Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuusel kõht lahti

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 4 kuusel kõht lahti

Postitas:

Minu 4 kuusel lapsel tuli kolm päeva tagasi öösel kõrge palavik, ühe korra ka oksendas. Järgneval päeval läks kehatemperatuur madalamaks ning lõpuks kadus. Samuti on kõht väga lahti, nagu vesi, natuke rohelist lima ja mõned verekiud ka sees. Esimestel päevadel kakas ühe korra, keeldus söögist ja joogist ning täna on 3 korda kakanud, kuid sööb juba piima (rpa) paremini. Ei tea kas on mingi viirus või allergia mõne toiduaine suhtes või rpa suhtes. Kuna olen proovinud anda natuke kõrvitsapüreed, hipp head ööd putru ja kaabitud õuna ja pirni. Samuti vahetasime vahepeal Aptamil allergy care ( kaka oli roheline) Tutteli vastu- mis tekitas punnid põskedele,kuid kaka oli sellega ilus kollane, siis proovisime Pilttit, kuid peale seda jäigi ta haigeks ning hakkasin uuesti Aptamili andma igaks juhuks. Kardan vedeliku kaotust lapsel kõhulahtisuse pärast ja andsin täna talle kummeliteed ja vett glükoosiga. Esmaspäeval on perearst.

Kas keegi oskab head nõu anda kuidas veel toimida sellises olukorras või on kellelgil veel sarnast olukorda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 22:37; 29.01 11:21; 29.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ,et rottaviirus su lapsel .kui oleks allergi siis palavikuu polesk olnud!Kas muidu laps on loid!Anna talle palju juua ja kui suua ei taha siis ära sunnu anna talle palju veet muidu lähete haiglasse!Loodame parimat ja ole tubli:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rota vastu on meil vaktsineeritud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 22:37; 29.01 11:21; 29.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rota vastu on meil vaktsineeritud.[/tsitaat]

Aga millal vaktsiin tehti???Vüib vaktsiinist ka olla!Kas peale selle kui vaktsiin tehti .kas siis olete rotaviirusesse jäänud???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst ütles, et ainult kõhulahtisusega ei tohiks vedelikupuudust tulla, pealegi 3x kakamist ei ole väga tugev lahtisus. Mu piiga kakas 15-20 korda päevas ja soovitati anda probiootikume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsiin on tehtud üle kuu aja tagasi, nii et vast sellest ei ole. Praegu on lapsel veel kõht natuke lahti. Täna andsin smectat ja loodan, et läheb paremaks. Mõtlesin endamisi, et vb tõesti on piimavalgu talumatus, kuna ei talu teisi rpa peale aptamil allergi care, aga eks homme näeb, kas tehakse analüüsid. Loodan, et kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 22:37; 29.01 11:21; 29.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuusel kõht lahti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.