Esileht Väikelaps 4 aastaste kriis?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 4 aastaste kriis?

Postitas:

Tahtsin uurida,kas teistel 4 aastastel ka samamoodi.Nimelt minu 4 aastane tüdruk viimasel ajal kuidas väga tõsine ja hakkab kergesti nutma.Tavaliselt siis,kui millegagi hakkama ei saa või midagi üles ei leia vms.Paar korda on hakanud nutma ka siis,kui multikas on kurb koht.Kusagilt on mul meelde jäänud,et see vanus ongi selline,kus hakatakse rohkem tajuma head ja kurja ja sellega seoses siis äkki ka sellised emotsioonid.Praegu ei suuda ma aga leida mingit sellist kohta,kus sedasorti laste psühholoogiast võib lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 10:32; 11.02 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea, minu 4a poiss vastupidi, on hästi agressiivseks muutunud, tahaks ikka lüüa ja tulistada, autosid kolkida ja lõhkuda, võimalikult palju vägivalda. ei tea. telekat meil ei ole, arvutist saavad 1 multika päevas, nv 2.ja multad on valitad mittevägivaldsed, Lotte, karlson katusel, pingviinipoeg lolo, suht titekad ühesõnaga, sest teine laps on 2a..Cars pole juba aasta otsa näidanud, ja kõik muu säärased, kus paugutakse. ma ei saa enam piiri selle kurja olemisele 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu varsti 4 saaval tüdrukul on koguaeg olnud multikate peale nutt lahti isegi jäaeg ja jahohooaeg jms, kui natuke tuleb miingi kurjem hääl sealt või midagi sellist, ei saagi aru alati millest… Lihtsalt hakkab nutma, kui ei saa riideid ilusti selga siis hakkab ka nutma. Ühesõnaga kui asjad ei ole nii lihtsad nagu tema tahaks siis tuleb ikka jonn/nutt aga ta on ka muidu väga võimsaid krokodillipisaraid valmis valama iga hetk 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Meil ei ole see multikate peale nutt hirmust vaid tal on sel juhul ühest või teisest tegelasest kahju.Näiteks eile vaatas inetu pardipoja multikat ja tal hakkas sellest peategelasest nii kahju,et ise nuttis.Selline nutmine on tekkinud just viimastel nädalatel.Neiu saab kahe kuu pärast 4 aastaseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 10:32; 11.02 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles vanuses lapsel hakkab tekkima empaatiavõime. Eks see on varem ka mingil määral arenenud, aga umbes selles vanuses lapsed hakkavad rohkem teadlikult olema võimelised teistele kaasa tundma, nö \”teise kingadesse astuma\” jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps 4 aastaste kriis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.