Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 45 ja doonormunarakuga laps

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: 45 ja doonormunarakuga laps

Postitas:
Kägu

45 vanuriks nimetada on ikka väga liig. Eesti naiste keskmine eluiga on 82,8 ja meestel 74,4. https://www.err.ee/1127787/eesti-mehe-oodatav-eluiga-on-kasvanud-74-4-ja-naise-oma-82-8-aastani

28 aastane võib samuti ootamatult või mõnesse haigusesse surra kui 45 aastane, iial ei tea kui palju aega kellegil alles on.

Me kõik tahame enda lastega olla nii pikalt kui võimalik,neid armastada ja neile pakkuda parimat.  Peaasi , et hiljem ei peaks miskit kahetsema, eriti ränk bõib olla kahetsus, et lapsesaamist piisavalt ei proovinud. Lasteta elu võib olla kurb.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Me kõik tahame enda lastega olla nii pikalt kui võimalik,neid armastada ja neile pakkuda parimat.  Peaasi , et hiljem ei peaks miskit kahetsema, eriti ränk bõib olla kahetsus, et lapsesaamist piisavalt ei proovinud. Lasteta elu võib olla kurb.

No teemaalgatajal ei ole ju lasteta elu, tal on 2 täiskasvanud last olemas! See on praegu tal ainult vanainimese kapriis veel üks laps saada.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, kui mu ema oleks mu sama vanalt sünnitanud. Siis oleks ta 70a, kui ma ülikooli lõpetan. Võimalus oleks, et kui ma oma kodu looksin ja võib-olla ka lapsi kasvataksin, siis hooldaksin selle kõige kõrvalt ka vanureid.

Aga võibolla sa poleks ülikooli lõpetanud? Need oleksid ei maksa midagi. Mida siis soovitada nendele 40+ naistele, kes loomulikult jäävad rasedaks (juhtub harva, aga siiski) – teha aborti? Ja kus siis täpselt oleks see vanusepiir? Kes ütleb? Ja mis vanurite hooldus!? Kõik inimesed ei taha hooldust. Mõnel ise hoolitsetud selle eest, et pappi oleks ja keegi hooldaks, kui vaja peaks minema. Mina ise olen ka seda tüüpi inimene, et enne hüppan ojja, kui lasen enda kallale kellegi elu raiskama.

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ise olen ka seda tüüpi inimene, et enne hüppan ojja, kui lasen enda kallale kellegi elu raiskama.

Hüppad, sa hüppad, jah! Ei maksa päris totrusi ka kirjutada siia. Palju neid vanainimesi sa tead, kes on ojja hüpanud, kui viletsaks jäävad? Kopitavad kõik vanadekodus, laste maksta ja toimetada.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ise olen ka seda tüüpi inimene, et enne hüppan ojja, kui lasen enda kallale kellegi elu raiskama

S*tta sa hüppad. Kuhugi sa ei hüppa. Niisama ärpled siin.  Väga ebameeldiv.

Kui sul vaja hooldekodu teenust,  küll siis oled nõus sinna minema ja ojja hüppamisest ei mõtlegi enam.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Need igavesti noored super emad võiks  parem enda lapsi kasvatada, kui siin Perekoolis kedagi hukka mõistate ja arvamust avaldate, mida teilt keegi ei küsinud.

Vait olemine sobib teile paremini, näete hetkeks targemad välja.

Pange siis ikka aegsasti endale hooldekodu koht kinni ega see 40+ eluaasta jõuab kuradima kiiresti kätte, kiiremini, kui seda ise tahaks.

Iga üks elab enda elu ikka ise.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kopitavad kõik vanadekodus, laste maksta ja toimetada.

Kõik kopitavad vanadekodus? Ma ei tea oma suguvõsast mitte kedagi kes oleks kunagi vanadekodusse sattunud. Nagu mainitud, vanavanemad kõik üle 90 elanud ja need kes juba lahkunud, elasid oma kodus kuni surmani ega vajanud kellegi abi hoolduses. Need kes veel elus (90+), samamoodi elavad iseseisvalt oma kodus ja tatsavad veel ise ilusti ringi, st pigem nemad käivad ise kogu aeg külas, sest nad veel nii kõbusad. Isegi poes toiduostud teevad ise, kellegi abi ei vaja ega taha.

Samas kui su geneetiline pool on nii kehv ja elustiil nii ebatervislik, et kõik suguvõsas lõpetavad hooldekodudes, siis ma ei imesta seda kibestumust. Probleem on ilmselgelt milleski muus, mitte mis vanuses lapsed saadakse.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millised need eluviisid küll peavad olema, et 45 a ollakse vanur ja 65 a hooldust vajav rauk, kes lapse ülikooli lõpuaktusele tulla ei saa?
Need, kes 40ndates raseduse edukalt lõpuni kannavad ja sünnitavad, on nagunii parema tervisega ja elujõulisemad. Aega ja raha on neil nagunii rohkem, kui varastes 20ndates emaks saanutel.

+5
-5
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 45 ja doonormunarakuga laps