Esileht Pereelu ja suhted 40 aastane naine

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: 40 aastane naine

Postitas:
Kägu

Mida arvate

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei soovita küll. Las selle inimesega alustab hoopis suhet inimene, kes oskab teda muude parameetrite järgi hinnata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis siin ikka arvata, sul on 40-aastane valesti kirjutatud, muud midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elatanu vanus.

Edasi ainult allakäik

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen ise üks, allakäik jah, mehed enam ei vaata ja trennis ka enam võistlusvormi ei treeni

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mehed enam ei vaata

raske uskuda, et kui 40-aastast enm ei vaata, et siis nooremana vaadati.
Pigem pole kunagi vaadatud ja kes oli 30 vaadatav, vaadatakse veel 50+ kah järgi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka vaadatakse järgi, aga mitte enam selles mõttes, mis noori naisi

Please wait...
Postitas:
Kägu

mehed enam ei vaata

raske uskuda, et kui 40-aastast enm ei vaata, et siis nooremana vaadati.

Pigem pole kunagi vaadatud ja kes oli 30 vaadatav, vaadatakse veel 50+ kah järgi…

pubekana vaadati küll, sai ikka neid järjest parema vastu välja vahetatud, 20-30ndate kohta ei oska öelda, keskendusin oma perele, nüüd ei taha oma mees ja ükski võõras ei ole ka huvi tundnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida arvate

Pool elu on ees. Kui see naine on iseseisev, ise toimetulev, suudab oma tunnetega toime tulla, suudab suhtlemises olla mõnus kaaslane, on tegemist super leiuga. Vanus ise on muutuv. Järgmine aasta 41 jne. Mitte keegi ei jää 20neseks ega 30neseks ega isegi 40neseks. Küll aga on püsiväärtus inimese iseloomu, suhtumine ellu ja inimestesse. Samuti oskus ise hakkama saada ja kõige pealet endale loota ja siis vajadusel teistelt abi küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka vaadatakse järgi, aga mitte enam selles mõttes, mis noori naisi

A mis mõttes siis vaadatakse? Käid imelikult riides? Haised? Räägid omaette?

Please wait...
Postitas:
Kägu

A mis mõttes siis vaadatakse? Käid imelikult riides? Haised? Räägid omaette?

Niisama, et ilus on. Näiteks see 40+ aastane naine, kui ta tänaval või kontoris käib, ikka salaja vaadatakse.
Ei pea omaette isegi rääkima või haisema mitte…Mingit ilmatüdruku bikiinivormi ka vist enam ei ole ja oleks pisut imelik, kui olekski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kaalun 200 kilo ja mulle vaadatakse pidevalt järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa küll kurta(saan küll veel kohe 39). Elu on lill ja kui enda eest hoolitseda on vàlimus ka ilus. Olen suhtes endast 9 aastat noorema mehega ja planeerime hetkel ühist last. Koos elanud 4 aastat.Ämmaga on Ka väga hea klapp. Tunnen ennast peeglisse vaadates 30-na😜

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on tore, et enam järgi ei vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niisama, et ilus on. Näiteks see 40+ aastane naine, kui ta tänaval või kontoris käib, ikka salaja vaadatakse.

No tegelikult eriti mitte rohkem kui teisi temaealisi 🙂
Ja see naine on pigem ikka 50+.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadatakse küll järgi, aga selles eas peaks juba ikka nii palju enesekindlust olema, et iga suvalise mehe pilk sinu enesetunnet ei määra. Et mingi suvaline ehitaja keel ripakil ei vahi, on minu jaoks vaid pluss.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole küll 40, vaid ikka 50+. Mu 55a tädi näeb selline välja.

Katrin Pihela sai just 40 aastaseks:
http://www.iluguru.ee/wp-content/uploads/2016/08/DC2I3143-copy.jpg
http://www.iluguru.ee/wp-content/uploads/2017/05/k3.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees 47

Mul naine, 45, räige püss, ei jõua ära paugutada. Mida siin siis arvata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole küll 40, vaid ikka 50+. Mu 55a tädi näeb selline välja.

Katrin Pihela sai just 40 aastaseks:

http://www.iluguru.ee/wp-content/uploads/2016/08/DC2I3143-copy.jpg

http://www.iluguru.ee/wp-content/uploads/2017/05/k3.jpg

Pihela on niiii ilus naine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina kaalun 200 kilo ja mulle vaadatakse pidevalt järele.

Kindlasti vaadatakse, sest on palju, mida vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pihela on niiii ilus naine.

Esimesel pildil on küll mingi kont, mitte naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav teemaalgatus, sest ma just hommikul mõtlesin, et kas ma tahaks olla noorem, kui ma praegu olen (olen 46). Aus vastus on, et ei tahaks.
20aastasena olid mul ainult unistused – saada haridus, leida armastav mees, leida hea töökoht, luua kodu, saada lapsed.
30aastasena oli ainult üks rabelemine – lapsed olid väikesed, täiskohaga töö, õppimine, väsimus, kitsas elamine.
40aastasena olen ma saavutanud selle, millest ma 20aastasena unistasin. Mul on hea haridus, piisav töökogemus, ametiredelil olen tõusnud peaaegu tippu, mu mees meeldib mulle endiselt (mina arvatavasti talle ka), elamine on piisavalt ruumikas, lapsed on lahedad ja nutikad. Hetkel olen pesamunaga emapuhkusel.
Ma elan elu, millest 20aastased unistavad. Miks ma peaks tahtma noorem olla? Ma pole ju veel vana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust ka. Aga need, kes väärtustavad ennast ainult läbi selle, kas mehed neid ikka ihaldavad on kuidagi nurkaks tegevad. Madal enesehinnag?
Elus on väga palju muid asju lisaks meestele ja minu arvates kaalub 40aastase ja vanema naise elutarkus iga kell üles selle, kas talle järele vaadatakse või mitte.
Ma ei salga, et see tekitab muidugi väga hea tunde, kui keegi vaatab ja selgki läheb sirgemaks ning pea püsti, kuid ma ei arva, et kui ei vaadataks oleks midagi teistmoodi minu sees või peaks ennast kuidagi kehvemana tundma. Ja ma ju ei tea seda, miks ta vaatas 😀 Äkki mul oli hoopis huulepulk laiali ja ta vaatas, et kes see kloun on ometi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida arvad näiteks oma emast vanaemast, kes on arvatavasti vanemad? Lepid sellega või hakkad neile vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust ka. Aga need, kes väärtustavad ennast ainult läbi selle, kas mehed neid ikka ihaldavad on kuidagi nurkaks tegevad. Madal enesehinnag?

Elus on väga palju muid asju lisaks meestele ja minu arvates kaalub 40aastase ja vanema naise elutarkus iga kell üles selle, kas talle järele vaadatakse või mitte.

Ma ei salga, et see tekitab muidugi väga hea tunde, kui keegi vaatab ja selgki läheb sirgemaks ning pea püsti, kuid ma ei arva, et kui ei vaadataks oleks midagi teistmoodi minu sees või peaks ennast kuidagi kehvemana tundma. Ja ma ju ei tea seda, miks ta vaatas 😀 Äkki mul oli hoopis huulepulk laiali ja ta vaatas, et kes see kloun on ometi.

vaatamisest on mul ka täiesti suva, pole kunagi isegi jälginud, kas ja kes vaatab või mitte
lihtsalt üksik on olla, pole kellegagi sügavamat vestlust aretada ega aega veeta

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan, et 40aastane naine võib olla väga atraktiivne ja seksikas.

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Pereelu ja suhted 40 aastane naine