Esileht Pereelu ja suhted 4-kuune suhe noore naisega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: 4-kuune suhe noore naisega

Postitas:

Nüüd siis minu lugu:
Oleme abielus 24 aastat.
Neljandal kooselu aastal, kui esimene laps oli umbes 2a, oli tal kõrvalsuhe, mis kestis 2 ööd. Jäi vahele – tegin tagasi, asi sai klaaritud, elasime sõbralikult edasi.

Viie aasta pärast tegime pesamuna, kelleks sai imearmas tüdruk, keda me kogu perega väga armastasime ja armastame siiani.

Kuid… tal oli sõber. See oli naine, kellega nad pidevalt kohtusid, käisid kohvikus ja kontsertidel samal ajal kui mina nautisin lastega koosolemist… Sain sellest teada alles 10 aastat (!!!) hiljem ja sellest tuli suur tüli. See tüli kestis umbes kaks aastat, enne kui nad lahku läksid.

Nüüd on sellest möödas umbes 3 aastat ja tuli välja, et tal on neli kuud olnud noor naine, kes elab väljaspool Tallinna, kellega nad pidevalt suhtlevad ja kolm korda olid ka keppinud.

Hetkel mees kahetseb, üritab, kahetseb… Käitub nagu peksa saanud koer.
Mina – vihkan teda. Ma ei suuda olla ruumis, kus on tema, ma ei suuda käituda adekvaatselt, mu närvisüsteem on paigast ära.

Kuid…
…Meil on (nädal aega tagasi oli) toimiv pere koos lastega. Me suhtleme, meil on võimalus olla need, kes me oleme. Tema teeb oma asja, mina – oma. Õhtuti sööme perega õhtust, joome veini, räägime juttu…
Ise olen 45-a naine, kes tunneb ennast 25. Tema arvatavasti samuti. Ühesõnaga oleme noored, täis elujõudu ja sharmi.

Küsimus: kas on võimalik sellest sitast õnnelikena välja tulla või praegu ongi see hetk, mida tuleks ära kasutada ja eluga edasi minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.02 00:53; 24.02 11:00; 24.02 11:11; 24.02 21:09; 24.02 22:29; 04.03 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, kuradima-kurat – selle sõna ÕIGE kirjapilt eesti keeles on SARM.
Mitte sharm.

Teiseks, nojah, loe omaenda teksti erapooletu pilguga ja küsi endalt, mida sa arvaksid, kui mõni teine inimene sellist juttu sulle oma elu kohta räägiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul esimesel korral aitas tagasitegemine, miks sa siis nüüd sama meetodit ei kasuta?

tegelt ka, sa ju näed, et sinuga ei ole ta õnnelik, ela ise ja lase ka mehel elada.
mida sul siin vihata, ka temal on vaid üks elu. kui see eelmine suhe kestis tal 10 aastat + kaks aastat tüli, enne kui nad lahku läksid, siis saad ju isegi aru, et asi ei olnud liiderdamises. see naine oli su mehele ilmselt väga oluline ja mees jäi sinu kõrvale pigem kohusetundest.

mis mõtet on nüüd, keskeas, hakata vara jagama ja kodu laiali lammutama. sööge edasi õhtust, jooge veini ja rääkige juttu, leppige lihtsalt sellega, et kummagi elus on ka privaattsoon, mille kohta küsimusi ei esitata. sahmite veel aastakest 10-15 ringi, siis olete maha rahunenud ja veedate vanaduspõlve.
kuhu \”edasi\” sa 45-selt ikka niiväga lähed? arvad, et mõni uus mees oleks parem? ei ole, saab esimene eufooria mööda, on uus vaat et hullem kui hullem kui vana. vana on küll vigadega, aga ikkagi oma. pole mingit garantiid, et uus oleks truu. uuel on ilmselt \”pagas\”, lapsed ühe või mitme naisega, jõuad sa kogu selle kompotiga tegeleda.

ühesõnaga saa täiskasvanuks. meil kõigil on ainult üks elu. ka sinul. ela seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Ma oleksin vist liiga mugav, et kõike nullist jälle alustada 😀 Pigem naudiksin aega lastega, mehega suhtleks viisakalt, sõbra tasandil. Jooks veini, jutustaks, vaataks telekat. Ehk siis, kui närvisüsteem oleks korras ja suudaks ühes ruumis jälle viibida, siis ma tõõõesti ei kujutaks ette, et peaks jagelema varaga, uue elamisega või tema asjade pakkimisega, laste jagamisega, üksinda majandamisega. Nagu ütlesin, olen ma selleks liiga mugav. Vb otsiksin mõne kõrvalsuhte, kes silmad särama lööks ja niisama pilvedel hõljumise tunde tekitaks.

Olen 34a, kaks last (6a ja 2,5). Armukest pole, kuid mehega suhted ka just kõige paremad pole. Või noh..me nagu ei suhtlegi üldse. Teeme mõlemad oma asja (oma tööd) ja hoolitseme laste eest. Isegi söögitegemised ja poes käimised on kuidagi sujuvalt ära jaotatud. Kodus vahetame õhtu jooksul mõned laused vaid ja sedagi ntx teemadel: mida poest tuua ja kumb homme kumma lapse aiast ära toob. Seksinud pole juba kaks kuud kindlasti (tavaliselt teeme seda 2x kuus) Jah, olen ka mõelnud, et küsiks ennast vabaks ja annaks teda vabaks…kuid, lapsed ju jumaldavad oma isa! Kodu on meil ostetud kahepeale, kes ja kuhu kolima peaks, muu vara jagamine..brr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui niipalju episoode on olnud, siis vaevalt, et mees muutub. See on patoloogiline käitumine, või siis on mees ise selgrootu ja laseb end emastel põõsasse lohistada.

Variant on ju ka perenõustamisele minna, oma südamerahu huvides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti ilmus raamat \”Petlik õnn\”, seal neid petmislugusid ikka erinevid. Tasub lugeda ja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on sul ikka patoloogiline. Kahetseb ainult, et vahele jäi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 02:02; 24.02 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kirjutasid: \”Tema teeb oma asja, mina oma asja.\” Ehk siis mees magatab võõraid naisi ja sina kasvatad lapsi. Ma arvan, et see on puhtalt sinu otsus, mis sa oma eluga teed. Mõne inimese jaoks on petmine tohutu draama, teine võtab seda kui partneri isikupära, kolmas on veel uhkegi, sest tema on ju see naine, kelle juurde mees ikka ja jälle tagasi tuleb. Eks sa tee seda, mis sind kõige õnnelikumaks teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 06:17; 24.02 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimest ei muuda. eks sa ise tead, kas leate lastepärast koos edasi või aitab kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las mees niutsub. Tehku sulle välja reis soojale vm maale närvide taastamiseks. Tagasi tulles ehk kannatad tema varju. Siis vaatad, mis edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:19; 24.02 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot-oot, kas selle teise naisega oli suhe 12 aastat teie abielu kõrvalt? ja nüüd on jälle uus kepi-sõbranna? Su mees kohe oskab kõrvalt pann
sa peaksid laskma kontrollida suguhaigusi sh. hiv, sest su mehel võib olla veelgi partnereid.
Muidugi on võimlaus lastele etendada tubateatrit õnnelikust perekonnast ja juua õhtuti õndsalt veini – ainult lapsed saavad sellest väga ruttu aru ja hiljem hakkavad sinule seda ette heitma. samas ei suuda sa kunagi oma meest usaldada, piinled ise, piinad lapsi. kui oled 45 ja tunned ennast 25 – siis viimane aeg elus teha kannapööre ja see litsmees maha jätta.
Usu – see mees ei ole seda väärt. Ilmas on mehi, kes lisaks sellele, et oskavad sinuga juttu rääkida – ka austavad sind. See mees sind ei austa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:28; 24.02 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid… tal oli sõber. See oli naine, kellega nad pidevalt kohtusid, käisid kohvikus ja kontsertidel samal ajal kui mina nautisin lastega….

Kulla inimene, tal polnud mitte sõber vaid teine naine, keda ta tõenäoliselt armastas, 12 aastat kõrvalsuhet pole ainult salajane mõne korra sekssuhe. Ju siis Sinuga oldi/ollakse koos kaastundest, laste pärast. Sina nautisid lastega koosolemist, sinu mees nautis mehe ja naise vahelist suhet, naudingut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.02 09:10; 24.02 10:37; 24.02 11:22; 24.02 13:00; 24.02 18:51; 25.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogu selle kli¨ee-maigulise jutu peale (imearmas tüdruk, keda me kogu perega väga armastasime ja armastame siiani, paigast ära närvisüsteem ja \”sHarm) ütleks ma, et sinu hetk, mille sa oleksid pidanud ära kasutama ja eluga edasi minema, oli juba 20 aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oot-oot, kas selle teise naisega oli suhe 12 aastat teie abielu kõrvalt? ja nüüd on jälle uus kepi-sõbranna? Su mees kohe oskab kõrvalt pann
sa peaksid laskma kontrollida suguhaigusi sh. hiv, sest su mehel võib olla veelgi partnereid.
Muidugi on võimlaus lastele etendada tubateatrit õnnelikust perekonnast ja juua õhtuti õndsalt veini – ainult lapsed saavad sellest väga ruttu aru ja hiljem hakkavad sinule seda ette heitma. samas ei suuda sa kunagi oma meest usaldada, piinled ise, piinad lapsi. kui oled 45 ja tunned ennast 25 – siis viimane aeg elus teha kannapööre ja see litsmees maha jätta.
Usu – see mees ei ole seda väärt. Ilmas on mehi, kes lisaks sellele, et oskavad sinuga juttu rääkida – ka austavad sind. See mees sind ei austa.[/tsitaat]
Mis tubateater, see ongi nende elu ja lapsed pole siiani midagi aru saanud. Ema ja isa ikka vahest tülitsevad. Muidugi ei usalda naine meest, miks peakski ja talle ei olegi seda vaja. Naine leiab endale ka silmarõõmu, kellega aeg-ajalt kohtub ja asi tahe.
Aeg annab arutust, ärge hetkel tormake.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:19; 24.02 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba see \”tegin tagasi\” ütles kõik…

Kalts naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööda talle internetist ette lugemist

http://Www.marriagebuilders.com väga konkreetsed õpetused kuidas kindlustunne abielus peale petmost taastada, ülimalt äärmuslikud.
mort Fertel ja palju muid autoreid

Kui viitsib ja päriselt tahab siis loeb ja rabeleb naba paigast. Vaata kuidas siis ennast tunned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis tubateater, see ongi nende elu ja lapsed pole siiani midagi aru saanud. Ema ja isa ikka vahest tülitsevad. Muidugi ei usalda naine meest, miks peakski ja talle ei olegi seda vaja. Naine leiab endale ka silmarõõmu, kellega aeg-ajalt kohtub ja asi tahe.
Aeg annab arutust, ärge hetkel tormake.[/tsitaat]
aga kui ükskord arusaavad, et etendus \”ilusast lapsepõlvest\” oli vaid farss – siis on see ikka väga valus. Naabritüdruk elas sellises õndsas roosamannas, kui sai tea, et temal on 5.a. noorem kasuõde ja isal mitu naist – lapse jaoks oli see väga suur shokk -viielisest oivikust sai kaheline-paheline 17.a. üksikema. Nüüd on jalad alla saanud – aga on ka öelnud – ei suuda seda vanematele andestada, et kogu tema lapsepõlv oli täis valet ja väljamõeldisi. Oi issi jäi ööseks tööle , issi pidi sõitma ema juurde jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:28; 24.02 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa ikka nutad, maja pärast ju tasub õhtuti koos mehega \”sharmantselt\” veini juua, koos OMA mehega, kes ehk tuli just teist naist keppimas ja ihu veel eemise naiset mõnu täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.02 09:10; 24.02 10:37; 24.02 11:22; 24.02 13:00; 24.02 18:51; 25.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid lugusid teab teemaalgataja, sest mees on vahele jäänud? Aga neid suhteid kus vahele ei jäänud? Ma usun, et teemaalgataja mees on lihtsalt 1 litsmees. Keegi siin eespool soovitas lõdvalt edasi elada.Aga mina küsin milleks? Miks peaks elama kellegiga koos puhtalt nagu ütleme sõbrasuhte tasandil? Elu on antud üks kord elamiseks, siis võiks seda püüda kasutada paremini kui lihtsalt mehega õlgõla kõrval elades ja oma asju ajades.
Mina sellise mehega juba ammu koos ei oleks.Olgu, esimesel korral annad andeks aga kui minu kaasa oleks ka teist korda vahele jäänud siis ma enam sel teemal ei vestleks.Nägemist ja kogu lugu. Miks te naised ometi lasete enda peal tallata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 10:41; 24.02 11:08; 24.02 11:15; 27.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii inetult kõik see lugu siin. Esimene laps sündis, ok. Sündis majja aga teine laps ja vot kus see alles oli see õige. Suur vahe tegemine on teil seal juba laste suhtes üleval. Tegelege ka sellega kogu oma probleemi keskel.
Sina aga oled täiesti selgrootu naine. Puudub ka sul nägemisvõime. Alati on tulnud suhe välja väga hilja, välja arvatud esimene kord. See näitab vaid seda, et neid suhteid on tal vististi olnud veel hulgim. Loll arvata ka seda, et see esimene suhe jäigi kahe päeva tasemele. Läks üks, võttis teise.
Su mees sitsib hetkel. No ja siis? Sa oled õnnelik, sest tunned, et ikkagi peale mitmete naiste seksimist eelistab su kallis mees ikkagi sind. Sina oled järelikult kõige parem. Hea teada eks. Mis sest, et neid aukusid on olnud ikka tegelikkuses kuskil 10 ringis. Võib-olla ka rohkem.
Sulle meeldib olla saapatald ja talle meeldib see mäng, et ta teeb pahandusi, siis tuled sina, tõreled, karjud, hakkad vaikselt sulama…Kõik algab jälle algusest peale.
Noh mis siis ikka. Tulid lihtsalt oma lugu rääkima, kuid lahendust sa küll ei oota. Midagi muuta sa suhtes ei taha, kartes, et kaotad oma petjast abikaasa. Parem nii, kui üldse mitte. Olge siis tublid. Paistab, et saate ilusasti hakkama. Tervita meest ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen veelkord faktid üle

24 a abielu
2 last (21p ja 13t)

Kõrvalsuhted:
1. 1×2 ööd reisil
2. 4 kuud suhtlemist tel teel ja fb + 3 keppi päevasel ajal naise sugulase korteris

Sõprussuhe:
10 a

Minu tunded:
Kuigi 10a sõprusesuhtes seksi ei olnud, andestanud ei ole.
Meest ei enam ei armasta.
Viimane seik ei tee mulle valu, vaid vastikust

Suhted enne vahelejäämist:
Sõbralikud.

Suhted peale vahelejäämist:
Tel teel, fb. Koju teda ei lase alates teisipäevast. Elab kodutu elu, ööbib sõprade juures

Mida mina tunnen:
Vastikust

Mida mina tahan:
Südamerahu

Mida tema tunneb:
Elu mõte kaotust, kahetsust, häbi.

Mida tema tahab:
Kodu

Lapsed:
Valetamist väldin, lapsed on asjaga kursis. Istuvad kodus, hoiavad mul silma peal üritavad olla rõõmsad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.02 00:53; 24.02 11:00; 24.02 11:11; 24.02 21:09; 24.02 22:29; 04.03 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mõtle hästi järgi, millised on sinu väärtushinnangud. Tee edaspidised otsuseid vastavalt oma väärtushinnangutele. Fakt on see, et selle teatri eest lapsed sulle hiljem ei aplodeeri. Õpi kõigepealt ennast austama ja hakka ennast väärtustama. Kas pidev kahtlustamine, hirm… kas see on elu? Minu arvates mitte! Mis siis saab kui lapsed on suured…. sa vedeled nagu kasutatud kandoss nurgas ja nutad patja. Sa oled mehele andnud piisavalt palju võimalusi…. ta ei väärtusta neid!

Vahest ma mõtlen, et kui mehed ringi panemise asemel sama usinasti raha oskaksid teha, elaksid paljud pered palju paremini!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:01; 24.02 11:06; 24.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat

Kõrvalsuhted:
1. 1×2 ööd reisil
2. 4 kuud suhtlemist tel teel ja fb + 3 keppi päevasel ajal naise sugulase korteris

[/tsitaat]

Kallis naine, see on see, mida sina tead… kahjuks võid need arvud korrutada summaga X. Ole hea ja mine käi HIV testis…. Kõike head edaspidiseks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:01; 24.02 11:06; 24.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loen veelkord faktid üle

24 a abielu
2 last (21p ja 13t)

Kõrvalsuhted:
1. 1×2 ööd reisil
2. 4 kuud suhtlemist tel teel ja fb + 3 keppi päevasel ajal naise sugulase korteris

[/tsitaat]

Kallis naine, see on see, mida sina tead… kahjuks võid need arvud korrutada summaga X. Ole hea ja mine käi HIV testis…. Kõike head edaspidiseks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 11:01; 24.02 11:06; 24.02 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loetled siin fakte ette. Kas sa oled ise jalgu hoidmas käinud, et nii täpselt tead mitu sekssuhtet su mehel on olnud? Sa oled ikka tõepoolest millegi väga kõva asjaga vastu pead saanud, kui usud meest.
Kui sa enam ei armasta ja tahad rahu, no miks sa elad koos mehega, kes sulle hingerahu ja kodurahu pakkuda ei taha ega soovi?
No ausalt jääb mulje et oled 20, mitte 40+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 10:41; 24.02 11:08; 24.02 11:15; 27.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ela temaga hetkel koos, viimane sekssuhe oli tal 20 aastat tagasi (täpsustuseks), kuid see on juba ammu unustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.02 00:53; 24.02 11:00; 24.02 11:11; 24.02 21:09; 24.02 22:29; 04.03 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ela temaga hetkel koos, viimane sekssuhe oli tal 20 aastat tagasi (täpsustuseks), kuid see on juba ammu unustatud.[/tsitaat]
Sa ei ela temaga koos ja tead TÄPSELT millal tal oli viimane sekssuhe?

Ära rohkem peale võta, sa pole juba jupp aega adekvaatne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 10:41; 24.02 11:08; 24.02 11:15; 27.02 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik soovitavad alati lahku minna. Mina olen suht samas olukorras, nagu teemaalgataja, aga mees keeldub lahku minemast. Kuidas siis see peaks välja nägema? Ära ta ei lähe, minu juttu keeldub kuulamast. Mina keeldun oma kahe lapsega enda korterist välja kolimast. Vahetan lukud? Ma ei tea, tahaks normaalselt lahku minna, laste pärast juba. niiet polegi muud varianti, kui kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB on nüüd küll viimane koht kus oma untsuläinud suhtet klaarida, eriti 45 aastastel. Lihtsalt võta aeg maha, saa oma valust üle. Ära rapsi ja ära nuta laste ees. See, et sa arvad teadvat, mida sinu mees tunneb, ei pruugi üldse õige olla- vb tunneb hoopis vabanemist, rõõmu…vb hööbib hoopis mõne oma armukeste juures ja koos veini juues kiruvad sind taga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.02 09:10; 24.02 10:37; 24.02 11:22; 24.02 13:00; 24.02 18:51; 25.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks ka liiga mugav, et uut elu alustada. Lase ta lihtsalt vabaks ja ole ka ise vaba.
(Kusjuures selline vabaks laskmine võib teinekord täiesti üllatavaid (positiivseid) tulemusi anda.)
Lapsed on sul jub suured, saan aru. Lubada saaks nii mõndagi. Üksinda reisile minekut jms. Hõivata ennast mingi mõnua trenniga, näiteks millegi tantsulisega, mis tuju heaks lööks ja lisaks toonust tõstab.
Proovi vähemalt.

Pean ütlema, et minu elus oli midagi analoogset. Meil ei olnud siis lapsi ja elukaaslane tõmbas ringi kuidas jaksas. Sain 30 ja otsustasin, et saan lapse. No ja mina ei tea, see laps tõi mulle ikka suure rahu. Ja mind enam ei huvitanud, kus sa kallis lähed, millal sa kallis tuled. Ja eks see mittehuvitumine paistis ikka silma ka. Ma ei pärinud enam midagi, kui saabus siis lihtsalt konstateerisin, et ooo tere. Ostsin endale ka auto ja nautusin ootamatult saabunud vabadust ja oodatult saabunud emaarmastust. Ja minu iseseisvus ja külmus taltsutas minu elukaaslase. Täpselt nii kaua, kuni pingutasin olla kena, oli p.ses. Ja täpselt siis, kui lasksin vabaks ja nautisin oma last, ajas mees silmad suureks, et mis nüüd juhtus – ta polegi enam kunn?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted 4-kuune suhe noore naisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.