Esileht Pereelu ja suhted 40+ mees on memmekas

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: 40+ mees on memmekas

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tundub, et siin on jube palju 70+ vanuses üksikuid kibestunud ja abituid naisi kirjutamas :D[/tsitaat]

huvitav, et sa pead ennast jube tolerantseks inimeseks, kes inimestesse ‘kohtumõistmiseta’ suhtub, aga samal ajal lubad endale teiste üle ironeerimist, irvitamist ja sildistamist.

v-olla aitab sind sellisesse imevidinasse nagu peegel vaatamine. kahju kohe sinust, õnnetusehunnikust. isegi su oma mees eelistab oma ema sinule. ju siis on päris kole sinuga ühe katuse all olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.07 23:46; 01.08 11:59; 01.08 13:15; 02.08 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ajatusaK kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa pole veel ise ka suureks kasvanud ja pole memmekat meest kohanudki vististi siis. Memmekusel (saamatusel) ja hoolitsusel (vastutustundel) on ju võrreldamatu vahe. On selline ütlemine, et vaadake, kuidas poeg kohtleb oma ema ja selle põhjal võite järeldada, kuidas ta hakkab kohtlema oma naist. [/tsitaat]

Sa oled vist väga noor, kullake.

Mina olen elus näinud mitut juhust, kus mees jääbki elu lõpuni vanapoisiks, sest ta ema eest hoolitsemine võtab kogu aja. Ja otse loomulikult on ta oma emale väga hea poeg ning ema meelest pole ükski naine tema pojakesele nii hea kui ema ise.

Teemaalgataja mees elab õnneks siiski normaalset pereelu, nii et päris äärmuslik ,,ema eest hoolitsemine“ see pole. Aga võib olla ka nii, et peale mehe surma ema arvabki, et nüüd peaks poeg hakkama emale sama palju aega ja tähelepanu pühendama kui varemalt mees. Ja nüüd ongi tüli majas, sest juhtumisi on pojal endal pere, kelle eest tema peab hoolitsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 12:22; 02.08 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal millised vastused, enamus ühte suunda.
Mina olen üsna kindel, et teemaalgatajal on õigus ja selline ämma ja poja suhe on täiesti vale.
Mul sama põhimõte, et lapsi ei saada selleks, et nad meid vanaduses teenindaksid.
Surm on meie elus paratamatu nähtus, selle taha on lihtne peittu pugeda, pikas perioodis näitab see ainult nõrkust ja mugavust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka see õel inimene, kes saab teemaalgatajast aru. Minu ämm ei ole kunagi suvel lapselapsi hoidnud (tema oma lapsed olidki ainult vanaema kasvatada). Ise pensionil, oma maja ja mingeid kohustusi pole (vabandust, koer on). Samas kui miskit vaja on, siis on mehel jälle jooksmist kõvasti. Ei kõlba ka proual näiteks oma sõbrannadega kuskile üritusele minna (neil auto variant olemas), vaja eraldi poeg autoga kutsuda. No mina olen õnneks sellest ringist väljas. Olen õel, aga arvan, kui ise üldse ei panusta oma laste ja lastelaste kooshoidmisele, siis miks peavad sind kõik aitama ja armastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ideaalis olekski kena ja armas, kui vanemad kummaltki poolt oleksid tihedas läbikäimises oma lastega ja nende lastelastega. Eks naine ajab ka mingit omapoolset kiusu, kui talle sellest nii suur probleem on tekkinud. Näe, ütleb ju, et abielu lahutama ei kavatse hakata, kuna on OK, Järelikult pole see mees memmekas, vaid just nimelt oskab oma perekonda hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan täiesti teemaalgatajast aru. See mees jääbki memmekaks niikaua kui ema meie hulgas on. Suhtlemisel ja memmeklusel on väga suur vahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin oma memmekast lahku, tean, mida teemaalgataja tunneb.See on nagu terror, asi väga kaugel vanainimese vabatahtlikust aitamisest.Selge, et iga laps aitab ja hoolitseb oma ema-isa eest, kuid kui see muutub oma pereelust tähtsamaks, siis midagi ikka valesti.Mul helistas aastaid ämm pojale reede õhtul, et millal sa homme hommikul jõuad, vaja suvilasse sõita.Algul tegin seda nalja kaasa, rohisin ja kõplasin terved nädalavahetused, oma pesu sai pesema pühapäeva õhtul, koristamisest rääkimata.Ei mingeid üritusi või omaette perega olemist.Siis enam kaasa ei läinud nendega, aga pojake sõitis ikkagi maale koos emaga.Ja igal võimalikul puhul oli vaja ema sõidutada küll külla, surnuaiale, mere äärde ja ma ei tea.Mõttetu elu, olin väga palju lastega üksi.Meie oleme 10 a.lahus, aga poeg teenindab siiani oma elujõus ema.Mu oma poeg on täiskasvanu ja ma ei näe mingit põhjust kogu aeg tema ellu sekkuda.Väga loodan, et ta esmalt arvestab oma naisega ja siis kui aega üle jääb, tegeleb mõnikord minuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted 40+ mees on memmekas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.