Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 45 ja doonormunarakuga laps

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: 45 ja doonormunarakuga laps

Postitas:
Kägu

Tegelikult ma ei tea, mida seadus ütleb, kas õppival lapsel tuleb ülalpidamine tagada vist 21. eluaastani või mis vanus see täpselt oli. Igatahes – need vanemad on siis lapse 20-aastaseks saamisel 66-aastased. Lapse 18-aastaseks saamise hetkel on nad 64. Penskarid ühesõnaga, aga laps pole veel gümnaasiumigi ära lõpetanud?

Tänased 45-aastased ei saa kindlasti enne pensionile, kui 65-aastaselt. Pigem on oht, et see iga tõuseb ja nad saavad pensionile umbes 67-aastaselt. St 45-aastaselt lapse saanud jõuavad pensionikka kuskil lapse ülikooli ajal. Ja üldiselt ei ole vanuse kätte jõudes pensionile jäämine kohustuslik. Kui soovi ja tervist on, võib rahulikult edasi töötada.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänased 45-aastased ei saa kindlasti enne pensionile, kui 65-aastaselt. Pigem on oht, et see iga tõuseb ja nad saavad pensionile umbes 67-aastaselt. St 45-aastaselt lapse saanud jõuavad pensionikka kuskil lapse ülikooli ajal. Ja üldiselt ei ole vanuse kätte jõudes pensionile jäämine kohustuslik. Kui soovi ja tervist on, võib rahulikult edasi töötada.

Ja kui tervis ei luba, siis mis? Laps peab kohe peale gümnaasiumit tööle minema ja võimalik, et ka oma põduraid vanemaid toetama?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui tervis ei luba, siis mis? Laps peab kohe peale gümnaasiumit tööle minema ja võimalik, et ka oma põduraid vanemaid toetama?

Nagu ma just selgitasid, siis pigem on sell 45-aastasele inimeslee sünidnud laps siiski juba ülikooli lõpusirgel seks ajaks, kui tema vanem pensionile jääb. Teiseks, selleks puhuks võiks inimene ikka ise endale proovida sel ajal, kui tervis veel lubab, mingi tagala tekitada. Need pensionikka jõudjad saavad ju pensionit. Kui nad lisaks veel ise mingi tagala kindlustasid, siis võiksid ikka veel mõnikümmend aastat ise hakkama saada oma pensioni ja varem investeeritu abil.

Kas sa hakkasid kohe, kui su vanemad pensionile jäid, neid rahaliselt toetama? Minu omad said küll algul ikka väga kenasti veel ise hakkama majanduslikult. Ja ise ma tegelen ka järjest omale varude tekitamisega, et saaksin hakkama ka siis, kui pension ise väga suur ei ole. Ja loomulikult ei võtnud ma ka teist sammast eelküünte ja pidutsemise jaoks välja. Vaatasin just, et hetkel netis oleva kalkulaatori prognoosi põhjl annavad nii teine kui kolmas sammas üksjagu lisa mu esimesele sambale.

+5
-1
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 45 ja doonormunarakuga laps