Esileht Ilu ja tervis 45+ naised, mis on teie KMI?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: 45+ naised, mis on teie KMI?

Postitas:

Sellest teemast mulje, et 45+ keskmine KMI on 20. Ja lisaks veel alatalitlused. Arvasin et oma 21 KMI ga olen keskmine omas eas, eakaaslased tunduvad natu priskemad, aga eksin siis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20,20 50a 178 pikk 64kg raske, ja ma ei ütleks et ma olen peenike,kintsud ikka väga koledad paksud ja kõhul rasvad, aga ma ei nurise olen nagu olen ????

Päris huvitav..
Ma olen küll 10 a noorem: 175 cm/ 63-64 kg ja ütleksin küll, et olen igati heas vormis..
Kõht on lame ja reied just parajalt lihaselised.
Tagumik on ümar (95 cm ümbermõõt), rinna üm. 93 cm, vöö 70 cm e. visuaalselt liivakell ning vähem küll kaaluda ei sooviks või kuskilt midagi maha võtta samuti poleks tarvidust.

Lihtsalt tähelepanek, et sama pikkuse ja kaalu juures võib keha olla üsna erinev väljanägemiselt. Teie olete minust pikemgi.. e. +3 cm!
Ise olen eluaeg spordiga sinasõprust pidanud. Aga seda mõõdukalt ja hea enesetundega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 19:19; 18.07 23:03; 19.07 00:06; 19.07 00:24; 19.07 12:50; 19.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20,20 50a 178 pikk 64kg raske, ja ma ei ütleks et ma olen peenike,kintsud ikka väga koledad paksud ja kõhul rasvad, aga ma ei nurise olen nagu olen ????

Päris huvitav..

Ma olen küll 10 a noorem: 175 cm/ 63-64 kg ja ütleksin küll, et olen igati heas vormis..

Kõht on lame ja reied just parajalt lihaselised.

Tagumik on ümar (95 cm ümbermõõt), rinna üm. 93 cm, vöö 70 cm e. visuaalselt liivakell ning vähem küll kaaluda ei sooviks või kuskilt midagi maha võtta samuti poleks tarvidust.

Lihtsalt tähelepanek, et sama pikkuse ja kaalu juures võib keha olla üsna erinev väljanägemiselt. Teie olete minust pikemgi.. e. +3 cm!

Ise olen eluaeg spordiga sinasõprust pidanud. Aga seda mõõdukalt ja hea enesetundega.

See ongi ilusa keha võti. Ainult kaalunumber ilusaks ei tee. Ja vanemas eas eriti.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:26; 17.07 10:54; 18.07 21:03; 19.07 13:16; 19.07 15:52; 20.07 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20,20 50a 178 pikk 64kg raske, ja ma ei ütleks et ma olen peenike,kintsud ikka väga koledad paksud ja kõhul rasvad, aga ma ei nurise olen nagu olen ????

Päris huvitav..

Ma olen küll 10 a noorem: 175 cm/ 63-64 kg ja ütleksin küll, et olen igati heas vormis..

Kõht on lame ja reied just parajalt lihaselised.

Tagumik on ümar (95 cm ümbermõõt), rinna üm. 93 cm, vöö 70 cm e. visuaalselt liivakell ning vähem küll kaaluda ei sooviks või kuskilt midagi maha võtta samuti poleks tarvidust.

Lihtsalt tähelepanek, et sama pikkuse ja kaalu juures võib keha olla üsna erinev väljanägemiselt. Teie olete minust pikemgi.. e. +3 cm!

Ise olen eluaeg spordiga sinasõprust pidanud. Aga seda mõõdukalt ja hea enesetundega.

Küllap ta on pirn.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 21:04; 19.07 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siinsete “paksude” KMI numbrite juurde enda numbrit nagu eriti kirjutada ei julgekski, see on nimelt tugevalt üle 33.

Teema ei olnud ju suunatud “paksudele”, vaid küsimus oli lihtsalt ” 45+ naised, mis on teie KMI?” Nii et vastavad igasuguse kaaluga naised, mitte ainult need, kes ülekaalus on. Aga tundub, et teema ärritab iseenesest osasid, oma vastusega, kus kirjutasin, et mu KMI on praegu 21,9, sain kohe kolm miinust 😀 Ei teagi, kas siis mõne arust olen liiga paks, või vastupidi liiga normaalse KMI-ga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:18; 17.07 20:30; 18.07 21:26; 18.07 21:32; 19.07 16:00; 08.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest teemast mulje, et 45+ keskmine KMI on 20. Ja lisaks veel alatalitlused. Arvasin et oma 21 KMI ga olen keskmine omas eas, eakaaslased tunduvad natu priskemad, aga eksin siis.

Kilpnäärme alatalitlus ei tähenda ilmtingimata suurt kaalutõusu. Mul on mitu tuttavat, kel on samuti kilpnäärme alatalitlus, kaal pole küll sama, mis 20-aastaselt, aga mingit meeletut kaalutõusu ka pole, paar-kolm kilo juures. Alatalitlus on neil põhjustanud väsimust, juuste väljalangemist, külmatunnet. Mul endal oli jube väsimus ja ka nahk oli kuiv, külmetasin ka väga sooja ilmaga (KMI kõigub 21-22 juures, selline olen kogu täiskasvanuelu olnud, alatalitlus diagnoositi ka juba aastaid tagasi, praegu ei ole näha, et see oluliselt kaalu oleks lisanud). Ka mu isal on kilpnäärme alatalitlus, peab igapäevaselt rohtu võtma juba aastaid, eluaeg on ta normaalkaalus olnud, ei hakanud juurde võtma ka siis, kui oli alatalitlus diagnoositud, arsti juurde jõudis tookord hoopis muudel põhjustel, aga muude terviseprobleemide hulgas leiti siis ka, et TSH oli liiga kõrge. Nii et osaliselt võib alatalitluse diagnoos olla ka vabanduseks, et ei püütagi normaalkaalus püsida, ma olen mitmelt inimeselt kuulnud, et oh, mul on alatalitlus, ega ma enam kaalu alla ei saagi või et mul nüüd kaal niikuinii muudkui tõusebki, ise ei pane tähelegi, et võib-olla tuleks ikkagi menüü ja kogused üle vaadata, mitte alatalitluse taha pugeda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:18; 17.07 20:30; 18.07 21:26; 18.07 21:32; 19.07 16:00; 08.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20,20 50a 178 pikk 64kg raske, ja ma ei ütleks et ma olen peenike,kintsud ikka väga koledad paksud ja kõhul rasvad, aga ma ei nurise olen nagu olen ????

Päris huvitav..

Ma olen küll 10 a noorem: 175 cm/ 63-64 kg ja ütleksin küll, et olen igati heas vormis..

Kõht on lame ja reied just parajalt lihaselised.

Tagumik on ümar (95 cm ümbermõõt), rinna üm. 93 cm, vöö 70 cm e. visuaalselt liivakell ning vähem küll kaaluda ei sooviks või kuskilt midagi maha võtta samuti poleks tarvidust.

Lihtsalt tähelepanek, et sama pikkuse ja kaalu juures võib keha olla üsna erinev väljanägemiselt. Teie olete minust pikemgi.. e. +3 cm!

Ise olen eluaeg spordiga sinasõprust pidanud. Aga seda mõõdukalt ja hea enesetundega.

Küllap ta on pirn.

Muig. Ei ole mul nn. “pudelõlad” 🙂 Täitsa võiks oda visata või aerupaati sõuda!
Õlevööde on seega kenasti vormis ja lihasedki nähtavad 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 19:19; 18.07 23:03; 19.07 00:06; 19.07 00:24; 19.07 12:50; 19.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muig. Ei ole mul nn. “pudelõlad” ???? Täitsa võiks oda visata või aerupaati sõuda!
Õlevööde on seega kenasti vormis ja lihasedki aimatavad ????

Muig jah, et 50 aastane sellist juttu ajab. Mõni ei saagi teismelisepõlvest välja.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 11:47; 18.07 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muig. Ei ole mul nn. “pudelõlad” ???? Täitsa võiks oda visata või aerupaati sõuda!

Õlevööde on seega kenasti vormis ja lihasedki aimatavad ????

Muig jah, et 50 aastane sellist juttu ajab. Mõni ei saagi teismelisepõlvest välja.

Ma olen 39 ..
Mõnel jällegi kripeldab miski, et selline mürgine sõnavõtt.. 😉

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 19:19; 18.07 23:03; 19.07 00:06; 19.07 00:24; 19.07 12:50; 19.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps. oma 33+ KMI-ga sõitsin eile linnavahel rattaga maha ligi 10km, tehke järgi alla 20kmi-ga “paksud”.

See 10 km rattasõitu nüüd küll eriline näitaja ei ole, ma jooksen nii palju, ise ka paks.

Nonäed.
Sa paks, ma heas vormis. 🙂
Rõõsa ja rõõmus, mitte sapine ja pahameelne nagu Sa..

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 19:19; 18.07 23:03; 19.07 00:06; 19.07 00:24; 19.07 12:50; 19.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema ei olnud ju suunatud “paksudele”, vaid küsimus oli lihtsalt ” 45+ naised, mis on teie KMI?” Nii et vastavad igasuguse kaaluga naised, mitte ainult need, kes ülekaalus on. Aga tundub, et teema ärritab iseenesest osasid, oma vastusega, kus kirjutasin, et mu KMI on praegu 21,9, sain kohe kolm miinust ???? Ei teagi, kas siis mõne arust olen liiga paks, või vastupidi liiga normaalse KMI-ga.

Ausalt öeldes hämmastusin ka nende miinuste eest, mis igale vastajale vorbitakse. Ju loodeti vist, et tugevas ülekaalus suure KMI-ga naised tulevad siia vastama ja on pettumus, et ka 45+ võib olla võimalik kehakaalu vormis hoida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52/175 ja piiripeal normaalkaalus 24,39

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest teemast mulje, et 45+ keskmine KMI on 20. Ja lisaks veel alatalitlused. Arvasin et oma 21 KMI ga olen keskmine omas eas, eakaaslased tunduvad natu priskemad, aga eksin siis.

Kilpnäärme alatalitlus ei tähenda ilmtingimata suurt kaalutõusu. Mul on mitu tuttavat, kel on samuti kilpnäärme alatalitlus, kaal pole küll sama, mis 20-aastaselt, aga mingit meeletut kaalutõusu ka pole, paar-kolm kilo juures. Alatalitlus on neil põhjustanud väsimust, juuste väljalangemist, külmatunnet. Mul endal oli jube väsimus ja ka nahk oli kuiv, külmetasin ka väga sooja ilmaga (KMI kõigub 21-22 juures, selline olen kogu täiskasvanuelu olnud, alatalitlus diagnoositi ka juba aastaid tagasi, praegu ei ole näha, et see oluliselt kaalu oleks lisanud). Ka mu isal on kilpnäärme alatalitlus, peab igapäevaselt rohtu võtma juba aastaid, eluaeg on ta normaalkaalus olnud, ei hakanud juurde võtma ka siis, kui oli alatalitlus diagnoositud, arsti juurde jõudis tookord hoopis muudel põhjustel, aga muude terviseprobleemide hulgas leiti siis ka, et TSH oli liiga kõrge. Nii et osaliselt võib alatalitluse diagnoos olla ka vabanduseks, et ei püütagi normaalkaalus püsida, ma olen mitmelt inimeselt kuulnud, et oh, mul on alatalitlus, ega ma enam kaalu alla ei saagi või et mul nüüd kaal niikuinii muudkui tõusebki, ise ei pane tähelegi, et võib-olla tuleks ikkagi menüü ja kogused üle vaadata, mitte alatalitluse taha pugeda.

Sa ajad midagi segi. Kui diagnoos olemas ja õige doos peal, siis loomulikult ei hakka kaal müstilidelt tõusma.
Kaal tõusis ENNE diagnoosi ja rohte. Mina võtsin kolme kuuga nii 7 kilo juurde. Põhimõtteliselt veest ja kapsast. Pärast rohte olen ehk 3 kg alla võtnud, aga seda väga teadliku toitumisega. Ehk saab ka rohkem, aga siis tuleb kuskil stressivabas spaas istuda kinni ja erakokk palgata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 10:31; 17.07 11:05; 17.07 11:08; 19.07 10:21; 19.07 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap ta on pirn.

Muig. Ei ole mul nn. “pudelõlad” ???? Täitsa võiks oda visata või aerupaati sõuda!
Õlevööde on seega kenasti vormis ja lihasedki aimatavad ????

Kuule, ma ei öelnud ‘pirn’ mitte sinu kohta, vaid selle 20,20 KMI-ga tegelase kohta, keda sa tsiteerisid. See pidi olema N50, 178/64, aga kõht ja kintsud rasvased, nagu ta ise kirjeldab. Järelikult pirn. Sinu õlgadest ei tea ma midagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 21:04; 19.07 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap ta on pirn.

Muig. Ei ole mul nn. “pudelõlad” ???? Täitsa võiks oda visata või aerupaati sõuda!

Õlevööde on seega kenasti vormis ja lihasedki aimatavad ????

Kuule, ma ei öelnud ‘pirn’ mitte sinu kohta, vaid selle 20,20 KMI-ga tegelase kohta, keda sa tsiteerisid. See pidi olema 178/64, aga kõht ja kintsud rasvased, nagu ta ise kirjeldab. Järelikult pirn. Sinu õlgadest ei tea ma midagi.

Hästi. Tunnistan viga, et sain valesti aru.
Nii ma siis natuke selgitasingi, et pirn ma kehatüübilt ilmselt pole. Õun ka mitte..
Kui laseks kõik n-ö vabavoolu, siis ilmselt selguks, milliseks vormuksin. Aga pigem ei soovi teada 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 19:19; 18.07 23:03; 19.07 00:06; 19.07 00:24; 19.07 12:50; 19.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal tõusis ENNE diagnoosi ja rohte. Mina võtsin kolme kuuga nii 7 kilo juurde. Põhimõtteliselt veest ja kapsast.

Milleks sellist plära ajada?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:26; 17.07 10:54; 18.07 21:03; 19.07 13:16; 19.07 15:52; 20.07 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal tõusis ENNE diagnoosi ja rohte. Mina võtsin kolme kuuga nii 7 kilo juurde. Põhimõtteliselt veest ja kapsast.

Milleks sellist plära ajada?

Õige. Sest sina tead kindlasti paremini minu menüüd, kaalutõusu ja tsh näite.
Ole vahelduseks vait, eh?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 10:31; 17.07 11:05; 17.07 11:08; 19.07 10:21; 19.07 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal tõusis ENNE diagnoosi ja rohte. Mina võtsin kolme kuuga nii 7 kilo juurde. Põhimõtteliselt veest ja kapsast.

Milleks sellist plära ajada?

Õige. Sest sina tead kindlasti paremini minu menüüd, kaalutõusu ja tsh näite.

Ole vahelduseks vait, eh?

Ükskõik, mis need ka poleks, kapsast ja veest ei võta midagi juurde.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:26; 17.07 10:54; 18.07 21:03; 19.07 13:16; 19.07 15:52; 20.07 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest teemast mulje, et 45+ keskmine KMI on 20. Ja lisaks veel alatalitlused. Arvasin et oma 21 KMI ga olen keskmine omas eas, eakaaslased tunduvad natu priskemad, aga eksin siis.

Kilpnäärme alatalitlus ei tähenda ilmtingimata suurt kaalutõusu. Mul on mitu tuttavat, kel on samuti kilpnäärme alatalitlus, kaal pole küll sama, mis 20-aastaselt, aga mingit meeletut kaalutõusu ka pole, paar-kolm kilo juures. Alatalitlus on neil põhjustanud väsimust, juuste väljalangemist, külmatunnet. Mul endal oli jube väsimus ja ka nahk oli kuiv, külmetasin ka väga sooja ilmaga (KMI kõigub 21-22 juures, selline olen kogu täiskasvanuelu olnud, alatalitlus diagnoositi ka juba aastaid tagasi, praegu ei ole näha, et see oluliselt kaalu oleks lisanud). Ka mu isal on kilpnäärme alatalitlus, peab igapäevaselt rohtu võtma juba aastaid, eluaeg on ta normaalkaalus olnud, ei hakanud juurde võtma ka siis, kui oli alatalitlus diagnoositud, arsti juurde jõudis tookord hoopis muudel põhjustel, aga muude terviseprobleemide hulgas leiti siis ka, et TSH oli liiga kõrge. Nii et osaliselt võib alatalitluse diagnoos olla ka vabanduseks, et ei püütagi normaalkaalus püsida, ma olen mitmelt inimeselt kuulnud, et oh, mul on alatalitlus, ega ma enam kaalu alla ei saagi või et mul nüüd kaal niikuinii muudkui tõusebki, ise ei pane tähelegi, et võib-olla tuleks ikkagi menüü ja kogused üle vaadata, mitte alatalitluse taha pugeda.

Sa ajad midagi segi. Kui diagnoos olemas ja õige doos peal, siis loomulikult ei hakka kaal müstilidelt tõusma.

Kaal tõusis ENNE diagnoosi ja rohte. Mina võtsin kolme kuuga nii 7 kilo juurde. Põhimõtteliselt veest ja kapsast. Pärast rohte olen ehk 3 kg alla võtnud, aga seda väga teadliku toitumisega. Ehk saab ka rohkem, aga siis tuleb kuskil stressivabas spaas istuda kinni ja erakokk palgata.

Mida ma sassi ajan? Ma ei kirjutagi ju seda, et kaal kindlasti tõusma hakkab alatalitlusega, loe palun mõttega läbi, mida kirjutasin, enne kui lahmima hakkad. Kirjutan enda ja veel mõne sama diagnoosiga tuttava kogemusest. Mul endal on diagnoositud kilpnäärme alatalitlus, ja ilmselt oli see mul juba pikemat aega, väsimuse, külmatunde jmt tunnuste järgi. Mingit sellist asja ei olnud, et oleksin kaalus juurde võtnud ja selle pärast arstile jõudnud ja alatalitluse diagnoosi saanud. Minul ei ole kaal tõusnud alatalitlusega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:18; 17.07 20:30; 18.07 21:26; 18.07 21:32; 19.07 16:00; 08.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulised on õelad. Eks arusaadav.
Kole olla ongi ju masendav 😉

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.07 19:19; 18.07 23:03; 19.07 00:06; 19.07 00:24; 19.07 12:50; 19.07 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KMI -st ei tea midagi, kaal on keskmisest kõrgem -168 /68/69 Samas on puus s suurus, õlad m suurus ja minu meelest pole mul enne keha nii ilus olnud- natuke vormi, samas sportlik ja sale.

Liigun päris palju, teen ja annan trenne, eks see lihas kaalu kõrgemaks aja
Nii et KMI jäägu nõrkadele
P.S rattal sõitsin 60 kilomeetrit täna,lisaks 5 kilta maastikumatka

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50a, üleminekuea vaevused juba üle aasta täies hoos. Kaalu aastaga juurde tulnud 13kg. KMI praegu 30. Hakkasin toitumist jälgima. Nädal teinud ja kaal ikka sama mis enne. Jube. Olen eelnevalt olnud kõik aastad heas vormis 173/63. Kaks aastat tagasi hakkas kaal tõusma ja nüüd on 90kg. Olen väga häiritud ja mures. Eks üritan siis edasi toitumise jälgimisega. Raske.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50a, üleminekuea vaevused juba üle aasta täies hoos. Kaalu aastaga juurde tulnud 13kg. KMI praegu 30. Hakkasin toitumist jälgima. Nädal teinud ja kaal ikka sama mis enne. Jube. Olen eelnevalt olnud kõik aastad heas vormis 173/63. Kaks aastat tagasi hakkas kaal tõusma ja nüüd on 90kg. Olen väga häiritud ja mures. Eks üritan siis edasi toitumise jälgimisega. Raske.

Jõutrenni ikka teed?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50a, üleminekuea vaevused juba üle aasta täies hoos. Kaalu aastaga juurde tulnud 13kg. KMI praegu 30. Hakkasin toitumist jälgima. Nädal teinud ja kaal ikka sama mis enne. Jube. Olen eelnevalt olnud kõik aastad heas vormis 173/63. Kaks aastat tagasi hakkas kaal tõusma ja nüüd on 90kg. Olen väga häiritud ja mures. Eks üritan siis edasi toitumise jälgimisega. Raske.

Kaks aastat oled kaalu kogunud ja nüüd ootad nädalaga tulemusi? 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:26; 17.07 10:54; 18.07 21:03; 19.07 13:16; 19.07 15:52; 20.07 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

48 ja 19

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 46, KMI 20. Kõhupekk on, millest ei saa lahti. Kõik kogunebki ainult kõhule ja seljale. Trenni ei tee, istuv stressirikas töö. Magusat ja teravilja ei tarbi. Lihtsalt ei isuta. Kaks keisrit olnud, vb seepärast kõht tundlikum koht, kuhu pekk koguneb. Veidi häirib küll, aga elan üle. Kilpnääre eemaldatud, võtan igapäevaselt tablette. Üleminekuhood juba käivad, esialgu ravimeid selle vastu ei võta, aga kaalun. Kannatan esialgu ära need higistamised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kmi 33

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45 ja KMI on 18. Tean, et liiga madal, ja loodan, et kui stressirohke periood ükskord läbi on, siis see tõuseb jälle. Hästi tunnen end KMI=19 juures, olengi enam-vähem kogu elu niipalju kaalunud.
Mul on ka muuseas kilpnäärme alatalitlus ja ka siis, kui see veel kompenseerimata oli, ei mõjutanud see minu kaalu üldse – nii erinevad me olemegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps. oma 33+ KMI-ga sõitsin eile linnavahel rattaga maha ligi 10km, tehke järgi alla 20kmi-ga “paksud”.

Mu mitmete haigustega kimpus ning totaalselt läbi põlvedega peagi pensioniealine ema ja 70aastane isa sõidavad ka jalgratastega ringi ja 10 km on nende meelest täiesti paras ring. Käivad igapäevaselt jalutamas ka nii paar km, puhtalt tervise hoidmiseks. Emal on kehvematel päevadel jalutades ka ortoos jala ümber. Ema KMI on umbes 25.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

51/ 21,5, pikkus 174

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Ilu ja tervis 45+ naised, mis on teie KMI?