Esileht Sünnitus 4 kuud peale sünnitust

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 4 kuud peale sünnitust

Postitas:
Kägu

Täna juhtus mul väga väga piinlik seik poes, kus ma lihtsalt pissisin püksi. Õnneks olid mustad püksid jalas aga no see tunne lihtsalt 🥺.

Sünnitusest on möödas 4 kuud(16.02 täpsemalt). On ka suurem laps(10). Ennemalt ei ole sellist asja juhtunud.
Häda tekkis ühtäkki ja no küll ma jalad ristis vaikselt üritasin kinni hoida aga ikka julgelt pool tuli lihtsalt püksi 🥲.

Kas see võib olla veel 4 kuud hiljem seotud sünnitusega või mingi muu probleem?
Järgmine nädal ka arst, räägin sellest ka seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uriinipidamatus on sünnitanud naistel väga levinud probleem. Aitab vaagnapõhja lihaste tugevdamine. Ühe Pere ja Kodu artikli lõpus on järgmine viide:

Toonuse hoidmiseks tee mõlemat harjutust keskendunult­­ 3 korda nädalas. Kui sinu vaagnapõhjalihased vajavad tugevdamist, siis leia nende harjutuste tegemiseks aega 3 korda päevas.

1. harjutus

Algasend: selili, külili, istudes või seistes, selg toetatud.

Pinguta väljahingamisel vaagnapõhjalihaseid (tunne peaks sarnanema pissihäda kinnihoidmisega) ja kergelt ka alakõhtu.

Hoia pingutust, lugedes häälega kümneni, seejärel lõdvesta 10 sekundit. Lõdvestus on sama tähtis kui pingutus.

Tee harjutust 10 korda järjest.

2. harjutus

Pinguta vaagnapõhjalihaseid 2 sekundit ja lõdvesta ­2 sekundit.

Tee harjutust 10 korda järjest.

Rohkem harjutusi leiad:<br style=”box-sizing: border-box;” />www.kuivaks.ee<br style=”box-sizing: border-box;” />www.corewellness.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Sünnitus 4 kuud peale sünnitust