Esileht Beebi ja mitmikud 4.5 -kuune beebi viskub kaardu

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 4.5 -kuune beebi viskub kaardu

Postitas:
Kägu

Pakun rinda viskub kaardu. Ok järelikult ei taha süüa. Panen lamamistooli , hakkab rusikat suhu toppima, nõudlikul häälel  kiljuma.

Proovin uuesti rinda pakkuda kordub see esimene.

Asetan mängumatile, viskub kaardu, jälle rusikad suus, kiljub.

Muidu kaalus juurde võtnud küllaga ( sündides 3.7kg nüüd ca 10kg).

Algas menses, kas vastab tõele, et piima maitse muutub?

Sõin pähklitega batoone, kas tekitab gaase?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hambad tulevad, tahab sülle, gaasid on jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibki olla, et tahab lihtsalt lähedal olla. Meil oli umbes 4-6 elukuu selline, kus paljudel päevadel lihtsalt tassisin last süles ringi, sest ta ei tahtnud olla ei lamamistoolis ega matil. Samuti ei kannatanud ta kui ma temaga koos istusin, seega pidin seisma või käima ringi laps süles. Olin ahastuses, aga siis läks see ühel hetkel ikkagi mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas loogiliselt ja ajaliselt peaks beebi sellisel hetkel tühja kõhuga olema ja süüa tahtma? Minul ka laps praegu 4,5 kuu vanune ja vahel protestib rinna osas, kuigi tean, et ta on näljane. Esimese sammuna püüan ta tuju tõsta süles kussutades ja hüpitades ning siis rõõmsana rinna otsa saada. Alati see ei õnnestu, siis pumpan välja ja annan pudelist. Jah, ma tean, et imetamise seisukohalt öeldakse, et ei tohiks pudeli poolegi vaadata. Minu jaoks on olnud olulisem lapsel kõht täis hoida ja pudelit sai esimene kord vist 2 nädala vanuselt, kui väga hüsteeriliseks muutus. Rinnaga toitmisel sellest probleeme pole tekkinud. Minu beebi kaaluiive on pigem normi madalamas osas (sündis 3,45 kg, praegu 6,1 kg).

Menses ei ole mul veel alanud, seega ei tea kuivõrd see mõjutab, kuid nii väidetakse küll. Arvan, et minu söök mõjutab küll, pähkleid puuksude osas ei kahtlusta, kuid lillkapsa järel oli ta küll rohkem vaevas. Maapähkel ajas lapsel põsed karedaks ja seda küll väldin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4.5 -kuune beebi viskub kaardu