Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40+ triibupüüdjad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 40+ triibupüüdjad

Postitas:
Kägu

Kes veel on 40ndates ja plaanib rasedust? Jagage muljeid, kaua olete triipe püüdnud, mured ja rõõmud mis teil kaasnevad sellega? Või teate foorumeid kus oleks sel teemal võimalik kaasa rääkida jne…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Mina olen 40 aga ma üldse ei püüdnud triipe. Paraku sain oma triibud just täna. Olen siiani ikka väga üllatunud. Me oleme kõik teinud, et vältida rasedust. Mul on neli last olemas ja kui viiendat üritasime saada, siis kahjuks pidin raseduse oma tervise pärast katkestama 21 nädalal ja ka järgmine kahjuks lõppes selles  rasedusjärgus. Hetkel on tunded sassis. Üldse ei oodanud sellist elu muutust. Hirm on suur, et kõik kordub jälle. Miks üldse hakkasin selle peale mõtlema, oli see, et olen nii tohutult väsinud, et võiks kogu aeg vaid magada ja see pidev külma tunne. Olin just üsna raskelt ka haige. Kõrges palavikus, hääl ära, meeletu nohu ja arvasin, et seetõttu pole ka päevi.  Eks ma pean seda seedima kõvasti  enda jaoks ja selgust nüüd saama. Mõtlen, et millal nüüd arsti juurde minna. Nädalaid peaks juba kuskil 6 olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 40+ triibupüüdjad