Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune beebi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 4 kuune beebi

Postitas:

selline küsimus, et mitu korda peaks 4 kuused sööma päeval. mul on laps rinnapiimal.meil on nii, et laps ärab kel 6,30 siis vahetan mähkme ja nüüd ta magab juba kuus tundi… on see normaalne üldse? või peaks vahepeal üles äratama? par korda selle aja jooksul niuksub, ringutab ja magab edasi…öösel see eest sööb 2-3 korda…

Aitäh, kes vastata viitsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 13:35; 22.01 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sellist \”peaks sööma\” normi ei olegi rinnapiima lapsel võimalik paika panna. Sööb siis, kui nälg on. 4-kuuselt muutub laps varasemast aktiivsemaks, võib hakata vägagi tihti sööma.

Kui ta sul öösel sööb 2-3 korda, siis see on üsna tavaline öiste söögikordade arv. Magamisega paistab aga, et tal on öö ja päev natuke sassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole vaja äratada. kuigi see kuue tunnine uni võiks juba öösel olla 🙂 aga hetkel elame meie lapse järgi 🙂
Hetkel õnneks ptüi ptüi ptüi minu oma magab 22-06 sööb ja magab 9.30 umbes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli vanema tüdrukuga nii, et terve öö magas ja u kell 6 sõi.
aga väiksemaga on algusest peale mingi jama, et öösel ärkab mitu mitu korda…aga tänane päev on küll kuidagi imeik…käisin vaatamas teda, no magab nii nagusalt…ei raatsi üles äratada…ju siis kella 20 pärast peab temaga vähemalt mängima…et öösl ka magaks normaalset…se tuba kus pals magab on jahe kaa…sellepärast panin talle fliisikombe selga…võibolla on tal nii mõnus maada, et ei tahagi üles ärgata…))) ei teagi kohe…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 13:35; 22.01 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4 kuune sööb ka 2-3 korda öö jooksul.Meil öö ja päev sassis natuke.Päeval sööb siis kui märku annab.Mina söömiseks ei ärata ,kui kõht tühi ärkab ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune beebi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.