Esileht Väikelaps 4-aastaste lemmikud lauamängud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 4-aastaste lemmikud lauamängud

Postitas:
Anonymous

Mis on teie 4-aastaste lemmikud lauamängud? Tahaks häid ideid koguda. Endal lemmik memo ja pusled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid köögis, Mustikamets, Tsirkus (sellega peame palju aitama, aga lapsele meeldib).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neljane on kõva lauamängur, lemmikud on Outfoxed, lasteversioonid Katanist ja Carcassonne’ist, Enchanted Forest, Prussakajaht. Neist Carcassonne juuniori ja Prussakajahti mängib ilma abita ka 2,5-ne, aga suurtel on ka tore.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 11:40; 19.12 12:04; 20.12 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme viimasel ajal turakat tagunud enamus õhtuid 😀 Tegelikult on see väga hea ja arendav – õppis snumbrid selgeks ja saab aru suurem/väiksem jne Teisi tavalisi kaardimänge oleme ka hakanud õpetama. Uuno oli enne seda suur lemmik, aga ennast tüütas ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Domino, Kassid Köögis, Alias(mängime ilma ajalise limiidita ja seletan lihtsamaid sõnu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, kes te nii palju lauamänge mängite, kas peres on ka nooremaid lapsi? Ma tahaks ka väga mängida oma 4aastasega, aga 2aastane on suur laamendaja. Ei otimi ka see, kui saadan mehega teise tuppa või lähen ise koos suuremaga. Võibolla 10 minutit õnnestub, siis ikka tunneb noorem huvi oma vanema õe tegemiste vastu.

Mul kergelt juba masendus peal, et ma ei saa suuremale lapsele pooltki neid asju võimaldada, kuna pisem on koguaeg ninapidi juures ja kui lihtsalt jõuga ei lase, siis ju jälle noorem karjub end hingetuks lõpuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mängib 2,5-aastane ka, ei ole teda ka varem kuhugi ära saatnud, kuigi ta on üsna pöörane.
Harjutamise alustamiseks paar soovitust: mängige terve perega nii, et üks täiskasvanu hoiab rõhutatult entusiastlikult väiksema tähelepanu 100% mängul – kannatust peab palju olema; valige koostöömäng või muutke reegleid nii, et oleks koostöömäng; kinkige kahesele päris oma lauamäng (esimeseks mänguks on head näiteks sellised, kus mängijad võtavad kordamööda kotist asju, see hoiab eriti hästi mängu juures). Siin on ka mõtteid, mis ülesandeid pere pisematele anda, kui tahta midagi keerulisemat mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 11:40; 19.12 12:04; 20.12 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te neid mänge peamiselt ostate, ma vaatan et mõned on https://www.brain-games.ee lehel olemas, aga paljud pigem saada Amazon jms lehtedel.
Millised neist sellised mängud on, mis võivad ka inglise keeles olla? St juhendist ma saan ise ikka aru, aga just et see 4-5 aastane ise inglise keelt ei oska, et kas see ei sega mängu?
Need mängud konkreetselt näiteks – Outfoxed, Katan, Carcassonne ja Enchanted Forest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised neist sellised mängud on, mis võivad ka inglise keeles olla?

Catanil, Carcassonne’il ja Enchanted Forestil ei ole ühtegi tähte ühegi mänguelemendi peal.
Outfoxedil on vargakaartide taha kirjutatud “thief” ja kahtlusalustele “suspect”. Kõik.

Kõik need on Eestis ka müügil (olnud?), aga kuna meil on erinevale eale suunatud lauamänge palju, on ostukohti ka olnud palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 11:40; 19.12 12:04; 20.12 14:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps 4-aastaste lemmikud lauamängud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.