Esileht Ilu 40+ mood

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Teema: 40+ mood

Postitas:
Kägu

Kust saate ideid? enamasti modellid igal pool verinoored ja kõik moodsat demotakse noorte peal. tohutult on ka pubekate poode. ja siis on mingid poed, kus on ajast ja arust mutiriided. Aga mida ja kust osta kui mutiriideid ei taha, tahaks moodne ja äge välja näha, samas mitte lapsik ja naeruväärne?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Monton ja viimasel ajal üsna tihti Zara.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gant enamasti. Vahest harva Burberry.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millised on pubekate poed? Minu arust leiab igast poest endale midagi.
Võibolla olen ma erand, aga ma ei osta kõiki riideid ühest poest, vaid käingi poest poodi ja kui midagi ilusat ja sobivat silma jääb, siis ostan endale. Vahet pole, mis nimi sellel poel on. Kaltsukatest ostan ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võibolla olen ma erand, aga ma ei osta kõiki riideid ühest poest, vaid käingi poest poodi ja kui midagi ilusat ja sobivat silma jääb, siis ostan endale. Vahet pole, mis nimi sellel poel on. Kaltsukatest ostan ka.

no ntx cropp, house, terranova, new yorker, sinsay jms on ju põhiliselt noortele suunatud, mõne üksiku asja võib ju vahel leida, aga 40+ oleks vist üsna naljakas nabapluusiga, kus peal pealuud ja Rebel 😀 ja dressikatega ka just igale poole enam ei lähe…

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle meeldivad sellised ekstravagantsemad asjad, ntx river island ja moschino, samas hakkan ikka mõtlema, kas see kohatu ei tundu, tihgi ei oskagi seisukohta võtta, ennast on nii raske kõrvalt näha

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen läinud seda teed, et ostan asju pigem kohalike brändide valikust reisidelt. Netist tellin ka aeg ajalt, aga armastan asju selga proovida, mus pole väga standardne keha. Nii et tellitutest lähevad umbes pooled asjad tagasi.

Mõned head ostud olen ka Kaubamajast teinud, kuigi mida aeg edasi, seda vähem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ntx cropp, house, terranova, new yorker, sinsay jms on ju põhiliselt noortele suunatud, mõne üksiku asja võib ju vahel leida, aga 40+ oleks vist üsna naljakas nabapluusiga, kus peal pealuud ja Rebel 😀 ja dressikatega ka just igale poole enam ei lähe…

Õnneks on kõigi rõivapoodide, ka sinu nimetatute, kaubavalik suurem, kui nabapluusid ja dressikad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks on kõigi rõivapoodide, ka sinu nimetatute, kaubavalik suurem, kui nabapluusid ja dressikad.

No 40+ naine, kel vähegi mingit stiilitaju on, ei shoppa new yorkeris või terranovas ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No 40+ naine, kel vähegi mingit stiilitaju on, ei shoppa new yorkeris või terranovas ju.

kas sa selle peale ei tule, et paljudel ei ole võimalik endale kallemaid rõivaid osta ka 40+ vanuses? teatavasti on cropp, terranova, newyorker jne väga odavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust saate ideid?

Mis ideid? Osta seda, mis sulle meeldib ja seljas ilus välja näeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naine 40+, kel on stiilitaju ja figuuri, shoppab loomulikult new yorkeris või terranovas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas sa selle peale ei tule, et paljudel ei ole võimalik endale kallemaid rõivaid osta ka 40+ vanuses? teatavasti on cropp, terranova, newyorker jne väga odavad.

Naine 40+, kel on stiilitaju ja figuuri, shoppab loomulikult new yorkeris või terranovas

Odavad ja mittekvaliteetsed teismeliste hilbud keskealise naise seljas on halb stiil. Soodsate hindadega saab ka mõistlikumalt riietuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Humanad ja muud teise ringi poed pakuvad neist poodidest paremat ja stiilsemat valikut. Isegi 1 euri päeval on võimalik 40+ naisele sobivaid asju leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuule, terranovast on ikka väga kallis asju osta! Need lagunevad, lähevad topiliseks jms. ju peale mõnda korda kandmist. Nt: eelmisel aasta ostsin Terranova vöö (tsekki alles ei jätnud). Kodus proovisin pükstele ja see läks konkreetselt keskelt pooleks. Vandusin, et enam iial ei sisene ma sellesse poodi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Odavad ja mittekvaliteetsed teismeliste hilbud keskealise naise seljas on halb stiil. Soodsate hindadega saab ka mõistlikumalt riietuda.

Teed sa jee vahet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükski hilp pole iseenesest halb stiil. Iga hilbu puhul sõltub kõik sellest, kuidas või millega koos seda kanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teed sa jee vahet.

Ja veel kaugelt 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teed sa jee vahet.

Ja veel kaugelt 🙂

Aaa, shoppad igapäevaselt terranovast, et kaugelt juba vahet teed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olegi oluline, mis brändinimi selle odava rämpsu sisse õmmeldud on – rämps jääb rämpsuks. Ja rämpsult riietuv vanem naine on hale pilt.
Kordan veelkord – odavalt saab ka stiilselt ja eakohaselt riietuda. Selleks on aga arusaamist ja stiilitaju vaja. Ning su sihtkoht ei tohiks sel juhul olla mõni njuujorker või terranoova.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tõepoolest ei põlga ära ühtegi kohta. Igalt poolt leiab midagi.

Please wait...
Postitas:
merjeke

Mul veel vanusel 4 ees pole, aga võtan siiski sõna. Mulle tohutult meeldivad riided, aga et end mitte pankrotti riietada käin väga palju kaltsukates. Aga seal peab tõesti järjepidevalt käima. Mõni kord ei saa mitte midagi ja teine kord saab 2€ päeval sellist head kraami, et ise ka ei usu.

Ma ei osta mitte midagi seetõttu, et see on odav. Asi peab minus vau-effekti tekitama. Kui efekti pole, siis ei osta, isegi kui asi on tõesti vaid 2€. Siis ei kuhju koju kaltse, mida pole mitte millegiga kanda ja milles ma ei tunne end hästi.

Aksessuaaride eest olen nõus rohkem maksma. Kallimate aksessuaaridega on üldpilt lihtsalt parem. Ebakvaliteetne käekott või jalanõud tõmbavad tervelt outfitilt “hinda” maha.
Ja pean ka mina sõnama, et NewYorkeritest, Terranovadest, Takkodes ja taolistes kohtades ma ei shoppa. Ma pole seal kunagi ühtki asja näinud, mis oleks kvaliteetne ja kena. Kõik sellised lirakad ja karjuvad näkku ODAV.

Lisaks ma ei raatsi ka kvaliteetse kauba eest täit hinda maksta. Lemmik poed on Asos ja Amazon. Valik on lõputu ja mõlemas poes saab asjad soovikorvi lisada, et hinna langemist jälgida. Kui hind langeb minu jaoks aktspeteeritava tasemini, siis ostan. Kui tõesti midagi kiiremini vaja on, kui tellides kohale jõuaks, siis kohalikest poodidest vaatan Montonisse ja ka H&M-i, ka sealt olen häid asju leidnud.

Moega ka kaasas ei käi, kannan seda mis meeldib. Asja lihtsalt moe pärast ei osta.
Eelistan minimaalset stiili. Toonidest pigem neutraalseid. Väga meeldivad viikarid ja vöökohalt kroogitud püksid. Kuna olen pikka kasvu, on kõik püksid mul muidugi kukekad ja vähe sellest, et see mulle meeldib, soosib seda tegelikult ju ka mood. Kodust väljapool ei kanna sulejopet, parkat ega spordiriideid (va juhtudel, kui lähengi spordiüritusele). Teksapükse üritan ka vähem kanda.

Ehteid ei osta nendest blingidest poodidest. Kui ehtsat ei jaksa osta (mida ma üldjuhul ei jaksa :D), siis ostangi Eesti Disaini. Ehteid ei pea ju palju olema.

Kui Pinterest`i toksida “minimal style”, siis see mu maitse ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olegi oluline, mis brändinimi selle odava rämpsu sisse õmmeldud on – rämps jääb rämpsuks. Ja rämpsult riietuv vanem naine on hale pilt.

Kordan veelkord – odavalt saab ka stiilselt ja eakohaselt riietuda. Selleks on aga arusaamist ja stiilitaju vaja. Ning su sihtkoht ei tohiks sel juhul olla mõni njuujorker või terranoova.

Eakohaselt? Millised riided on siis 40aastasele eakohased? Võibolla siit algabki meie erinev suhtumine riietesse, et minu jaoks ei ole vahet 20aastase ja 40aastase inimese riietusel. Riietus võiks lihtsalt figuurile sobiv olla ja mitte koledamaks teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja inimene, kes kannab krousidega kukekaid, ei peaks rõhutama, et ta ei käi njuujorkeris.
Seda maitset ei päästa tõesti miski.

Please wait...
Postitas:
maja16

ideid

Gant enamasti 🙂

Please wait...
Postitas:
merjeke

Ja inimene, kes kannab krousidega kukekaid, ei peaks rõhutama, et ta ei käi njuujorkeris.

No vot, seda ma ei teadnudki, et NY-st ka saab. Aga vaevalt nad kvaliteedilt minu pükstele järgi jõuavad. Mina olen oma maitsega rahul, ei pea seda kuidagi päästma 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eakohaselt? Millised riided on siis 40aastasele eakohased? Võibolla siit algabki meie erinev suhtumine riietesse, et minu jaoks ei ole vahet 20aastase ja 40aastase inimese riietusel. Riietus võiks lihtsalt figuurile sobiv olla ja mitte koledamaks teha.

40-aastasele on eakohased kvaliteetsed riided. Meie erinevus algab siit, et sina ei erista kavliteetset mittekvaliteetsest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krousidega kukekad on praegu moes. Njuujorkeri omad jäägu lastele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaubamaja, Orsay, Cortefiel, Apranga, Reserved

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka Terranova, NY ja veel paari poodi ei astugi sisse. Kaubanduskeskuses on nii palju poode, et ei jõua kõiki läbi kolistada. Loomulikult siis teed endale mingi valiku, kuhu üldse sisse astuda. Ma arvan, et Zara ja HM on soliidsema valikuga, kuigi ka odavad poed. Zara on eriti allahindluste ajal ulmehindadega. HM ei tea, sest ma ei ole sealt eriti midagi leidnud ja seetõttu ma ka olen selle enda jaoks maha kandnud. Aga pealiskaudse vaatluse põhjal tundub, et ka 40+ inimene võib sealt leida mitte naeruväärseid asju.
Ma olen endale selle leidnud, et 40+ naisel on juba nii palju asju, et väga vähe on vaja juurde osta. Ma mitte kunagi ei lähe poodi, sest mul on midagi vaja. Lähen poodi siis, kui on aega ja on selline tunne, et vohh! täna tahaks shopata! Ja siis lähengi, käin ja vaatan. Vahel ei osta midagi. Minu shopingutuurid toimuvad peamiselt jaanuaris ja juulis, allahindluste ajal. Muul ajal, kui tuju tuleb, käin teen luuret, mida ma ostan, kui alla hinnatakse.
Mõni ese on mul juba kolmandal ringil. Osa asju ma ikka viskan kogumiskastidesse ära ka, aga lemmikumad asjad jätan alles. Panen spets pappkastiga panipaika. Aeg-ajalt vaatan sinna kasti ja vahel leian midagi, mida uuele ringile lasta, uues koosluses.
Ostan Kaubamajast, S`Nobist, Zarast, Debenhamsist, tellin ühest inglise netikaubamajast. Aga üldiselt ostan väga vähe. Ostan ka hoogude kaupa, nt kaks aastat ei osta peale sokkide midagi ja siis kolmandal aastal vahetan enamuse garderoobist välja. Nii on lihtsam oma stiili uuendada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Esileht Ilu 40+ mood