Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40+ rasedatele.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 40+ rasedatele.

Postitas:

Kas siin on lapseootel olijaid või olnuid, kel vanust üle 40? Kuidas te oma kõhubeebi eest hoolitsete? Kas sööte midagi kindlat iga päev, et veri oleks vedelam vms? Või on teil mõni soovitus, mida peaksin arvestama või millest hoiduma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 14:43; 25.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 40.Käimas 31 nädal.Kuna minul kõik analüüsid on korras siis ei söö mitte mingeid vitamiine juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan vitamiine (kõige tavalisemaid, mida raseduse ajal soovitatakse) ja mõtlen lihtsalt toitumise läbi igapäevaselt, et kõik toidugrupid oleks enam-vähem kaetud. Mitterasedana ei söö ma üldse piimatooteid (nüüd peab) ja söön väga vähe puuvilju ja süsivesikuid (nüüd rohkem). Olen nüüd proovinud lihtsalt võimalikult mitmekesiselt toituda. Kuna ma teen ise kogu aeg süüa, siis (pool)fabrikaate vms ka ei tarbi, neid ma prooviks muidu vältida. Üldiselt – kui enesetunne on hea ja toidulaud mitmekesine, siis ei ole vast mingit eraldi juurde vaja:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka õnneks analüüsid korras olnud, samas mind eraldi uuritud ei ole, analüüsid olid ikka need tavalised raseda omad. Vitamiine soovitas arst mul oktoobrist juurde võtma hakata. Teisel kuul võtsin ka purgi foolhapet ära. Riskitabeli järgi on mu suurim risk, et sünnib enneaegne laps. Aga mul on käed-jalad külmad, mis peaks tähendama seda, et veri ei käi hästi ringi. Sept. alguses taas arstiaeg, küsin siis täpsemalt selle kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 14:43; 25.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 41 ja hetkel rasedus 29+5 ei söö lisaks midagi foolhapet nagu iga teine rase.ei tunne ,et midagi teisiti kui 20 ne aastasena rase olles 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juba üsna lõpusirgel, ja kuna jalakrambid vaevavad, nagu ka varasemate raseduste puhul, siis magneesiumi võtan, ja kui meelde tuleb, rauda ka, sest analüüside järgi oli mul rauavaegus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 40.Käimas 31 nädal.Kuna minul kõik analüüsid on korras siis ei söö mitte mingeid vitamiine juurde.

Mina 41 a.rase ja senini kõik toidulauast kätte saanud. 27 nädal jookseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan miskeid foolhape+magneesium+B-vit tablette – jalad surevad ja suunurgad pragunevad. Tegelikult peaksin ka rauda hakkama lisaks võtma. 14n

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40+ rasedatele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.