Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: …

Postitas:
Kägu

Tere!

Ma ei teagi kust alustata,aga üritan…

Ma olen suhtes ja ma ei tea kas kõikidel naistel on meestega nii aga mul on…

kõik oli hästi suhe toimis/toimib nii kaua kui rasedaks (ootamatult) jäin siis mees muutus,kuidagi ta käitumine/ja olek muutus,igaasi mida ma üritan teha on halb ja olen aind halb/süüdi,ja see ei lõppegi ja ta ei ürita ka mõista et mul pole ka kerge (rasedana.)Ma  olen temaga piisavalt rääkind ja mõistust üritanud koju tuua aga ei.

Ma ei tea mis ma teen?

Mis moodi ma panen ta mõistma/mõistuse koju toon?

Ma  ka ei tea enam..

 

Sorry  kui tundub segane.????

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkida rahulikult, uurida mis teda häirib? Kui on ootamatu rasedus siis on see ka talle väga uus olukord ja tõenäoliselt kaasnevad sellega ka mingid hirmud, kahtlused. Süüdistamine ja mõistuse koju toomine tõenäoliselt lahendust ei too.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun kolm varianti:

1. ootamatu rasedus. kelle süül? kas mees tunneb end petetuna? (“unustasid” pilli võtta, kinnitasid mehele, et ohtu pole, või teadsite mõlemad, et riskite?). Sh, kaua te koos olete üldse olnud? nt kui paar kuud, siis nägidki ainult fassaadi

2. Sul olid endal enne klapid ees. Nüüd on reaalsus nagu külma veega näkku.

3. Sinu hormoonid. St mees on samasugune nagu enne, aga sa ise oled tundlikum

Ja alati on võimalik kombo neist kõigist kolmest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on sundseisus- last ta ei tahtnud (võib-olla ei olnud veel sinu suhteski kindel, kas see suhe jääb kestma), aga isaks saama on sunnitud, sest planeerimata jäite rasedaks (jäite mõlemad, mitte ainult sina, selles mõttes, et kes ja miks ei hoidnud rasedust ära, on teie kahe arutada). See tekitabki tõrksust ja viha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii kaua kui rasedaks (ootamatult) jäin

Oii, kas see on mingi uus viirus? Õnnitlused, kuid rumal jutt suhu tagasi. Ootamatult ei jääda rasedaks. Põhikooli on enamus läbi tehtud ja seksuaalkasvatus on täiesti olemas. Me ei  saa näidata naist nii madala tasemega. Eesti naine on teadlik, tark, haritud ja vastutab oma tegude eest. Kui midagi ei kasuta, siis jäädaksegi enamasti rasedaks. Tegid mehele tilli, ja ausalt ma oleksin ka solvunud, kui mees küla peale lapse teeks. Sama asi.  Mida sa nüüd ootad, mida mees mõistma peaks hakkama? Ei ole kõikidel naistel meestega nii, kodus räägitakse asjad läbi. Sina tegid oma valiku, tahtsid last salaja saada, said.  Mees teeb oma valiku, kui tal oli unistus reisida, õppida, mida iganes, siis lased tal teha neid asju, millest tema unistas. Igaljuhul edu ja ilusat ootusaega.

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

nii kaua kui rasedaks (ootamatult) jäin

Oii, kas see on mingi uus viirus? Õnnitlused, kuid rumal jutt suhu tagasi. Ootamatult ei jääda rasedaks. Põhikooli on enamus läbi tehtud ja seksuaalkasvatus on täiesti olemas. Me ei saa näidata naist nii madala tasemega. Eesti naine on teadlik, tark, haritud ja vastutab oma tegude eest. Kui midagi ei kasuta, siis jäädaksegi enamasti rasedaks. Tegid mehele tilli, ja ausalt ma oleksin ka solvunud, kui mees küla peale lapse teeks. Sama asi. Mida sa nüüd ootad, mida mees mõistma peaks hakkama? Ei ole kõikidel naistel meestega nii, kodus räägitakse asjad läbi. Sina tegid oma valiku, tahtsid last salaja saada, said. Mees teeb oma valiku, kui tal oli unistus reisida, õppida, mida iganes, siis lased tal teha neid asju, millest tema unistas. Igaljuhul edu ja ilusat ootusaega.

Lapse saamiseks on siiski kahte inimest vaja ja mehele, kes last ei taha, ei ole ka võimalik last teha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse saamiseks on siiski kahte inimest vaja ja mehele, kes last ei taha, ei ole ka võimalik last teha.

Kui kokkulepped ei kehti! millest siis rääkida. Kas pereelu hakkamegi nüüd niimoodi elama, et sa ei saa naise peale alugest peale kindel olla. Ega sa oma tööd ju ka nii s.tasti ei tee, et lubad ühte, kuid teed teist. Minema lüüakse sellised!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse saamiseks on siiski kahte inimest vaja ja mehele, kes last ei taha, ei ole ka võimalik last teha.

Kui kokkulepped ei kehti! millest siis rääkida. Kas pereelu hakkamegi nüüd niimoodi elama, et sa ei saa naise peale alugest peale kindel olla. Ega sa oma tööd ju ka nii s.tasti ei tee, et lubad ühte, kuid teed teist. Minema lüüakse sellised!

Sul pole ju õrna aimugi, mis kokkulepped teema algatajal ja tema mehel olid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed näevad rasedat naist, kui 1. keda hoida vs 2. kes on nõrk ja keda saab selle tõttu halvasti kohelda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu ülesanne on 1. mees saata teiste naiste juurde. 2. olla tugev. 3. hoida sünnipere endaga tugevalt seotud. 4. mees kardab tugevat naist. 5. kui mees last ei soovinud, ära küsi elatist ja ära pane nime sünnitunnistusele ja ära paku last kandikul mehele, kes ei taha. 6. nõudku DNA testi, spnnitunnustusele kandmist ja siis peab ka ematist maksma.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul pole ju õrna aimugi, mis kokkulepped teema algatajal ja tema mehel olid.

Kas üldse oligi. Arvestades, et mehe mõistus kodust ära sõitis, siis tehti ikka naturaalselt tünga.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul pole ju õrna aimugi, mis kokkulepped teema algatajal ja tema mehel olid.

Kas üldse oligi. Arvestades, et mehe mõistus kodust ära sõitis, siis tehti ikka naturaalselt tünga.

Naturaalselt? Nii küll ei tõlgita.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naturaalselt? Nii küll ei tõlgita.

Tead, ma ei viitsi. Päris tõsiselt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naturaalselt? Nii küll ei tõlgita.

Tead, ma ei viitsi. Päris tõsiselt.

Mida ei viitsi? Sel teemal oleme varem kakelnud siin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootamatult ei jääda rasedaks. Põhikooli on enamus läbi tehtud ja seksuaalkasvatus on täiesti olemas.

Hehh, ma tean raseduse ärahoidmisest kõike (med haridusega), kuid ikka olen 2x ootamatult rasedaks jäänud. Esimesel korral siis, kui võtsin nii pille kui kasutasin kondoomi, teisel korral spiraaliga. Nüüd steriliseeritud, ehk ei jää 🙂 Kuigi arst ütles et teab ühte juhtu, kus ka siis jäädud 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehh, ma tean raseduse ärahoidmisest kõike (med haridusega), kuid ikka olen 2x ootamatult rasedaks jäänud. Esimesel korral siis, kui võtsin nii pille kui kasutasin kondoomi, teisel korral spiraaliga. Nüüd steriliseeritud, ehk ei jää ???? Kuigi arst ütles et teab ühte juhtu, kus ka siis jäädud

Iga kord kui tilli enda keha ligidale lubad, siis sa ju ka arvestad selle võimalusega. Ära siis seksi.  Miks pillid või kondoomid ei tööta, siis neid  kasutatakse ka päris palju valesti. Mis sinu puhul alt vedas, ei tea, ehk oled 1% äärmus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Ma ei teagi kust alustata,aga üritan…

Ma olen suhtes ja ma ei tea kas kõikidel naistel on meestega nii aga mul on…

kõik oli hästi suhe toimis/toimib nii kaua kui rasedaks (ootamatult) jäin siis mees muutus,kuidagi ta käitumine/ja olek muutus,igaasi mida ma üritan teha on halb ja olen aind halb/süüdi,ja see ei lõppegi ja ta ei ürita ka mõista et mul pole ka kerge (rasedana.)Ma olen temaga piisavalt rääkind ja mõistust üritanud koju tuua aga ei.

Ma ei tea mis ma teen?

Mis moodi ma panen ta mõistma/mõistuse koju toon?

Ma ka ei tea enam..

Sorry kui tundub segane.????

kui sa inimese paned ootamatuse ette, siis nii juhtubki. Teil oli rasedusvastaste vahendite osas ühine arusaam ja kokkulepe???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootamatult ei jääda rasedaks. Põhikooli on enamus läbi tehtud ja seksuaalkasvatus on täiesti olemas.

Hehh, ma tean raseduse ärahoidmisest kõike (med haridusega), kuid ikka olen 2x ootamatult rasedaks jäänud. Esimesel korral siis, kui võtsin nii pille kui kasutasin kondoomi, teisel korral spiraaliga. Nüüd steriliseeritud, ehk ei jää ???? Kuigi arst ütles et teab ühte juhtu, kus ka siis jäädud ????

Nii pidigi minema. Kui kolmas peab tulema, ega tulemata jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )