Esileht Pereelu ja suhted 40a. mees, aga ikka ema sabas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: 40a. mees, aga ikka ema sabas

Postitas:
Kägu

Mida arvata mehest, kes 40 aastasena ikka veel jookseb ema sabas. Kogu elu toimib ainult ema korralduste ja plaanide järgi. Oma pere on täiesti teisejärguline, ei mingeid ühiseid tegevusi, kõik otsused sõltuvad emast ja kogu pere peab joonduma selle järgi. Nii väsitav, on kellegil kogemust, kas selline mees üldse võiks muutuda ja aru saada, et oma elu võiks ka elama hakata? Sõpru tal ka enam ei ole, lihtsalt sitsibki päevade kaupa ema juures ja ootab, et meie lastega sama teeks, aga meil on oma elu elada. Tahaks oma perega ka koos aega veeta, kõik  meie ühised tegevused on seotud ainult tema emaga. Kui me lastega kaasa ei lähe, siis ongi tema toimetab ema juures ja meie tegeleme oma asjadega. Täiesti nõutuks võtab, ei teagi mida enam teha.

+7
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on kogu aeg nii olnud, siis sa ju teadsid, kellega pere lood, mis siin nüüd enam kaevelda. Kui aga viimase aja teema, siis on mees mingil põhjusel pereelus pettunud ja eelistab naisele ema seltskonda. Küllap lähete lahku, mis muud.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Nii väsitav, on kellegil kogemust, kas selline mees üldse võiks muutuda ja aru saada, et oma elu võiks ka elama hakata? Sõpru tal ka enam ei ole, lihtsalt sitsibki päevade kaupa ema juures

Mammapoega on väga raske ümber kasvatada. Kas ema on muidu abitu invaliid või hoopis hoolitseb oma pisipojukese eest ja pojukesele see hirmsasti meeldib? Esimesel juhul võiks ju aru saada, aga ilmselt oleks vaja mingit koduhooldust lisaks, et vahel ka oma aega saaksite, teisel juhul pole abi loota, kui ta sinu jutu peale juba midagi muuta ei taha, siis eks ta jääbki emme põlle küljes rippuma,. Võib-olla peaksid emale mingit seltsielu korraldama, reisile saatma, äkki ta leiaks mingi papi omale ja jääks pojukese jaoks aega vähemaks? Aga ega see ei pruugiks nii hästi minna, lisaks on siis ju pärast võib-olla pärandusega segasemad lood ja varandust vähem, kui papi ka sinna tekib.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hirmus. Noorena oli mul endast 10 a vanem emaga elav ja väga emasse klammerdunud boyfriend. Ema oli oma ainsa lapse saanud 42selt, isa oli lausa kohe 60 tema sündides. Abikaasa suri varsti ja nii see kooslus tekkis ja jäi. Koos elamise plaanide kohta kõlas “kuidas ma ta siia maha jätan?” jne. Kuigi ta ema sai kõigega ise hakkama jne.

Olen lugenud, et naise jaoks on see halvim variant kui mehel pole ei isa ega õde-venda, ainult ema.

Minu praegusel pikaaegsel kaaslasel on mõlemad vanemad, koos ka. Ikka hoopis teine asi. Loomulikult mõistan sind ja normaalne pereelu see kindlasti pole. Teised on koos oma mehe-naisega, veedavad aega ja teevad plaane. Ja mõni mees hängib emaga.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on jah nii kogu aeg olnud ja alguses väga ei häirinud, leppisin olukorraga ja lootsin, et ajaga läheb paremaks. Aga paraku vastupidi.

Ema on täietervise juures ja ongi selline korraldaja, korraldabki kogu elu enne ära, kui mina reageerida jõuan. Vaba nädalavahetus, mõtlen, et võiks perega koos midagi toredat teha, aga ei- kõik juba ära organiseeritud.

Tegelikult ongi väga kurb, sest kõrvalt vaatad, kuidas tutvusringkonnas tehakse ühiseid plaane ja toimetatakse perega koos. Aga härra teeb ainult plaane, kuidas ema juures toimetada. Oma kodu logiseb igast küljest, aga tema remondib ema kodu. Ma ei saagi aru, kuidas inimene aru ei saa, et ta oma pere on õnnetu ja kannatab selle varjus. Või võib olla tõesti lihtsalt ei hooligi ja tuleb sellega leppida.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ise aru ei saa, siis polegi midagi teha, kas kannatad edasi või lähed lahku, kuni enam ei kannata (või kui ema ära sureb). Olen samas paadis ja üsna siiber on abielust, kus kõige tähtsam naine mehe jaoks pole mitte oma naine, vaid ema. Ja see jutt, et “kui mees kohtleb ema hästi, siis see on hea ja vääärt mees, sama hästi kohtleb ta ka sind, austab ja oskab hinnata”- on pullikaka 🙂 Mina olen otsustanud veel edasi olla, kuni lapsed on väikesed, seega ei kaeble ja nii on. Aga sisimas olen kibestunud ja ega armastada on ka sellises hingeseisundis oma meest järjest raskem.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin, kannatan ja lepin. Samas sooviks ka normaalset pereelu ja suhet. Vahest mõtlen, et miks ta üldse õhtuti koju tuleb, olgu siis seal ema juures, pole ju mõtet ainult kodus magamas käia?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvata mehest, kes 40 aastasena ikka veel jookseb ema sabas. Kogu elu toimib ainult ema korralduste ja plaanide järgi. Oma pere on täiesti teisejärguline, ei mingeid ühiseid tegevusi, kõik otsused sõltuvad emast ja kogu pere peab joonduma selle järgi. Nii väsitav, on kellegil kogemust, kas selline mees üldse võiks muutuda ja aru saada, et oma elu võiks ka elama hakata? Sõpru tal ka enam ei ole, lihtsalt sitsibki päevade kaupa ema juures ja ootab, et meie lastega sama teeks, aga meil on oma elu elada. Tahaks oma perega ka koos aega veeta, kõik meie ühised tegevused on seotud ainult tema emaga. Kui me lastega kaasa ei lähe, siis ongi tema toimetab ema juures ja meie tegeleme oma asjadega. Täiesti nõutuks võtab, ei teagi mida enam teha.

Aga milleks sulle seda meest vaja on ? Mis oli see, mis pani sind seda meest valima. Õppisid tundma, selline asi ,et emast sõltub kõik, see tuleb ju kohe välja.  Nagu ma arusaan, et lapsed ei ole mehega ja mehe ema ei ole laste vanaema. Kui lapsed ikkagi on selle mehega, siis on sinu poolt väga veider kasutada meeste kõnepruugist olevat sõna “sitsib” ja tõmbad vanaema ja lastelaste vahele tugeva joone, et vanaema ei ole pere. Nii et kui tahad oled abielus, tahad ei ole. Mees ei muutu kui ise ei taha. Nii et kuidas sa said abielluda inimesega, kellega sa ei taha koos elada? Ja mida sina sitsid perekoolis, kui sul on OMA perega niipalju teha. Perekoolis sitsimine on võrdne igasuguse istumisega kusagil.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saagi aru, kuidas inimene aru ei saa, et ta oma pere on õnnetu ja kannatab selle varjus.

Kuule, seda, et mees ise millestki aru saaks ootad veel tema kirstu ääreski.

Kas see nüüd tähendab, et sa polegi üldse temaga sel teemal rääkinud ja lihtsalt OOTAD, et ta ISE aru saaks? Hööhööhöhöhöööööö!

Kui oled rääkinud ja ikka aru ei saa, st on otsustanud, et ei taha aru saada, siis võid proovida ka paar korda saboteerida ja ämmast krapsakam olla. Võta nt kohe praegu ette mingi kaugem nädalavahetus, järgmine puhkus jne. Nüüd lihavõtetega oletatavasti jäid juba hiljaks, aga sealt edasi midagi. Tee plaanid ära, teavita meest ja osta piletid, broneeri majutus vms. Noh, et oleks veidi raha kulutatud, millest kahju hakkab, kui emme kamandab aeda kaevama ja minemata jääks.

Siis näed, mis edasi saab. Kas mehele äkki hakkab meeldima ja näeb, et peale emme on tal muud peret ka? Kas ämm tõstab kisa ja läheb närvi, et tema pojukese ära varastad? Või hoopis, kas mees rikub ühisürituse pidevalt vingudes ja ohkides, et peaks praegu ema juures olema? Vmi keeldub üldse tulemast? Või küsib ema käest luba, kas võib tema juurde minemata jääda? Igasugu variandid on võimalikud, aga kui selgub, et nii mees kui ta ema mõlemad tahavad tegelikult koos olla ja sina oma orgunnida jääd vastaspoolele, siis pole midagi teha. Elad edasi oma pool-mehega või lähed lahku. Vähemalt saad selgust.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutasin. Siis kui teine laps oli 3,5ne. Ma polnud nõus samas majas elama ja tema polnud nõus eraldi kolima.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus põhjendus – emaga on parem olla kui sinuga. Päriselt, muud siin pole. Mees armastab seda, mis tal minevikus oli ja olevik ja täiskasvanuelu ei meeldi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga raske teema. Mehe ema on emotsionaalselt ebaküps-vägivaldne, kui oma täiskasvanud last niiviisi kamandab. Prooviks heaga alguses, siis esitaks ultimaatumi. Nii mees kui ka mehe ema peavad arvestama sinu piiridega. Kui mees muutuda ei taha, siis polegi midagi teha. Tean vanemaid, kes hoidsid oma lapsi enda küljes kuni surmani. Seetõttu läksid lahku ka laste pered ja ega lapselapsigi terroriseerimata jäetud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise valisid sellise mehe endale, veidi hilja nutta selle üle. Küsimus ei olegi hoolimises, kindlasti ta omal moel hoolib teist, ta kasvatus lihtsalt on teistsugune ja prioriteedid ei ühti sinu omadega. Mida teha? Kannatad ära, hakkad ise ta emaks (nagu see kägu soovitas, kes puhkuse planeerimist juhendas) või lähete laiali. Teist inimest muuta sul võimalik ei ole.

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keeruline jah, isegi kui üritad rääkida sel teemal, siis tuleb kohe tüli majja. Kodurahu nimel, siis vaikides kannatad ja neelad kõik alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees armastab seda, mis tal minevikus oli ja olevik ja täiskasvanuelu ei meeldi.

Otseöelduna pole mees täiskasavnuks saanud, emme pole teda põllepaeltest lahti lasknudki ja mõlemad eelistaksid “igikestvat lapsepõlve”- emme saab ennast realiseerida emarollis, sest muud elu tal pole ja poja on eluaeg “pojakene”, sest täiskasvanuelu eeldab liiga suuri väljakutseid, nii mõnus on mõlemal. Millegipärast tahavad aga ka sellised mehed lapsi ja naist, kuigi nad ei tea, mida nendega peale hakata. Nainsest eeldab ta, et see oleks emme nr 2, mida tavaliselt naine igavesti ei ole nõus olema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees armastab seda, mis tal minevikus oli ja olevik ja täiskasvanuelu ei meeldi.

Otseöelduna pole mees täiskasavnuks saanud, emme pole teda põllepaeltest lahti lasknudki ja mõlemad eelistaksid “igikestvat lapsepõlve”- emme saab ennast realiseerida emarollis, sest muud elu tal pole ja poja on eluaeg “pojakene”, sest täiskasvanuelu eeldab liiga suuri väljakutseid, nii mõnus on mõlemal. Millegipärast tahavad aga ka sellised mehed lapsi ja naist, kuigi nad ei tea, mida nendega peale hakata. Nainsest eeldab ta, et see oleks emme nr 2, mida tavaliselt naine igavesti ei ole nõus olema.

Mis see eeldamine ja tahtmine loeb, kui pole kellega saada?
Eelpool öeldi, et selline asi ei tule naisele üllatusena, lihtsalt silm pigistatakse kinni. Mõne atraktiivse naistemehega ei saaks koos olla, see petab ju. Emaga pojuga turvalisem. Omad vitsad, mis muud. Armumisperioodil ei tohi lapsi memmepojuga saada, sest siis võib olla mees ajutiselt v…. pimestatud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad lihtsalt mula. Armumiseperioodist on arvatavasti teemaalgatajal juba väga kaua aega möödas, nüüd tuleb etapp, kas ja kaua neid kiikse taluda jõuab. Silm pigistatakse kinni, sest suhte algusaastatel jõuab olla tolerantne, mõistev ja armastav. Hiljem, kui aastaid on mehe tähelepanu ja aeg läinud naiselt kõrvale emme hüvanguks enam ei jõua ja tekib küsimus, kas peaks ja kui kaua õigupoolest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad lihtsalt mula. Armumiseperioodist on arvatavasti teemaalgatajal juba väga kaua aega möödas, nüüd tuleb etapp, kas ja kaua neid kiikse taluda jõuab. Silm pigistatakse kinni, sest suhte algusaastatel jõuab olla tolerantne, mõistev ja armastav. Hiljem, kui aastaid on mehe tähelepanu ja aeg läinud naiselt kõrvale emme hüvanguks enam ei jõua ja tekib küsimus, kas peaks ja kui kaua õigupoolest.

Aga miks tekib küsimus? Vanad naised hakkavad pettununa alati ütlema, et nemad pole kunagi varem nii halvasti elanud. Millal kunagi? Siis kui koolis käidi või?

Kindlasti oli nooruses neid märke. Ja naine mõtles ikka suurtest tunnetest ja tanust. Milles mees süüdi? Tema elab oma unistuste elu. Elagu naine siis ka.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keeruline jah, isegi kui üritad rääkida sel teemal, siis tuleb kohe tüli majja. Kodurahu nimel, siis vaikides kannatad ja neelad kõik alla.

Ma ei saa aru sellistest naistest. Kõigepealt võtavad endale mehe, kes neile ei meeldi tegelikult, lootuses et saavad mehe endale sobivaks muuta. Ja kui siis selgub paha tõsiasi, et inimesi ei saa enda tahtmise järgi manipuleerida, hakkavad “kodurahu huvides” kannatajat mängima ja kõike alla neelama. Miks te teete endale nii?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emana olen ma isegi kade. Kuidas üks laps nii hoolitsev on.

Või pole ta hoolitsev, vaid kardab ema pahameelt?

Mina ei saa kodus elavaid lapsi kuidagi kodutöödessegi haaratud. Ei hea ega halvaga. Neil on kõik muu palju tähtsam.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emana olen ma isegi kade. Kuidas üks laps nii hoolitsev on.

Sa oled kade, et ema pärast on lapse abielu õnnetu? Sa oled kade, et enamasti saadakse poeg ema “abiks” maniplueerimise, ähvarduste, pisarate ja märtrimängimisega?

Ole parem kade nendele emadele, kes on oma lapsed iseseisvaks kasvatanud ja ikkagi tahavad vabast tahtest ja heast südamest, emal abiks käia, ja enamasti pole siis ka nende naistel tunne, et ema hõivab liiga palju perele kuuluvat aega või poja tähelepanu.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neile olen muidugi kade kelle juures käivad lapsed vabast tahtest, peale seda kui lapsed on suureks saanud. Aga äkki käib see poeg ka vabast tahtest?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled kade, et ema pärast on lapse abielu õnnetu? Sa oled kade, et enamasti saadakse poeg ema “abiks” maniplueerimise, ähvarduste, pisarate ja märtrimängimisega?

Ole parem kade nendele emadele, kes on oma lapsed iseseisvaks kasvatanud ja ikkagi tahavad vabast tahtest ja heast südamest, emal abiks käia, ja enamasti pole siis ka nende naistel tunne, et ema hõivab liiga palju perele kuuluvat aega või poja tähelepanu.

Mis titt see TA on, et ei saa ÕNNETUT suhet lõpetada? Paren meestitt, kes emaga SUHTLEB.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..kui naistitt, kes ei saa mehele ultimaatumit esitada. Ema või mina! Või kardab nii mittemeeldivat tulemust?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema või mina!

Vot just selline on “naistitt”, kes selliseid lollusi loobib 🙂 mis “ema või mina”, kuhu see ema jääma peaks, mättasse lüüa soovitad või? Ema on ema, ega ta kuskile ei kao ja oleks lollus sellise valiku ette meest (kes niigi on mammapoeg) panna. Mis sa ise arvaks mehest, kes niimoodi iriseb naisele, et “ema või mina!”?  Koos tuleb elada suuta, aga mitte abielusuhte ja lastega suhte arvelt.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema või mina!

Vot just selline on “naistitt”, kes selliseid lollusi loobib ???? mis “ema või mina”, kuhu see ema jääma peaks, mättasse lüüa soovitad või? Ema on ema, ega ta kuskile ei kao ja oleks lollus sellise valiku ette meest (kes niigi on mammapoeg) panna. Mis sa ise arvaks mehest, kes niimoodi iriseb naisele, et “ema või mina!”? Koos tuleb elada suuta, aga mitte abielusuhte ja lastega suhte arvelt.

Soovitan naisel mehe maha jätta, sest tittmees seda ei tee. Ema sureb naisest varem ju, las veedab emaga aega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on jah nii kogu aeg olnud ja alguses väga ei häirinud, leppisin olukorraga ja lootsin, et ajaga läheb paremaks. Aga paraku vastupidi.

Ema on täietervise juures ja ongi selline korraldaja, korraldabki kogu elu enne ära, kui mina reageerida jõuan. Vaba nädalavahetus, mõtlen, et võiks perega koos midagi toredat teha, aga ei- kõik juba ära organiseeritud.

Tegelikult ongi väga kurb, sest kõrvalt vaatad, kuidas tutvusringkonnas tehakse ühiseid plaane ja toimetatakse perega koos. Aga härra teeb ainult plaane, kuidas ema juures toimetada. Oma kodu logiseb igast küljest, aga tema remondib ema kodu. Ma ei saagi aru, kuidas inimene aru ei saa, et ta oma pere on õnnetu ja kannatab selle varjus. Või võib olla tõesti lihtsalt ei hooligi ja tuleb sellega leppida.

Asi on lihtsalt selles, et su mees ei näe ega tunneta teie kodu koduna, vaid tunnetabki, et tema päris kodu on emakodu.

Neid juhtumeid on.

Minu jaoks arusaamatu, miks sellise mehega pere luua otsustasid ja veel mitu lastki saada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Delfis oli täna sarnane lugu.

Osad pojad on rohkem ema küljes, näiteks minu vanem vend. Mitte küll nii hullul moel, aga emaga on temal eluaeg väga hea klapp olnud.  Nüüdseks elab välismaal, aga kindlasti suhtleb emaga rohkem, kui teised lapsed. Minul on jälle isaga tugevam side.

Küsin kas mees Vähi tähtkujus sündinud ei ole? vähk-meestel on emaga tugevam side.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kurb on lugeda, et selliseid kannatajaid on rohkem 🙁 Lihtne on öelda, et ise oled süüdi, et sellisega üldse tegemist tegid. Paraku aga tihi ei saa sellest kohe aru ja kui tõsiasi kohale jõuab, on juba liiga hilja. Õnnelikud on need, kes suudavad juba eos selle suhte lõpetada.

Küsimus on pigem meestele, miks te üldse loote pere, kui teil pole vähimatki plaani oma perele aega pühendada? Ilmselt siin ongi mehe hirm emale pahameelt valmistada, kuid siiski kasvõi vahest harva võiks mõelda ka oma perele, pühendada aega lastele, mõelda, mis perele rõõmu teeks ja huvi pakuks. Ehk ei oleks naised siis nii kibestunud ja leitaks mingigi tasakaal. Võib olla siis ei olekski sellest pidevalt ema juures aja veetmises nii suurt probleemi, kui oma pere tunneb, et ka nemad on olulised ja ka nende vajadused lähevad kas-või natukenegi korda. Kui oma pere heaks lillegi ei liigutata, kõik keerleb ümber ema ja ema kodu, siis on ju selge, et naisel tekib kibestus ja trots.

Kadetsedes vaatan neid õnnelikke peresid, kus mees teeb oma pere heaks kõik, et nad oleksid õnnelikud,  naine ja lapsed tunnevad, et nad on hoitud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus on pigem meestele, miks te üldse loote pere, kui teil pole vähimatki plaani oma perele aega pühendada?

Võib-olla ema käskis?

Mõni tahab nt lapselapsi, kuigi miniat ei salli, seda tüüpi suhetes ei ole ämmad tavaliselt minia vastu eriti soojade tunnetega.

Tõenäolisemalt sellistes suhetes on ema küll rahul, kui pisipoju ta põllepaeltes ripub, ja pole sinna vajagi mingeid võõraid vahele sudima. Aga siis võib olla, et nt onkel mõtles, et mugav, kui keegi teine ka tema eest hoolitseb, kellega saab ka seksida ja puha. Pealegi, ega ema ju igavesti ela, vaja ka tuleviku peale mõelda. Ja siis avastas, et ema arm on ikka üle kõige.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted 40a. mees, aga ikka ema sabas