja mängutuppa ei jätaks. Kui piiranguga paik, siis Skypark või? Sinna kindlasti üksi ei jätaks, isegi viiese puhul mõtleks.
Sugulaste juurde või sõbra juurde koju lubaks küll. [/tsitaat]

Tegemist on ühe mängumaaga, kus on kõikidel asjadel turvavõrgud jne olemas. Seltskond ei ole võõras, kõik lapsed on rühmakaaslased, samuti koht on tuttav, seal on mitmete sünnipävead toimunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 13:11; 10.03 14:06; 10.03 15:23; 10.03 19:39; 11.03 10:44;
To report this post you need to login first.

Meil ka just homme oma lapse sünnipäev tulemas. Sünnipäevalapse emana ma ütlen, et mulle täitsa meeldib, kui lapsevanemad jäävad peole, aga mitte laste valvamiseks, vaid selleks, et nendega kenasti juttu rääkida, rohkem tutvuda jne. Samas oma lapse viin tavaliselt sünnipäevale ja tulen ise ära, sest mul on alati nii pagana kiire, et kasutan iga vaba minutit ja tundi tööks ja tegemisteks 🙁 Nii et siuke kahepalgeline olen 😛
Seda siis lasteaiakaaslaste puhul. Sugulaste-sõprade sünnipäevadel olen loomulikult koos lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ei pea kui lubatakse sedasi. Ise olen siiani juures olnud, sest tuttavatega ikka hea juttu ajada. Kui endal peaks kiire olema, siis kasutaksin sellisel juhul võimalust veidi lapsevaba aega kiirete asjatoimetustega tegelemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nutetudsilmad kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates ei pea kui lubatakse sedasi. Ise olen siiani juures olnud, sest tuttavatega ikka hea juttu ajada. Kui endal peaks kiire olema, siis kasutaksin sellisel juhul võimalust veidi lapsevaba aega kiirete asjatoimetustega tegelemiseks.[/tsitaat]

Mismõttes lubatakse?

Mina lugesin mängutoa kodukalt, et alla 6a lastel peab olema täiskasvanud saatja, aga samas, kui on 15 last ja 5 täiskasvanut, see peaks ikkagi olema ju piisav, sest ega kui ühel sünnal vanemad juures olid, siis ega konkreetselt keegi ju lastel sabas ei käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 13:11; 10.03 14:06; 10.03 15:23; 10.03 19:39; 11.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks häiriv kui lapsevanemad jääksid ka peole.Olen ju arvestanud 15 lapsega mitte kokku 30 inimesega. Siis tuleb ju arvestada ka lisa toitudega ja jookidega.Lastele alati organiseeritud vahvat tegevust ja 2 tundi saab ilma emmeta hakkama küll juba 4-5 aastane.Olen tähelepannud ,et tihtipeale on nendel kohale jäänud emmedel veel paar väiksemat õde -venda kaasas ja kui kõik tuleks sellise kambaga kohale,oleks see päris hull ikka.Mina pean muidugi lapse sünnipäevad kodus – on suur kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 aastase sünnipäeval eelistaks ma vanemate kohal olemist. Hiljuti käisime mängutoas ühel sünnipäeval. Lapsed jooksid, hüppasid jne. Kolm last said batuudil väga haiget. Peokorraldajal üksi on ikka raske selle suure hulga laste järgi vaadata.

Seda, et laud täiskasvanute poolt tühjaks süüakse, ka ei maksa karta. Kui lapsed said söönuks, siis vanemad võtsid endale midagi näksimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu 4-aastane, kes varsti 5 saab, ei ole kunagi nõustunud üksi peole jääma. Kusjuures tema ei ole oma lasteaiarühmas küll ainus selline.
Vaatan, et julgelt planeerite…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps 4-5 aastaste laste sünna,kas vanemad peavad kõik juures olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.