Esileht Pereelu ja suhted 40ndates mehed ja pereloomise võimalus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: 40ndates mehed ja pereloomise võimalus

Postitas:

Lugesin kusagilt hinnangut, et kui mees pole 40ks pere loonud, siis suure tõenäosusega polegi nn peretüüpi inimene. Olen just kohtunud 42. aastase mehega, me suhe on väga värske, seetõttu ei ole lapsesaamise perspektiivi uurinud. Samas oleks see mulle (juba 36.a) väga tähtis teada. Temal on põhimõtteliselt kogu vaba aeg hobitegevuste jm-ga sisustatud. Kas kellelgi on kogemusi, kas sellised mehed üldse tahavad oma elus suuremat muutust teha ja senise taamale jätta? Olukorda ei tee kergemaks ka asjaolu, et ta on väljamaalane, belglane. Töötame samas valdkonnas ja minu tööreisid viivad mind sinna palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 14:03; 22.11 10:54; 28.11 18:36; 29.11 10:29; 05.12 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas ma saan õigesti aru, et sa küsid perekooli kägudelt, kas sinu 40-aastane belglane tahab sinuga last või mitte? Väga õige koht küsimiseks. Mitte mingil juhul ära küsi seda sellelt belglaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui vaadata teemaalgatuses antud õunte pealt, siis ütleks, et lapse võid sa selle belglasega saada, aga seda ära küll karda, et ta sinuga pereelu sooviks mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 16:04; 19.11 19:02; 20.11 17:50; 26.11 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam on arvestada, et teised ei muutu. Vähemalt mitte enda soovi ja tahtmise järgi. Partneriks peab inimene sobima just sellisena nagu ta hetkel on. Loota, et muutub, ei tasu. Kui muutub on hea, aga suure tõenäosusega inimesed ei muutu. Aga antud juhul sa ju tegelikult ei tea, milline see inimene on. ta kasutab hetkel kogu oma vaba aega hobidele. Võib seda ka teha siis kui perekond on. Ainult küsimus on, et mida siis tema jaoks vaba aeg tähendab. Loodetavasti ei kavatse sa seda mees üllatada “hops jäin kogemata rasedaks” olukorraga. Seda võid harrastada ehk siis kui oled valmis ka last üksi kasvatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sama belglane, kes öö otsa voodi värisedes onaneerib?

Aga ära sa tema enese käest jumala eest miskit ise ära küsi. Belglastega rääkides hakkab voodi tavaliselt lausa rappuma…
3x olen proovinud, mõttetu värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas ma saan õigesti aru, et sa küsid perekooli kägudelt, kas sinu 40-aastane belglane tahab sinuga last või mitte? Väga õige koht küsimiseks. Mitte mingil juhul ära küsi seda sellelt belglaselt.

Sa ei saanud pointile pihta…inimese küsimus oli, kas neljakümbised lastetud, peretud mehed…on nad üldse pereloojad või pigem ei soovi nad seda. Ja ta ei mõelnud selle all oma belglast, vaid kuidas on ühiskonnas laiemalt…kel kogemusi, arvamusi võiks kommenteerida..nii sain mina teemaalgatajast aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:16; 21.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennemuistsel ajal rikkad mehed selles vanuses abiellusidki. Enne oli muudki lõbusat teha. Veel võis asi olla selles, et enne polnud pärandust käes või endal piisavalt nodi kokku aetud. Tänapäeval on ka igasugu mehi, mõni loob mitu peret, mõni alustab varakult, teine hiljem, aga seda võib küll arvata, et kui kõik need aastad on elanud ilma naisega koos elamata, siis on tõenäosus, et ta tahab ja suudab peret luua ja koos elada, tunduvalt väiksem. Tegeliku olukorra saad ikkagi teada selle konkreetse inimesega suheldes, sest kõik ei käi mingite skeemide ja šabloonide järgi- ikka on erandeid, inimesi, kel on suurem tahtejõud ja sihikindlus kui keskmisel inimesel, inimesi, kes jällegi lasevad end kergemini mõjutada ja inimesi, kes teevad ebatraditsioonilisi muudatusi ja kannapöördeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui ise tahad last saada – ja tõsi see ju on, et ega selles vanuses väga seda kuskile kaugesse tulevikku ka enam lükata ei anna, siis miks mitte arvestadagi sellega, et ka üksikvanemlus on variant? Eriti kui materiaalselt poleks lapsekasvatamine sulle probleem? Ikka elul edaspidi rohkem mõtet sees, kui et veel kümme aastat lasta printsi oodates mööda lennata ja hakata siis mõtlema, et oleks ju ikka võinud… Peaasi, et ei hakka belglast lapsega ahistama. Kui peaks juhtuma, et jääd titeootele (seejuures ei pruugi seda üldse niisama lihtsalt juhtudagi), siis annad teada kui vaimustub, siis tore, kui ei, siis oled ette sellega arvestanud ja jääbki nii. Miks mitte?
See variant muidugi tuleb kõne alla vaid juhul, kui te pole juba kohe alguses kokku leppinud, kes ja milliseid kaitsevahendeid kasutab. Kui olete, siis tuleks ikka oma soovid ja plaanid letti laduda ja küsida, kuidas need partneri omadega klapivad. Kokkuleppeid on võimalik sõlmida mitmesuguseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin kusagilt hinnangut, et kui mees pole 40ks pere loonud, siis suure tõenäosusega polegi nn peretüüpi inimene.

Mina tean mitut toredat meest, kes on just alles 40+ vanuses esmakordselt isaks saanud.
Nende kolme ühiseks iseloomujooneks on tõesti olnud lisaks töökusele ja edule erinevatel äririnnetel ka põnevad hobid ning reisimiskirg. Nüüd siis ollakse mõnevõrra “ringijooksmisel” maha rahunetud.
Hobid on siiski jäänud, pole ka töökus kuhugi kadunud, riskialtid retked on aga muude tegevustega asendatud. Mägironimine nt.

Üks näiteks jäigi alles lapse sündides Eestisse paikseks: varasemalt on erinevates riikides elanud ning sai siia nüüd majagi valmis ehitatud. Seda aga hoopis linnamelust välja. Et olevat käidud ja nähtud küll seda ilmaelu ja kära-müra. Nüüd sümpaatne pereisa. Heas mõttes isegi natuke kadegi olen! 🙂 Naine on ka armas tal.

Et jah, päris suured elumuutused nende meeste jaoks kindlasti.

Aga- kui just kohtunud olete ja suhe on värske alles, ei pruugi ta üldse vabagi ju olla?
Inimene tundmata, kohe laste tegemisele mõtlema hakata, näib ka tibake jabur. Ok, saan aru, kell tiksub, ent siiski.
Anna ajal veidi aega ka atra seada! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas ma saan õigesti aru, et sa küsid perekooli kägudelt, kas sinu 40-aastane belglane tahab sinuga last või mitte? Väga õige koht küsimiseks. Mitte mingil juhul ära küsi seda sellelt belglaselt.

Oot, sa vist ei saanud küsimusest aru. Loed ehk uuesti? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niimoodi otse ei saa küsimusele muidugi vastata, võib vaid teoretiseerida.
Täpselt samamoodi võiks küsida ka 40-ste naiste kohta. Eks pereloomine ole inimesele suur elumuutus ju- eluaeg oled harjunud elama enda tahtmiste ja vajaduste järgi, oma soovi järgi lähed-tuled; kui kõht tühi siis sööd, kui tahad välja minna siis lähed, tahad öösel voodis raamatut lugeda või veini juua või arvutis istuda- palun väga! Tahad dushi alla minna, siis lähedki ja ei pea kellegagi dushi ega vetsuaegu jms klapitama.

Kui kokku saavad kaks inimest, eesmärgiga luua pere, siis peavad nad kõigepealt hakkama omavahel kokku kasvama ja mõtlema mitte “mina”, nagu varemalt, vaid “meie”. Tegelikult võib päris stressitekitav olla olukord, kus ei saa enam teha mis endale hetkel meeldib, vaid peab kõiges (mingil määral) arvestama kaaslasega. Ja kui veel laps ka tuleb, siis muutub see kõik veel kordi komplitseeritumaks.

Üldiselt nooremad inimesed on (no vähemalt nii räägitakse) paindlikumad, suudavad paremini kohaneda muutunud eluga, minna muutustega kaasa ja nendega harjuda. On vaks vahet sees, kas oled endale elanud 20 aastat või 40 aastat.

Eks sellel need kartused “liiga vana” kaaslase võtmise osas tekkinud ongi, sugupoolel pole siin vahet. Seda, kas mees suudab sind ja teie võimalikku last tulevikus sobitada oma väljakujunenud ellu ja päevaplaanidesse, ei oska meie siin öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt nooremad inimesed on (no vähemalt nii räägitakse) paindlikumad, suudavad paremini kohaneda muutunud eluga, minna muutustega kaasa ja nendega harjuda. On vaks vahet sees, kas oled endale elanud 20 aastat või 40 aastat.

Noh, 20-aastane pole tihtilugu elanud endale, ehk teistega arvestamata, kõik see 20 aastat – alaealisena on ta ikka olnud sunnitud oma vanematega koos elama ning nende ja oma õdede-vendadega arvestama. Ehk et pigem sinnapoole, et 20-aastane on endale elanud max 1 aasta, 40-aastane 21 – see teeb lausa 21-kordse vahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 16:04; 19.11 19:02; 20.11 17:50; 26.11 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas ma saan õigesti aru, et sa küsid perekooli kägudelt, kas sinu 40-aastane belglane tahab sinuga last või mitte? Väga õige koht küsimiseks. Mitte mingil juhul ära küsi seda sellelt belglaselt.

No aga kust sa siis veel eluks tähtsaid küsimusi küsid? Ikka Perekoolist! Siin üks tädi just küsis, et kas neljas laps ka saada, kuigi ei viitsikd hästi titeasju enam korraldada… ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tuttav abiellus ca 40 aastase taanlasega ja said kaks last – taanlasel endal lapsi ei olnud ja see oli ta esimene abielu. abielus on juba üle 10 aasta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin kusagilt hinnangut, et kui mees pole 40ks pere loonud, siis suure tõenäosusega polegi nn peretüüpi inimene. Olen just kohtunud 42. aastase mehega, me suhe on väga värske, seetõttu ei ole lapsesaamise perspektiivi uurinud. Samas oleks see mulle (juba 36.a) väga tähtis teada. Temal on põhimõtteliselt kogu vaba aeg hobitegevuste jm-ga sisustatud. Kas kellelgi on kogemusi, kas sellised mehed üldse tahavad oma elus suuremat muutust teha ja senise taamale jätta? Olukorda ei tee kergemaks ka asjaolu, et ta on väljamaalane, belglane. Töötame samas valdkonnas ja minu tööreisid viivad mind sinna palju.

Mina kohtusin 36 aastase mehega, tegime veel kolm last ka, seni kümmeaastat koos olnud. Minu sissekujunenud harjumustega, kindlate seisukohtadega mees igatahes jättis laste sündides mitmed hobid kõrvale sest ei ole enam nii palju vaba aega laste kõrvalt. Eks me mõlemad loodame, et vanas eas saame taas oma hobidega süvenenult tegeleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 08:23; 20.11 11:52; 20.11 16:57; 21.11 11:29; 28.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmm kui mehel selles eas mitte yhtegi last kuskil ei ole, siis ta ka son väga teadlikult hoidunud või veaga.

ok 36-39võiks ju naine mõne tite veel saada aga krt millal sa siis iseendale elama hakkad??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmm kui mehel selles eas mitte yhtegi last kuskil ei ole, siis ta ka son väga teadlikult hoidunud või veaga.

ok 36-39võiks ju naine mõne tite veel saada aga krt millal sa siis iseendale elama hakkad??

Vastutustundlik mees hoidubki juhusuhetes lastest.
39aastane on viimased 20 aastat iseendale elanud. Lisaks – lastega elu pole elu või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:49; 21.11 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt minu sõpruskonnas on pigem reegel, et mehed alles u. 40 aastaselt pere loovad ja isaks saavad. Enamik on väga ontlikud pereisad. Aga on ka üksikuid, keda vabaduse puudumine liialt muserdas ja kes uuesti vanapoisteks hakkasid. See on kindel, et 40 aastast meest sa nii ei vooli, nagu 20 aastast. Näiteks 40 aastane mees tõenäoliselt ei käi riidepoes naisele toeks igavlemas vaid ütleb välja, mis arvab: “selline ajaraiskamine on ebaefektiivne ja ma kasutan seda aega parem mõistlikumalt.” 40 aastane mees reeglina ei lähe kaasa naisepoolse äkilise veganlustuhinaga. 40 aastane mees ei küsi naiselt luba oma igapäevasteks tegevusteks. Aga muidu on nad üsna turvalised partnerid, sest üksi olemist ja sarvede maha jooksmist on piisavalt kaua katsetatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 08:23; 20.11 11:52; 20.11 16:57; 21.11 11:29; 28.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tuttav abiellus ca 40 aastase taanlasega ja said kaks last – taanlasel endal lapsi ei olnud ja see oli ta esimene abielu. abielus on juba üle 10 aasta

Kui me ühte ja sama taanlast mõtleme, siis nendel polnud visiitsuhe vaid elati ühes ja samas linnas, naisel ei pressinud vanus peale, et viimane hetk oleks lapsi saada, nad enne abiellusid ja siis sündisid lapsed ja neil oli ühine harrastus. Peale 40+ vallaliseks välismaalaseks olemise pole just väga palju teemaalgataja belglasega ühist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt minu sõpruskonnas on pigem reegel, et mehed alles u. 40 aastaselt pere loovad ja isaks saavad. Enamik on väga ontlikud pereisad. Aga on ka üksikuid, keda vabaduse puudumine liialt muserdas ja kes uuesti vanapoisteks hakkasid. See on kindel, et 40 aastast meest sa nii ei vooli, nagu 20 aastast. Näiteks 40 aastane mees tõenäoliselt ei käi riidepoes naisele toeks igavlemas vaid ütleb välja, mis arvab: “selline ajaraiskamine on ebaefektiivne ja ma kasutan seda aega parem mõistlikumalt.” 40 aastane mees reeglina ei lähe kaasa naisepoolse äkilise veganlustuhinaga. 40 aastane mees ei küsi naiselt luba oma igapäevasteks tegevusteks. Aga muidu on nad üsna turvalised partnerid, sest üksi olemist ja sarvede maha jooksmist on piisavalt kaua katsetatud.

Sellepärast mulle neljakümbised alati meeldinud ongi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 16:05; 26.11 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt minu sõpruskonnas on pigem reegel, et mehed alles u. 40 aastaselt pere loovad ja isaks saavad.

Jah, endal võib ju väga tore olla, aga sinu lapsel üldsegi mitte nii väga. Ei, ma ei hakka rääkima seda “mõtlekuivanasalapsekoolilõpetamiseloled” juttu, vaid teisest küljest. Kui 40+ inimene saab lapsi, ja ka tema vanemad on oma lapsed 40-selt saanud, siis need lapsed oma vanavanemaid kas üldse ei näe, või näevad neid raugastunutena, ise veel väga väikesed olles. Põlvkondade side katkeb. Ja oma vanemategagi on nii, et kui sa ise oled 30+, hakkavad su vanemad juba abi vajama ja 40-selt on vanemad juba täitsa abitud. 45-aastasele isale sündinud laps peab pärast ülikooli lõpetamist sisuliselt kohe vanemaid hoolgama hakkama. Aga see on ainult asja üks kõlg – kurvem on see, et ka omaenda vanemaid sa täiskasvanuna praktiliset tundma ei õpi, nad on (väheste eranditega muidugi) juba kas vanadusest vaimselt nõrgaks jäänud või lausa surnud. Loomulikku põlvkondade vahetust, kus laps ja nooruk õpib oma vanematelt, kuidas olla noor täiskasvanu, ja oma vanavanematelt, kuidas olla hiliskeskeas ja vanemas elujõulises eas, ei toimu enam. Jällegi põlvkondade side katkeb. Rääkimata sellest, et väga raske on oma vanemad kaotada, kui ise oled veel noor – jääda siia ilma oma toetajate ja lohutajateta. Sinu 40+ vanuses lapsi saavad meestuttavad ei mõtle küll kuigi palju nende laste heaolule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 16:48; 24.11 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt minu sõpruskonnas on pigem reegel, et mehed alles u. 40 aastaselt pere loovad ja isaks saavad.

Jah, endal võib ju väga tore olla, aga sinu lapsel üldsegi mitte nii väga. Ei, ma ei hakka rääkima seda “mõtlekuivanasalapsekoolilõpetamiseloled” juttu, vaid teisest küljest. Kui 40+ inimene saab lapsi, ja ka tema vanemad on oma lapsed 40-selt saanud, siis need lapsed oma vanavanemaid kas üldse ei näe, või näevad neid raugastunutena, ise veel väga väikesed olles. Põlvkondade side katkeb. Ja oma vanemategagi on nii, et kui sa ise oled 30+, hakkavad su vanemad juba abi vajama ja 40-selt on vanemad juba täitsa abitud. 45-aastasele isale sündinud laps peab pärast ülikooli lõpetamist sisuliselt kohe vanemaid hoolgama hakkama. Aga see on ainult asja üks kõlg – kurvem on see, et ka omaenda vanemaid sa täiskasvanuna praktiliset tundma ei õpi, nad on (väheste eranditega muidugi) juba kas vanadusest vaimselt nõrgaks jäänud või lausa surnud. Loomulikku põlvkondade vahetust, kus laps ja nooruk õpib oma vanematelt, kuidas olla noor täiskasvanu, ja oma vanavanematelt, kuidas olla hiliskeskeas ja vanemas elujõulises eas, ei toimu enam. Jällegi põlvkondade side katkeb. Rääkimata sellest, et väga raske on oma vanemad kaotada, kui ise oled veel noor – jääda siia ilma oma toetajate ja lohutajateta. Sinu 40+ vanuses lapsi saavad meestuttavad ei mõtle küll kuigi palju nende laste heaolule.

Pole nii hull see lugu ka, tänapäeval on õnneks tervena elatud eluiga samuti pikenenud. Minu mehe vanemad näiteks üle seitsmekümnesena on ikka veel füüsiliselt väga aktiivsed, sõidavad milomeetrite viisi jalgrattaga, vanaisa viib lapselapsi (kelle nende poeg sai ka ligi 40 aastasena) kalale, nad saavad lapselapsi hoida, sest on pensionil. Samas minu vanemad, kes said lapsed noorena, käivad täiskohaga vastutusrikkal tööl ja ei näe seetõttu lapselapsi peaaegu üldse, sest aega pole, tööd vaja teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 08:23; 20.11 11:52; 20.11 16:57; 21.11 11:29; 28.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on ainult asja üks kõlg – kurvem on see, et ka omaenda vanemaid sa täiskasvanuna praktiliset tundma ei õpi, nad on (väheste eranditega muidugi) juba kas vanadusest vaimselt nõrgaks jäänud või lausa surnud. Loomulikku põlvkondade vahetust, kus laps ja nooruk õpib oma vanematelt, kuidas olla noor täiskasvanu, ja oma vanavanematelt, kuidas olla hiliskeskeas ja vanemas elujõulises eas, ei toimu enam.

Kus siin loogika on, et kui su vanemad ja vanavanemad said lapsed noorelt (20-30?), siis saad vanavanematelt (kes olid sinu sündides 40-60) õppida, kuidas olla hiliskeskeas, aga kui su vanemad said sinu 40selt, siis pole sul vanematelt enam midagi õppida, on puha vaimselt nõrgad või lausa surnud? KUI noorelt lapsesaamist sa siis nüüd promod, teismeeas või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 16:04; 19.11 19:02; 20.11 17:50; 26.11 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmm kui mehel selles eas mitte yhtegi last kuskil ei ole, siis ta ka son väga teadlikult hoidunud või veaga.

ok 36-39võiks ju naine mõne tite veel saada aga krt millal sa siis iseendale elama hakkad??

Vastutustundlik mees hoidubki juhusuhetes lastest.
39aastane on viimased 20 aastat iseendale elanud. Lisaks – lastega elu pole elu või?

Just. Isegi, kui suhe on pikaajalisem kui juhusuhe, pole kõikidel meestel ei ole ükskõik, kas saadud laps jääb temaga koos elama või mitte. Kõik mehed ei taha perspektiivi kuskil eemal, eks-tüdruksõbra juures elava lapse isa olla.

Minu mees on nimetanud just kahtlust, et omavahel ei sobita piisavalt hästi ning on suur võimalus, et omavaheliste vastuolude tõttu minnakse lõpuks lahku, nimetanud põhjusena, miks ta nende naistega, kellega tal nooremana suhted olid, lapsed saamata jättis. Nii ta siis oli elanud, kõvasti aega ka tööle ja hobidele pühendunud ning ühel hetkel oligi 40 kukkunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 17:55; 22.11 11:40; 24.11 12:37; 27.11 16:57; 27.11 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean õige mitmeid vanapoisse vanuses 40+ ja no tõesõna – ma ei kujuta mitte ühtegi neist ette pereinimesena. Nende elu on täidetud hobidega, sinna ei mahugi pereelu. Ja üldreeglina ei ole nad võimelised meie-kategoorites mõtlema, ikka on mina. Puudub oskus partneriga arvestada ja pisikesi igapäevakompromisse teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.11 09:57; 22.11 09:51; 25.11 18:50; 25.11 19:16; 25.11 19:23; 27.11 16:46; 28.11 14:33; 28.11 19:38; 29.11 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean õige mitmeid vanapoisse vanuses 40+ ja no tõesõna – ma ei kujuta mitte ühtegi neist ette pereinimesena. Nende elu on täidetud hobidega, sinna ei mahugi pereelu. Ja üldreeglina ei ole nad võimelised meie-kategoorites mõtlema, ikka on mina. Puudub oskus partneriga arvestada ja pisikesi igapäevakompromisse teha.

100% nõus! Kunagi ühelt selliselt küsisin, et sul on piiratud koguses raha ja sul on võimalus see raha paigutada ühte kohta..et kumma ta valib, mis on tema jaoks prioriteetsem. 1. Lapse kulud esimesse klassi minekul või 2. tema enda hobiga seotud tehnika, uhiuus fotokaamera näiteks. Mees valis kaamera…Et laps jääb või kooli minemata, aga oma kaamera ta peab saama. Kuidagi väga vastutustundetu ja lapsik käitumine..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:16; 21.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% nõus! Kunagi ühelt selliselt küsisin, et sul on piiratud koguses raha ja sul on võimalus see raha paigutada ühte kohta..et kumma ta valib, mis on tema jaoks prioriteetsem. 1. Lapse kulud esimesse klassi minekul või 2. tema enda hobiga seotud tehnika, uhiuus fotokaamera näiteks. Mees valis kaamera…Et laps jääb või kooli minemata, aga oma kaamera ta peab saama. Kuidagi väga vastutustundetu ja lapsik käitumine..

Inimesed jäävadki seepärast üksinda, et neil on stampnägemus selest kuidas asjad on. Näiteks olen kuulnud, et kui 35 aastasel mehel ei ole külmikut ja suurt elamist siis ta on luuser ja kitsipung.

Minu mees ei omanud ei korterit ei maja, ei autot, kuhu pere mahutada (oli mootorratas), ei külmikut, ei midagi. Kõik päevad olid sisustatud väga süvenenult hobidega. Kui selline küsimus oleks esitatud, oleks ta ilmselt sama vastanud, kuna küsimus oleks tema silmis mõttetu heietamine.

Kui me aga kokku elama kolisime, jättis ta oma hobid, ehitas meile maja, ostis auto. Ja kui ta tõesti mingit fotoobjektiivi vajab, siis ta teenib lisaraha, nii, et saab nii fotoobjektiivi kui ka lapse kooli saadetud. Meil on juba kolm last kooli saadetud ja õigupoolest on hea fotoobjektiiv ikka kordades kallim kui lapse kooli saatmine. Erakorralise raha puhul ostaks mina ka pigem fotoobjektiivi, sest oleks ju normaalne, et laste kulud saab ikka igakuistrest regulaarsetest sissetulekutest kaetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 08:23; 20.11 11:52; 20.11 16:57; 21.11 11:29; 28.11 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean õige mitmeid vanapoisse vanuses 40+ ja no tõesõna – ma ei kujuta mitte ühtegi neist ette pereinimesena. Nende elu on täidetud hobidega, sinna ei mahugi pereelu. Ja üldreeglina ei ole nad võimelised meie-kategoorites mõtlema, ikka on mina. Puudub oskus partneriga arvestada ja pisikesi igapäevakompromisse teha.

Millega vallalise inimese elu siis peab täidetud olema? Pereelu ootusega? Nutmisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:49; 21.11 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean õige mitmeid vanapoisse vanuses 40+ ja no tõesõna – ma ei kujuta mitte ühtegi neist ette pereinimesena. Nende elu on täidetud hobidega, sinna ei mahugi pereelu. Ja üldreeglina ei ole nad võimelised meie-kategoorites mõtlema, ikka on mina. Puudub oskus partneriga arvestada ja pisikesi igapäevakompromisse teha.

See ei tähenda, et ta peaks olema päris üksi elanud. Tänapäeva 40+ (või 50+ jne) poissmehed on pigem vanakooli mehed, kes kasvasid üles ajal, kus kõik pidid abielluma ja kes ei abiellunud, see oli tõesti väga üksiku hundi tüüpi, veider või muidu elupõline vanapoiss.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 09:34; 25.11 04:01; 28.11 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen paari meest üle 40, kes väga tahavad peret luua, aga pole õiget naist kohanud. Mõlemad on hobidega aktiivsed. Samas tunnen paari sama vana meest, kes partnerit soovivad aga lapsi ei soovi. Tegemist on skandinaavia riigiga. Nii et ikka täiesti oleneb inimesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted 40ndates mehed ja pereloomise võimalus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.