Esileht Väikelaps 4.a poisi talvekombe ja saabaste suurus?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: 4.a poisi talvekombe ja saabaste suurus?

Postitas:

Hetkel nii palju soodukaid, et tahaks ära osta talvevarustuse järgmiseks aastaks. Palun öelge, mis suurus talvekombekat ja mis suurus talvesaapai teie 4 aastased poisid kannavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saapad, 26 ja kombekas, 104

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kohe neljaseks saav poiss kannab hetkel 110 (Reima) kombekat ja 29 (kuoma) saapaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

110 ja 29/30 saapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kombekas 116 ja saapad 29 – aga see ei ütle sulle midagi, sest lapsed ju erinevad. Üldiselt ostan järgmiseks aastaks numbri suurema ja loodan parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu järgmisel kuul 4ks saaval poisil ReimaKiddo 98 kombe ja 26 Viking saapad! Sa pead ikka sellest lähtuma pikk poiss ptraegon on, kui kombel ja saabastel veel ruumi, siis osta 1 nr suurem, kui täpselt paras siis 2nr suurem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei tea ju, kas su laps saab kevadel 4 või sügisel. Minu poiss saab see kevad 5-aastaseks ja kombe on tal nr 110 ning talvesaapad (Viking) nr30. Näed siis, kui erinevad andmed eelmise vastajaga. Poiss veel suht lühikest kasvu ka oma ea kohta. Hetkel vist 108cm pikk. Võrdluseks võin tuua, et mu 3-aastasel tütrel on talvesaapad nr28 ja kombe 104. Tüdruk sai kolmeseks sügisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne 104 ja Kuoma 29.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Color Kids 98/104 ja Columbia saapad 26.Laps 4,5a ja 103cm.Kevadeks on olemas 110 Reimatec kombe eelmisest lapsest ja ei ole väga suur.
Järgmiseks talveks on lapsele olemas 110/116 Five jope ja püksid ja 28 Columbia saapad ning 110 Lassietec kombe.Eelmine laps kandis neid asju 6a,olles 110-115cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4a poiss kannab reima 110 ja saapad kuomad 29/reimad30. Möödunud talv kandis 104 ja 28 suurus, tundub numbri kaupa lähevad suuremaks.
Üldjuhul minu lapsega nii, et
104 vanusele 3-4
110 vanusele 4-5
116 on vanusele 5-6, meil läheb see täppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin lihtsalt number suurema komplekti ja kombeka järgmiseks talveks. ja 2 nr suuremad saapad. kui praegu on lassie 98 paras, siis järgmiseks talveks on lenne 104, kasvuvaruga 110 kombekas on ikka hiigelsuur kui minu poisi teiste riieta juurde panna. st meil on vanemast vennast olemas see suurus.
eelmisel talvel oli nr.92 riided.
mul on poiss ka kõhneema kehaehitusega, seega oma 101 cm pikkuse juures on praegu lenne 104 kombekas talle ebamugavalt suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab jaanuaris 4. Hetkel siis 3 ja kannab 104 riideid ja 27/28 jalatseid.
Järgmiseks aastaks vist soetan 116/30. Tahaks jalatsisse sokki ka vajadusel panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata parem kasvukõverat ja looda, et vast läheb täkkesse.

Mul üks poiss kandis 4. sünnipäeva paiku nr 29 jalanõusid ja nr 110 õueriideid (oligi 110 pikk). Teine saab kahe kuu pärast 4. Paar nädalat tagasi mõõtsin ja oli 104cm pikk ning seda numbrit ka kannab. Saapad on nr 28. Samas 3. sünnipäeva paiku oli see pikem ja vanem laps vaid 1cm pikem kui noorem samal ajal ja 2aastasena olid ühepikkused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Saabastega on asi keeruline, kuid kasvu võib aastaga tulla juurde 6cm või rohkem. Mul on küll tüdruk, kes 2 kuu pärast 4seks saab, aga kõik tema talveriided on hetkel 110 suurused (Lindex, PO.P, Luhta), eelmise aasta Reima 104 läheb veel napilt selga. Saabaste suurus muutus eelmise aastaga 1 numbri võrra (hetkel 27), tegemist on sama firma saabastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti saab poiss 2 kuu pärast 4a ning kannab Po.P 110 kombekat, see on täpselt paras. Saapad on 29 Kuomad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poiss 4a3k vana – kombekas 98 ja saapad 28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äsja neljaseks saanud poisil on talveriided 116 suurus (pikkust oli viimati 112cm) ja saapad 29/30 (jalalaba ~19cm)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kombe 110 ,saapad 29.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3,5a, 110, 29.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3,5a oli 104 ja 27
4,5a on 110 ja 28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps 4.a poisi talvekombe ja saabaste suurus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.