Esileht Ilu ja tervis 42 aastasena pillidega alustamine

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: 42 aastasena pillidega alustamine

Postitas:

Kui sa lapsi enam ei soovi, lase emakas üldse ära eemaldada. Ma polnud ka terve elu pille vms kasutanud. Hakkasid ka hullult vererohked päevad 38 aasta vanusena. Lisaks hakkasid tekkima müoomid ja tsüstid, mida paar korda lõikamas käisin. Proovisin läbi pillid ja Esmya. Mitte midagi ei aidanud. Lõpuks otsustasin, et lasen emaka eemaldada. Ja olen oma otsusega ülirahul.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin eluaeg hormoontablette, ligi paarkümmend aastat. Spiraal oli psühholoogiliselt vastuvõetamatu. Pärast kolmekümnendate lõpus saadud viimaseid lapsi oleme kasutanud kondoomi, sest hormoontabletid tõstavad trombiohtu, mis nagunii aastatega suureneb ja eks ma olen ju ülekaaluline kah veel (jälle lisarisk). Eks see suurte tükkidega ja vererohke menses, mis vahepeal paar-kolm aastat oli, oli ebamugav küll. Kaalusin vahepeal isegi uriinipidamatussidemete kasutamist (mahutavad rohkem ja imevad kiiremini). Aga enne kui niikaugele sain, jäi vereeritus jällegi väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka vanus umbes sealmaal. Päevade iseloom on muutunud. Ei tea kas ongi verehulk muutunud, aga 80% tundub, et väljub päevade esimese päeva jooksul. Õnneks on üsna regulaarne, aga häirib küll. Esimesel päeval igaks juhuks valgeid pükse kanda ei julge. Olen asja lahendanud nii, et sel päeval topeltkaitse. Tampoon ja side mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pille kasutanud järjest 12 aastat juba.Olen 47 ühtegi kõrvaltoimet pole,päevi ka pole.Elu ilus ja mureta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis 42 aastasena pillidega alustamine