Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune beebi kardab paljalt olla

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 4 kuune beebi kardab paljalt olla

Postitas:

Minu 4 kuune beebi on hakanud paljalt olemist kartma. See juhtus umbes 2-3 nädalat tagasi, kui ta paljalt olles kõvasti ehmatas. Nüüd ma ei saa talle enam õhuvanni teha, sest ta hakkab hüsteeriliselt nutma ja hirmunud pilk on näos. Juba mähkme vahetuse ajal, kui body seljast võtan tekib hirmunud pilk ja võib hakata kriiskama. Mitte nutma, aga hirmust kriiskama. See on üpris hirmus vaatepilt! Vannitamine on paras piin! Pean teda kägaras hoidma ja nii ka vannis, sest muidu ta ehmub!
Mida ometi teha? Kuidas sellest hirmust lahti saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mähkmeid vahetad miks sa siis body pead seljast võtma? Kas õhuvanni jaoks on vaja laps paljaks kakkuda? Piisab kui mähet all ei ole ja miskid püksid jalas. Kui sa tahad lapse hirmunud nägu näha ja seda kuidas ta kriiskab siis võid kõike neid asju teha nagu oled neid siiani teinud.
Ma ei tea muidugi kui suur see ehmatus oli ja seoses millega, aga soovitan pigem vältida siis paljaks kakkumist ja olemist. Saan täiesti aru, et vanni on vaja teha, aga nii kaua kui ei tee pole vaja talle hirmu meeldetuletada. Kuna laps nii väike siis küllap läheb see varsti meelest-kui ei rõhuta seda liialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanni läheksin ise koos beebiga kui ta tõesti kardab.Õhuvanni saab samuti nii teha,et laps kõhuli sinu põlvedel või süles.Tavaliselt ema süles tunnevad lapsed turvatunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga proovi teda hakata kavalalt lahti riietama: hoia enda süles pea õlal ja tõmba püksid ära kõigepealt, siis natuke räägi taga niisama, las unustab ära, ms tehti, siis tee nt body alt lahti, jälle jutustage, siis võta body nii, et jääks nagu kaelakee rippuma, jälle jutustage, proovi naerma saada laps, siis võta lõpuks täitsa ära ja naljatage veel. Äkki aitab ja unustab ära, hoia teda enda lähedal kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli vannitrauma. Korra tõmbas vett kurku ja siis kartis vanni nagu tuld. Kõik vannitamised käisid röökimise saatel. Leevendust saime alles siis kui ta hakaks basseinis ujumas käima. Siis õnnestus kodus vanni teha nii et ta iga kord ei röökinudki vaid vahest ainult mossitas. Lõpuks hakkas talle lausa meeldima.

Õhuvanni mina teeks nüüd body väel ja mõnda aega vannitaks ka koos pluusiga.
Äkki aitab hirmu kaotada massaa¸? Kui sul laps veel ei võõrasta, siis võiks proovida äkki on abi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps küll 1-kuune, kuid samuti kardab paljas olla, nii kui riided seljast ära võtad hakkavad käed värisema jne. Mina panen lihtsalt oma käe talle rinna peale, vahel võtan tema käed surun tema rinnale ja enda käsi peale, siiani on aidanud. Aga seda peab tegema enne nutmist, pärast ei reageeri…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune beebi kardab paljalt olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.