Esileht Pereelu ja suhted 40+ pidutsejad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 137 )

Teema: 40+ pidutsejad

Postitas:
Kägu

Kaasaegne vanaema küsib perekoolis klubi ja boosterinõu mitte ei hoia lapselapsi

Loomulikult hoiab. Vaevalt see vanaema igal nädalavahetusel pidutseb. Eriti veel 42-se ema, kes on mingi 70-aastane. Paljudel on 42-selt juba endal lapselapsed, mitte ei vahi oma tittesid kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea seltskond, hea muusika, tants, vestlus on need, mis peost peo teevad.

Minu jaoks on hea peo definitsioon alati olnud pisut teine, nii 22, 32, 42, 52 vanuses. Hea seltskond, hea söök, hea vestlus. Tants ja vali muusika ainult rikuvad asja. Festivalidel on muidugi asi teine, aga sünnipäevadel, jaanipäevadel, uusaastal jne tahaks heade sõprade uuemaid lugusid ja elusündmusi kuulata. Pulmades nt on kohustuslikud ringmängud põrgupiin.

Minu jaoks on väga hea peo kriteerium just tants. Sõpradega vestlemine on koosviibimine:)

ma nt oskan üksi ka majas muusika käima pannaj hingest tantsida. Selleks, erinevalt vestlemiseks, mul teisi vaja pole. Jube hea trenn ka.

Jaa, ma teen seda ka. Aga sõpradega on toredam. Mul pigem vastupidi – sõpradega vestelda on ükshaaval mõnusam kui peol.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljudel on 42-selt juba endal lapselapsed, mitte ei vahi oma tittesid kodus

Ei ole. Statistika seda küll ei näita.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaasaegne vanaema küsib perekoolis klubi ja boosterinõu mitte ei hoia lapselapsi

Loomulikult hoiab. Vaevalt see vanaema igal nädalavahetusel pidutseb. Eriti veel 42-se ema, kes on mingi 70-aastane. Paljudel on 42-selt juba endal lapselapsed, mitte ei vahi oma tittesid kodus.

Pigem vähestel. Võibolla 20 aastat ja rohkem tagasi oli nii.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea olema eelnev päev vaba, tunnike pesemiseks ja riidesse panekuks ja minek. Enne kodus hea muusika ja riietumise ajal peegli ees keksimine ning kange tass kohvi on piisav. Kui seltskond on hea ja muusika meeldib, võin 4-5 tundi järjest tantsida.

Tund aega pesemiseks ja riietumiseks on ikka kuradima palju, aga see selleks. 4-5 tundi järjest tantsimist on ikka saavutus. Vahepeal ei söö ega joo, ei käi vett viskamas? Kuidas sa oma vanamehe nõusse saad, et see viitsiks 4-5 tundi järjest tantsida? Tangod valsid fokstrotid on ju paaris tantsimiseks mõeldud.

+1
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 50+, pidutsen iga nädal. Käin elava muusika saatel tantsimas, seltskonnatantse. Alkoholi ei tarbi või siis pokaal veni mõni kord. Peod toimuvad õhtul, mitte öösel.

Sul on vedanud, et oled mehe nõusse saanud, enamus 70 aastaseid mehi enam iga nädal tantsida ei viitsi. Küllap tegelete seenioride peotantsuga.

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa oma vanamehe nõusse saad

Sul on vedanud, et oled mehe nõusse saanud

Mis see mees siia puutub?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 50+, reegel on see, süüa vähem, kohe kiired napsid. Ei tantsi mingeid valsse ega fokstrotte, ikka mõnusalt kambaga tantsu vihtuma. Õnneks lapsed on suured, võin vabalt järgmise päeva maha moluda, õhtul teeme sauna, siis higistad välja veel viimased peojäänused. Minu nooruses oli ainuke võimalus tantsima saada, kui keegi sind tantsima võttis, nüüd ammu õnneks sellist reeglit ei ole, et kui mees ei viitsi tantsida, siis istudki laua taga. Nüüd joon hästi palju vett vahele ja enne magama minekut võtan ühe aspiriini.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole ammu tantsinud. Ja tegelikult ei oskagi enam. Kui mina tantsisin, oli tantsuliigutuseks puusanõks-kaks nõksu ühele ja 2 nõksu teisele poole. Praegune tantsuliigutus on aga hoopis teine. Nagu kogu kehas, käed ja jalad, puusad ja õlad liiguvad nagu eraldi, aga tulemus on ilus. Kõigepealt peaks selle uue liikumise omandama…

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 50+, reegel on see, süüa vähem, kohe kiired napsid. Ei tantsi mingeid valsse ega fokstrotte, ikka mõnusalt kambaga tantsu vihtuma.

Eks võib ka nii, aga eks ta koomiline ole, kui kamp 50+ tädisid kuskil lava ees kargleb noorukite kombel.

+1
-17
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa valssi ilma meheta ikka tantsid?

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 50+, reegel on see, süüa vähem, kohe kiired napsid. Ei tantsi mingeid valsse ega fokstrotte, ikka mõnusalt kambaga tantsu vihtuma.

Eks võib ka nii, aga eks ta koomiline ole, kui kamp 50+ tädisid kuskil lava ees kargleb noorukite kombel.

Noorukid ammu juba ei kargle. Seisavad kambas, heal juhul tammuvad ühe koha peal.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks pole ometi ju oma meest tarvis!

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

50selt oledki vaba ja ei vaeva oma pead sellega, mida teised arvavad.

+16
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljudel selles eas on endast 10 aastat nooremad mehed, nii et loomulikult!

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole. Statistika seda ei toeta.

0
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Õah, mis tüütu trollija.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Statistika ei toeta, sest mehed saavad isaks hiljem ja vaevalt nad oma 10a noorema naise 20a vanema vastu vahetavad.

Lastetuid aga mingist east alates on vähe, ei näe ma kuskil 55a naist 40a isaga.

Püsivat suhet on kindlasti võimalik noorema mehega luua, aga enamus ei loo.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuid kas on mehi, kes tahavad vanemaid naisi kuni eakateni välja – muidugi! Ja on isegi parafiilia olemas, mina küll ei shokeeru, kui 70a naisel on 30a mees. Osa shokeerub. Niiet olen küll tolerantne.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis krdi statistika. Vaata ringi, mida teevad selles eas lahku läinud naised. Pooltel mu tuttavatel, kaasa arvatud minul endal, mitmetel tuntud inimestel on 10+ aastat nooremad mehed.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://buduaar.tv3.ee/suhted-ja-seks/vapustav-kaader-kirsti-timmer-naitas-kui-noor-ta-oma-16-aastat-noorema-mehe-korval-valja-naeb-2/

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92248907/klops-marju-karin-kooselust-16-aastat-noorema-mehega-see-on-vasitav

https://www.tv3.ee/suverubriik/foto-evelin-voigemast-saabus-roosiaeda-kasikaes-koos-uue-noore-kallimaga/

https://www.ohtuleht.ee/elu/893478/evelin-samuel-saab-noore-abikaasaga-esimese-lapse

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka noorena (näiteks kui ma üliõpilaspõlves) kõige suurem booster ikkagi hoogne muusika ja see, et teised inimesed minu ümber hoogsalt tantsivad – niikui hoogsat muusikat kuulsin, kohe tantsu vihtuma ja tantsida võisin ma kaua. Mina ei viitsinud suurt kunagi valju muusika saatel lihtsalt laua istuda ja midagi juua, kuna rääkida selle valju muusika sees ka normaalselt ei saanud – heal juhul pead kahekõnet lähima inimesega, muu laudkonna juttu sa lihtsalt ei kuule. Mul hakkas seal laua taga uni peale tulema… No ja et uni peale ei tuleks – selleks hakkasingi suht kohe tantsima. Tantsides magama ei jää  🙂

Järgmisel hommikul ei valutanud mul pea (sest need alko kogused, mis mina pidudel tarbisin, olid ju naljanumber – mingi üks klaas õlut/veini õhtu peale, näiteks) – vaid hoopis jalalihased!  Aga eks sai siis järgmisel päeval  jalutatud (valusatele lihastele mõjub teatavasti kõige paremini see, kui kerget füüsilist koormust anda) – ja elu läks edasi.

Nüüd, 45a, sattusin koos mehega mehe sugulase sünnipäevale. Niikui bänd lavale tuli, hakkasin kohe toolil nihelema ja kui juba paarid tansisid ja mõned naised ka kambakesi tansisid, siis muidugi olin ka mina seal vehkelmas. Ma ju ei saa sellises olukorras rahulikult paigal istuda! Ah et mees? No mees on mul selline, kes tantsida üldse ei taha. Kui bänd lahkus, siis ütlesin mehele: “Noh, kas hakkame koju minema?” – ja läksimegi. Hommikul olid muidugi jalalihased jälle valusad ja poolest ööst magamata järgmine päev uimasem ka, aga see oli puhkepäev ja ei midagi tapvat.

Ma ei tea, miks mõnele inimesele muusika mõjub nii, et kohe peab toolilt püsti ja hakkama kargama ja vehkima – ehk siis muusika (ja eriti kui teised inimesed selle saatel juba tantsivad) on tugev booster. Ja mõnele teisele inimesele (näiteks minu mees) on kuitahes hoogne muusika lihtsalt tapeet, võib kogu õhtu rahulikult tooli peal istuda.

Selle ma mõtlesin enda jaoks juba noorena selgeks, et kui mina olen seda tüüpi inimene, kellel muusika käed-jalad liikuma paneb – siis, järelikult, ma peangi liikuma!

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://buduaar.tv3.ee/suhted-ja-seks/vapustav-kaader-kirsti-timmer-naitas-kui-noor-ta-oma-16-aastat-noorema-mehe-korval-valja-naeb-2/

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92248907/klops-marju-karin-kooselust-16-aastat-noorema-mehega-see-on-vasitav

https://www.tv3.ee/suverubriik/foto-evelin-voigemast-saabus-roosiaeda-kasikaes-koos-uue-noore-kallimaga/

https://www.ohtuleht.ee/elu/893478/evelin-samuel-saab-noore-abikaasaga-esimese-lapse

Ahh derp… too siia kuulsas mehed, kes kõik nii teevad.

Reaalne elu on see, et enamik mehi vaatab nooremaid naisi. Esiteks lapse saamiseks. Solvuda ei maksa.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui süvitsi minna, siiatõepoolest iga välimuse ja kaaluga ja vanusega naine saab mehele. Eriti internetiajastul. Küsimus on kui hea mees see noor mees on ja kui tark jne. Enamik võtab noore või endavanuse, mis ei tähenda, et nad vanemaid ei võta, aga bioloogiliselt noorena.

Seda öeldes. Ines oli hiljuti Ringvaates ja tema näeb väga noor välja, mitu korda kenam kui mina, krs temast noorem.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis krdi statistika. Vaata ringi, mida teevad selles eas lahku läinud naised. Pooltel mu tuttavatel, kaasa arvatud minul endal, mitmetel tuntud inimestel on 10+ aastat nooremad mehed.

Kogemata panin miinuse.

Kas neil meestel on lapsed/lapsesoov ka? Kui vana naisega kokku lähevad?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud. 

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli Moderaator

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üldiselt mitte. 30-aastaste meeste puhul on näha tendentsi, et lapsi endale ei soovita. Mu poeg on selles vanuses, tal on suur tutvusringkond ja väga paljud mehed endale (omi) lapsi ei soovi. Mul endal on 16 aastat noorem mees ja tema ei taha mitte midagi lastest kuulda. Oleme aastaid koos ja tegeleme vahepeal minu lastelastega.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt mitte. 30-aastaste meeste puhul on näha tendentsi, et lapsi endale ei soovita. Mu poeg on selles vanuses, tal on suur tutvusringkond ja väga paljud mehed endale (omi) lapsi ei soovi. Mul endal on 16 aastat noorem mees ja tema ei taha mitte midagi lastest kuulda. Oleme aastaid koos ja tegeleme vahepeal minu lastelastega.

Ok. Jäägu sinu õigus peale. Ma seda teemat ei puuduta enam.

0
0
Please wait...
Postitas:

Võimalik vaid Eestis.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Nüüd, 45a, sattusin koos mehega mehe sugulase sünnipäevale. Niikui bänd lavale tuli, hakkasin kohe toolil nihelema ja kui juba paarid tansisid ja mõned naised ka kambakesi tansisid, siis muidugi olin ka mina seal vehkelmas. Ma ju ei saa sellises olukorras rahulikult paigal istuda!

Sa tundud lahe inimene, kellega on tore koos välja minna.

+3
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 137 )

Esileht Pereelu ja suhted 40+ pidutsejad