Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 4 poissi peres.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 4 poissi peres.

Postitas:

Kodus kasvamas 2 poega, 3,2a.ja 1,7 a. Kuna soovisime perre ka tüdrukut sai 3 laps valmis nikerdatud. Kuklavoldis saime kaksikute uudise. Eile käisin Oscarit tegemas ja selgus, et kaksikud, keda ootame on mõlemad poisid. Oehh, olen ikka veel natuke ehmunud. Varsti ei ole majast enam vist muud järel, kui kivi hunnik. Tegelikult on kõige tähtsam , et lapsed on terved.On ju palju peresid, kus lapsed ühest soost. Kuid mina olen lapsest peale unistanud just tüdrukutest, need patsid-satsid ju nii armsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Sul on varsti 5 mehe armastus oma kodus 😉

Meil on ka kaks väikest poissi (3,5 ja 1,5) ja plaanisime kolmandat. Salamisi lootsin ikka veidi tüdrukut. Olin üsna rabatud, kui kohe nähti kaksikuid ja KVs avastati kolmikud. Ning tõenäosus, et üks neist võiks olla tüdruk, oli ju päris suur… LA ja järgnevad ultrahelid kinnitavad aga seda, et mul saab kokku olema 5 poega 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne:) Mõlemile:)
Endal kasvamas 2 poissi. Kolmanda kohta on 2korda öeldud et \”pigem tüdruk\” MA tunnen pigem vahel hirmu, et ma ei oska ju tüdrukut kasvatada…
Poisid on lahedad ja lihtsamad. Patsid on armasad, kuid kaugelt vaadates ja vahel harva punudes. Loen siin vahel missugune vaev on väikeste tüdrukute pikkade juuste kammimine ning seda veel igal hommikul…brrrrr:)
Ning hellitamist-nunnutamist vajavad väikesed poisid samamoodi nagu tüdrukudki.
Eks mitmikute uudis on alati rabav ning kui oled ennast veel peas kuidagi ette ka valmistanud, siis on veel raskem. Aga on veel aega harjuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti kolm poega, eks kolmanda puhul ootasin muidugi tütrekest aga sündis poiss ja ta on ikka väga armas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil peres 4 poissi ja ei lootnudki nagu enam midagi kui saime teada et ootame veel ühte titat.UH ei näita midagi ja arstki ütles et 50/50…oehh..
meheõde juba tassib roosasid asju lootes et äkki ikka tütreke tuleb seekord,tal ju endal 4 poissi kah.21 veeb on järgmine UH ja äkki meie üllatustegelane näitab kes ta on,aga peaasi et laps on terve ja rõõmuks kõigile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen just alati unistanud suurest poisteväest, et siis ainuke naine olla, keda majas ümmardatakse 🙂

Üks poeg juba olemas, aga unistus on 4 poega, nii et mina täitsa kadestan heas mõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 09:00; 09.02 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka kolm poissi kodus ja nüüd neljanda ootel – ega väga ei julge loota, et seekord tuleb tüdruk, aga no mine tea. Kolmanda lapsega oli LA üsna kindlad, et tüdruk, hilisem uh näitas siiski poissi. Samas ma ei tea, kas oskaksingi tüdrukuga ringi käia – need patsd ja sitsid ja satsid:) harjunud ju poistega. Nii et eks näis, mis ees ootab ja kes seekord tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka kolm poissi ja nüüd ootan neljandat last. Väga ei julge loota samuti, et nüüd asjad kuidagi teistmoodi on. Aga lootma peab kuni vastupidist kinnitatakse:)
Poisid on väga toredad ja ma saan nendega hakkama.
Aga nagu teemaalgatajagi, olen ka mina unistanud pitsidest-satsidest juba alates esimesest lapsest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju õnne muidugi laste puhul, aga ausalt 4 tüdrukut oleks ikka tunduvalt parem variant.
üleüldse on tüdrukud parem variant:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mulle poisid meeldivad:)

Loomulikult olen üliõnnelik ka keskmise lapse, tütre üle, kuid nüüd lootsin salamisi poissi ja ultrahelis minu lootust ka kinnitati.

Teemaalgataja poistel on suht väikesed vahed, see poistevägi majas toimetamas võib väga lahe olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]luna ja lunaatik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen just alati unistanud suurest poisteväest, et siis ainuke naine olla, keda majas ümmardatakse 🙂

Ei taha sind küll kurvastada, aga pigem oled teenindav personal kogu sellele kambale! 😀

No offens!
Mul 2 poega ja mees ja tüdruk ikka tasakaalustaks natuke seda maskuliinset maja…
[/tsitaat]

No praegu küll nii pole 🙂 Nii mees kui poeg koristavad ja teevad süüa ja teenindavad igatepidi mind, kui kuningannat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 09:00; 09.02 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on 2 teismelist poega ja nüüd väike tütar:)mõnel mu tuttaval on ka 3 poega ja nad on mu peale ikka kadedad küll.aga endal küll vahet poleks olnud,olin poistega juba nii harjunud.aga muidugi on tore kui on kodus nii tütreid kui poegi.igatahes minu vanemad on küll väga õnnelikud et kolmas on tüdruk:D ja neljandat last ma tegema ei hakka,äkki tuleb jälle poiss:D:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 4 poissi peres.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.