Esileht Väikelaps 4.aastane ütleb iga küsimuse lõppu äähh

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 4.aastane ütleb iga küsimuse lõppu äähh

Postitas:

No jube kuulata juba. ,, Kas ma tohin nätsu võtta, äähh? ,,. Lapse onutütar on alla 2.aastane ja kui keegi ütleb talle midagi siis ta ütleb ahh, umbes, et mis sa ütlesid. Ilmselt sealt talle ka see ahhitamine-ähhitamine külge jäänud, sest varem pole ta küll niimoodi rääkinud. Varem ikka küsis siis, et kas kuuled või vms.
Kuidas sellest lahti saada? Räägin koguaeg, et ära räägi nii, et kole kuulata aga tal ikka automaatselt küsimuse lõpus jälle see ääähhh?.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see lähebki sedasi mööda, et muudkui seletad. ühel päeval on miski uus sidesõna.
mul elukaaslasel tekkist kuskilt lambist lausete lõppu krt!(kurat siis). Ja päris kaua korrutasin talle järgi, kurat, kurat. Tal oli endal ka paha, sest esiteks tema töö puhul oleks ülipiinlik, kui ta sedasi tööl räägiks(ise tleb, et ta ei tea, kas räägib nii) ja samuti käime palju läbi vanemate sugulastega, jälle ei sobi. Ja üleüldse on ropendamine nõme minu arust, muidu on tema kõnekeel täiesti normaalne. Kui täiskasvanud mees juba ei saa lahti mingist külge hakanud sõnast, siis lapsel veel raskem, sest tema ise kindlasti ei pea vajalikuks sellest vabaneda:)
aga no ole mureta, lõpuks ikka läheb üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps 4.aastane ütleb iga küsimuse lõppu äähh

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.