Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune beebi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 4 kuune beebi

Postitas:

Kas teil beebid on vahepeal nõus omaette olema? Mis te päeval lastega veel teete? Meil magab päeval 3-4 poole tunnist und. Vahepeal on natuke lamamistoolis, pikali ei ole nôus olema, lutti ei vôta, mänguasjad eriti ei huvita ning pôhimôtteliselt ülejäänud aja tassin teda süles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängukaar või tegelustekk on kasutusel? Kui kaasas kannad, siis äkki kasutad kühukotti, säästad vähemalt käsi ja käsi, ning ta tunneb sind lähedal. Kaa ta on sul kõhuli ka? Varsti hakkab pöörama, siis jälle jama, sest ei taheta kõhuli olla jne. 😀
Võib-olla proovida ka muusikamänguasju.

Minul laps oli küll maas, aga ka oli selliseid pöevi kus miski ei sobinud. Tuttava laps ei talunud üldse, et ta eemale läks, kohe oli nutt lahti, nüüdseks olukord paranenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaldun arvama,et omaette olema hakkavad nad alles aastaselt.
Ka minu pisike tahtis 4-kuusena väga palju lähedust,siiamaani tahab ( 8.k).
Õnneks lepib lamamistoolis ja söögitoolis olemisega,muidu väga raske 12-kilost terve päev kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma saab homme nelja kuuseks. Algul oli väga raske, sest ta ei tahtnud mujal kui süles olla. Aga hakkasin teda iga päev vaikselt harjutama ja nüüd on nõus pool tunnikest oma voodis karuselli vaatama, pool tunnikest mängumatil veetma ja mänguasju uurima ning pool tunnikest toolis (babybjörn). See on nii hea kui ta natukenegi on nõus üksi olema, saan selle ajaga endale süüa teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune beebi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.