Esileht Ilu ja tervis 45+ naised, mis on teie KMI?

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: 45+ naised, mis on teie KMI?

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>22, tahaks 20 peale tagasi.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kmi on 29.7 , aga ma olen loom ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukontoriga suurem kui varem 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 22:18; 17.07 20:30; 18.07 21:26; 18.07 21:32; 19.07 16:00; 08.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

51 ja 19,3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50 ja  19,2

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

51 a. ja 19,5

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 23:13; 10.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ligi 50 a ning KMI on 28. Kirjade järgi ülekaaluline, aga ise ma endale meeldin. Keha on väga naiselik, kui võtan kaalus juurde, siis eelkõige rindadesse ja puusale, vöökoht jääb saledaks ja kõht on trimmis. Kõige ilusam oli mu keha, kui indeks oli ca 25. Praegu on reitelt kõige rohkem ülekaalu näha, aga neid ma nagunii kellelegi peale koduste ei näita, nii et üritan endaga rahujalal olla. Samuti õlavarred ei meeldi enam nii väga. Põhiline kaalutõus tekkis rasedusvastasest käsivarreimplantaadist, aastaga 25 kilo, sellest ca 7-8 on pärast eemaldamist maha läinud. Otseselt dieeti ei pea ega toitumist ei jälgi, olen laisk ja mugav, samas tervis on absoluutselt korras, vähimagi veata ning kortse ka eriti pole, nii et… kõike head lihtsalt korraga ei saa.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 19,14 ja olen 50+.

Võiks olla pool kilo vähem…aina raskem on kaalu säilitada…

Söögiportsjonid peab lausa poole väiksemaks tegema juba…masendav…

Anna andeks, aga kui 50a inimene nii lolli juttu ajab, siis on küll viimane aeg mõelda, mis mu peas valesti on. Või suisa 500g on üle? Vaeseke, tee paar veepäeva ehk saad ikka alakaalu KMI kätte.

mis asi see alakaal veel on? tänapäevaste paksude kõrval sale olemine ongi vist alakaalus elamine… mingit alakaalu pole olemas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 19,14 ja olen 50+.

Võiks olla pool kilo vähem…aina raskem on kaalu säilitada…

Söögiportsjonid peab lausa poole väiksemaks tegema juba…masendav…

Anna andeks, aga kui 50a inimene nii lolli juttu ajab, siis on küll viimane aeg mõelda, mis mu peas valesti on. Või suisa 500g on üle? Vaeseke, tee paar veepäeva ehk saad ikka alakaalu KMI kätte.

mis asi see alakaal veel on? tänapäevaste paksude kõrval sale olemine ongi vist alakaalus elamine… mingit alakaalu pole olemas.

Anorektikute arvates on nad nad ka paksud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 09:51; 17.07 20:25; 12.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Ilu ja tervis 45+ naised, mis on teie KMI?