Esileht Beebi ja mitmikud 4. kuu uneregressioon

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 4. kuu uneregressioon

Postitas:

Meil nüüd käes see aeg ja kõik peapeale pööratud.

Meeletu tissitamise maraton, eile öösel vist 4h järjest. Ma tean, et soovitatakse mitte anda, aga luti sülitab välja, kussutamine ei sob, ringi käimine ka mitte, silitamine ajab ka närvi ehk tahabki ainult tissi. Kuidas ellu jäite?

Kuna päevane magamine ka väheneb, siis emal ei olegi ju enam magamiseks aega olemas? Seepärast tundub tiss suhu lükata ja järele anda ainus viis, kuidas ise ka pooleks tunniks uinuda saaks, et siis uue jauru peale ärgata ja tissitamist jätkata.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kestis kuu aega, nüüd 2. nädal normaalsuses tagasi. Oli jube ja kohutavalt väsitav küll. Kartsin ka pideva imetamisega halva harjumuse tekitada. Õnneks seda ei juhtunud ja nüüd sööb jälle 1-2x öö jooksul. Ainus abi on aeg, laps areneb ja see etapp möödub. Sa saad taas rohkem magada, kui see möödas on. Pidage vastu, laps ise on ka sellest väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne – magasin beebiga kahekesi suures voodis. Mõni öö ta magaski terve öö läbi tiss suus ja vähkres, umb tund ainult magas normaalselt.

Magasin beebi kõrval terve öö ja magasin ka sel ajal, kui tema imes. Mul hakkas esimest korda 1 kuu vanuselt öösel ise tissi imema, sel ajal kui ma magasin ta kõval, korraks ärkasin üles ja paari minuti pärast magasin edasi. Kui beebil kõht täis, lasi ise lahti, kui kõht tühi otsis tissi, ma magasin pohhuistlikult 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teisel lapsel kestis see ka umbes kuu aega, siis läks uuesti paremaks. Meil aitas teki sisse mähkimine sellel perioodil uinutada. Aga esimesel lapsel see uneregressioon jäigi kestma. Ta oli üldse täiesti kohutav magaja ning 3-kuuselt läks olukord eriti halvaks…kestis…mõnes mõttes kestab nagu siiani, sest ta ikka ei maga tervet ööd jutti ja ta on nüüd viieaastane. Ise ka imestan, et selle kõige jubedama aja ca 2 aastat üle elasin. Õnneks päeval sai temaga koos magatud küll vahepeal, see andis veidigi energiat nendeks kohutavateks öödeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmed vastajad kirjutasid, et “see jama” kestis paar nädalat või kuu. Mida see tähendab? Mul hetkel kohe kolmekuuseks saav beebi ja viimaste ööde põhjal tundub, et äkki on uneregressioon käes. Kui vahepeal hakkas laps juba pikemaid unesid tegema, näiteks õhtuunne jäämise järel ärkas alles 6-7 tundi hiljem, siis nüüd viimastel öödel nutab umbes iga kahe tunni järel.

Seni panin last ööunne imetades ja olen ka öösel nüüd kõikidel ärkamistel rinda andnud. Laps jääb kiiresti uuesti magama. Aga kardan, et harjutan talle nüüd sisse harjumuse ja teadmise, et iga kord ärgates saab rinda. Kas ma peaksin nüüd jõuliselt neid uneassosatsioone muutma? Üritama ööunne ilma imetamiseta panna ja siis ka öiste ärkamiste korral imetamise asemel kuidagi muudmoodi teda rahustama ning unne suigutama? Või läheb see raske ja tihedate ärkamistega periood kuidagi ise üle, nagu siin osa vastajaid kirjutas? Et jätkan ööunne imetamist ja igal ärkamiskorral rinna andmist ning loodetavasti mõne nädala pärast on laps endine ja magab taas 6-7 tundi jutti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4. kuu uneregressioon