Esileht Pereelu ja suhted 40+ pidutsejad

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 137 )

Teema: 40+ pidutsejad

Postitas:

Kas neil meestel on lapsed/lapsesoov ka? Kui vana naisega kokku lähevad?

Üldiselt mitte. 30-aastaste meeste puhul on näha tendentsi, et lapsi endale ei soovita. Mu poeg on selles vanuses, tal on suur tutvusringkond ja väga paljud mehed endale (omi) lapsi ei soovi. Mul endal on 16 aastat noorem mees ja tema ei taha mitte midagi lastest kuulda. Oleme aastaid koos ja tegeleme vahepeal minu lastelastega.

Nõus. 30+ meestel on paljudel lapsed juba ka eelmistest suhetest olemas ja juurde ei soovita (ka rahaliselt pole mõistlik väga palju lapsi teha, nad tuleb ju üles ka kasvatada, pluss aeg, mis lastele kulub). Sellistele meestele on veidi vanem naine hea valik, kuna tema ka enam lapsi ei soovi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 50-60 kamp ja käime tantsimas. Mina olem vee või alkovaba õlle peal, sest olen autoga. Teised ikka mõne veini teevad aga polegi ju mahti juua ,sest ega tantsuplatsilt suurt ära ei saagi 😀

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Klubides või tantsimas kuskil ei käi. Aga mingite vanade lemmikbändide kontserditel käin küll, Vennaskond näiteks. Pole mingit boosterit lava ees kargamiseks vaja, mõnikord ei võta isegi alkot, mõnikord paar õlut või siidrit, aga rohkem polegi vaja. Kui pärast vee mõne sõbraga kuhugi istuma jääda, siis 2 ajal öösel jõuan tavaliselt koju. Pole järgmisel päeval tervisega mingit muret. (Vanus 46)

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei taha palju alkoholi juua, väga rasked pohmellid on, üleval ei saa ka kaua olla, järgmisest päevast on kahju ja iga magamata tund võtab 1 päeva tagasi magamiseks.

Kui on pidu, siis on palju alkot. Järgmise päeva puhkan terve päeva, tõusen 16-18.00 Mul ei ole küll ühest nädalavahetuse päevast kahju, puhkepäev ju nagunii! Pealegi teine päev veel olemas.

Sorry, aga need 40+ purjus mutid on naeruväärsed ja koledad.

+4
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keda huvitab? Ega ma sinu lõbuks seal ei käi.
P.s. 20+ purjus tibi on täpselt sama kole

+16
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalr näevad paremad välja, kui 20 paksud mutid.

+6
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind aitab alkohol,joudu tuleb korralikult.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga pole halba ilma heata. Selline annab end kergemini “kätte”

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Mitte kunagi ei lähe esimesel korral voodisse. Pole üheöösuhteid olnud 40-aastase elu jooksul.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju, et sinu elu koosneb purjus naiste jahtimisest.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte kunagi ei lähe esimesel korral voodisse

No muidugi võib ka teisel korral minna, see on ka täitsa okei.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju, et sinu elu koosneb purjus naiste jahtimisest.

Pole aastaid jahtinud purjus naisi, nooruses paar juhust oli, aga ma ei käinud spetsiaalselt jahtimas, lihtsalt oled klubis ja asjad hakkavad iseenesest vintis peaga juhtuma.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu vanemad olid alkoholiga kimpus, mälestused joogisest emast on pannud kõiki purjus naisi jälestama. olgu  +20 või +40, ühtemoodi rõvedad kõik. Natuke võtnud , pole häda, aga sellised labased, lällutavad, tuikuvad, blaseerunud olemisega naised on põlastusväärsed!

+2
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

<!– ezoic_video_placeholder-longer_content-240×135-999994-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-longer_content-240×135-999994-nonexxxclearxxxblock –>

Ma mehena näen sellisel juhul nende naiste ärakasutamist.

Aga maitse asi 40+ naised. Ja oleneb enda vanusest. Mul ühes portaalis pandud naised vanuses alates 40.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=YQ7QRsYnWtI

Korralik keskealiste pidu. Saab minna küsitlust tegema, kust küte tuleb 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleme 50-60 kamp ja käime tantsimas. Mina olem vee või alkovaba õlle peal, sest olen autoga. Teised ikka mõne veini teevad aga polegi ju mahti juua ,sest ega tantsuplatsilt suurt ära ei saagi ????

Miks mitte taksoga kulgeda? Ma käin isegi kodulähedal spaas taksoga, mõne õlle ikka teeks ju.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tänuväärt teema algatus. Mul ka alates 40+ meeletu energia puudus. Ei jaksa üleval olla, ammugi kuhugi välja minna. Tantsimisest rääkimata: diivan ja telekas on veel jõukohased. Kardan, et kaugel pole aeg, kus sellestki peab loobuma.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem ikka vastupidi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke võtnud , pole häda, aga sellised labased, lällutavad, tuikuvad, blaseerunud olemisega naised on põlastusväärsed!

Täpselt sama põlastusväärsed on samamoodi käituvad mehed! Liiga purjus olemine pole kellegi puhul atraktiivne olenemata soost või vanusest.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tänuväärt teema algatus. Mul ka alates 40+ meeletu energia puudus. Ei jaksa üleval olla, ammugi kuhugi välja minna. Tantsimisest rääkimata: diivan ja telekas on veel jõukohased. Kardan, et kaugel pole aeg, kus sellestki peab loobuma.

Lase verd kontrollida, äkki on aneemia.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka alates 40+ meeletu energia puudus. Ei jaksa üleval olla, ammugi kuhugi välja minna. Tantsimisest rääkimata: diivan ja telekas on veel jõukohased. Kardan, et kaugel pole aeg, kus sellestki peab loobuma.

10-15 km joosta jõuad?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

10-15 km joosta jõuad?

Peaks jõudma või?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Peaks jõudma või?

Jah, kui oled terve.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka alates 40+ meeletu energia puudus. Ei jaksa üleval olla, ammugi kuhugi välja minna. Tantsimisest rääkimata: diivan ja telekas on veel jõukohased. Kardan, et kaugel pole aeg, kus sellestki peab loobuma.

10-15 km joosta jõuad?

Ebameeldiv lugeda siin sellist iroonilist küsimust. Vastust tead isegi.

Vaevu jõuan siin perekoolis tippida. Ei tea mis veel 45+vanuses saab? Kuna tutvumiseks ka jaksu pole siis puudub oht, et mõni nooremate lastega mees mu ellu tuleb. Õpi ja põeta seda algklassi last. Oeh ja oeh.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ebameeldiv lugeda siin sellist iroonilist küsimust. Vastust tead isegi. Vaevu jõuan siin perekoolis tippida. Ei tea mis veel 45+vanuses saab? Kuna tutvumiseks ka jaksu pole siis puudub oht, et mõni nooremate lastega mees mu ellu tuleb. Õpi ja põeta seda algklassi last. Oeh ja oeh.

Nii? Ja mitte midagi ette ei võta, arstile ei lähe, lihtsalt aktsepteerid seda, et sured varsti ära? Sinu vanuses inimene peaks toimima nagu 20-ne. Ma olen üle 50 ja ei saa aru, mis uimasusest käib jutt. Elu pole kuidagi kehvem kui paarkümmend aastat tagasi.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

D-vitamiini puudus põhjustab ka väsimust. Ise olen 55+, vähem rabelen küll, aga sellist energia puudust  küll ei tunne.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Haahaahaa…..40+ naine ei “anna ennast kätte” vaid võtab sind ise kui tal tahtmine on. Sa teed voodis täpselt seda ja ainult seda, mida see naine tahab, mitte ta ei leba passiivselt ja sina siis toimetad omatahtsi (kui ta just laippurjus pole või sa talle midagi joogi sisse pole poetanud).

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaene ohver. 40+ naine läheb teadlikult pidutsema, selleks, et keppi saada. Kepi ära & Kao!!!

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaene ohver. 40+ naine läheb teadlikult pidutsema, selleks, et keppi saada. Kepi ära & Kao!!!

Hea meel, et pidudel ei käi. Need 30+ mehed siis mõttes juba tembeldavad-  ‘kepi peal väljas eit’

Vaatan mõnusalt kodus filme ja naudin rahu. Sügisel kolan metsas ja panen seeni purke- hing laulab sees. Milleks minna kuhugi, kus nii palju negatiivset suhtumist

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea meel, et pidudel ei käi. Need 30+ mehed siis mõttes juba tembeldavad- ‘kepi peal väljas eit’

Vaatan mõnusalt kodus filme ja naudin rahu. Sügisel kolan metsas ja panen seeni purke- hing laulab sees. Milleks minna kuhugi, kus nii palju negatiivset suhtumist

Üks ei välista teist….reede õhtul väike pidu, laupäev mõnusalt filmidega taastumine ja pühap metsas seenel…

+2
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 137 )

Esileht Pereelu ja suhted 40+ pidutsejad