Esileht Pereelu ja suhted 40+ pidutsejad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 40+ pidutsejad

Postitas:
Kägu

Tahaks vahel välja minna, tantsima ja küsimus pole kuhu vaid kuidas?

Ehk siis et kuidas te jaksate 40+, mille pealt pidutsete? Vesi, mull, gin, mingid ained?

Ma ei taha palju alkoholi juua, väga rasked pohmellid on, üleval ei saa ka kaua olla, järgmisest päevast on kahju ja iga magamata tund võtab 1 päeva tagasi magamiseks.

Samas vaatan pilte nt fb-st, 40-60 aastased, näpud püsti, rokivad, möllavad, lõbutsevad.

Olin ka “kunagi”, ehk et isegi 5 a tagasi veel suur tantsulõvi, aga täna juba mõte kuhugi minemisesest väsitab 🙂

Et pidulised – kordan küsimust – mis on teie boosterid? 🙂

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma olen väga rõõmus, et 50+ ja ei pea enam klubitama. Ilmselt oma normi ära pidutsenud, ja kui nüüd vahel on vaja (mingi sünnipäev klubis), siis tahaks väga ära viilida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

52 siin ja elus üks kord klubis käinud. Üheksakümnendatel algul. Kõik olid joobes, tooni andsid dressinimesed. Välja minnes pidin mööda astuma vereplekilistest pudelikildudest. Sõber oli kaduma läinud, väljas saime kokku, tema oli sokkides. Tossudest tõsteti välja.

Viie kuue aasta pärast plaanisin uuesti minna, rääkisin sõbraga kes asja teadis, tema ütles, et kõigil on seal tabletid sees, silmad pahupidi reivivad.

Jätsingi asja nii. Rohkem pole klubidesse tõmmanud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma olen väga rõõmus, et 50+ ja ei pea enam klubitama

Ma olen noorem ja pole kunagi klubitanud ja ei ole mingit arvamust selle kohta. Ma ei tunne, et klubitmaine oleks olnud kohustus, et PEAN seda tegema.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus on ju pidutsemise, mitte klubitamise kohta. Seal ei ole võrdusmärki.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hehe, kus siis tantsid ;)? Tantsida ju eriti ei saagi kuskil, vähemalt vabalt küll ei tunne niiviisi kuskil klubis, kus kõik on poole nooremad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hehe, kus siis tantsid ;)? Tantsida ju eriti ei saagi kuskil, vähemalt vabalt küll ei tunne niiviisi kuskil klubis, kus kõik on poole nooremad.

Sünnipäevadel, jaanipäevadel, uusaastapidudel, tööüritustel, mõnel sobiva muusikaga avalikul peol.

+2
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Pereelu ja suhted 40+ pidutsejad