Esileht Väikelaps 4a suure varba küüned

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 4a suure varba küüned

Kommentaar kustutatud autori palvel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küüne enda struktuur ja tugevus tundub olevat ok (ei kihistu ega murdu mujalt, küüs on normaalne), ehk on asi jalanõudes, on liiga väikesed (nt talvesaapad hakkavad väikseks jääma) ja suruvad varbaotsale või tema jalaotsa kujuga ei sobi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 10:46; 09.04 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine võimalus on, et lõikad küüsi sellise kujuga, mis lapsele ei sobi. Soovitatakse just varbaküüsi lõigata vähe kumeralt, rohkem otse. Minule isiklikult näiteks selline asi ei sobi, mina lõikan kumeraks. Kui rohkem otse lõigata, jääbki küüne nurk nagu terav või sedasi ja murdubki kergemini, kui kuskile vastu läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige, mina ka lõikan kumeraks siiski, mitte sirgelt nagu soovitatakse. Sest kui nurgad on sirgelt, siis kasvades tulebki esimesena see terav küünenurk püsti ja hõõrub või murdub. Lihtsalt peab hoolikas olema, et mitte lõigata küünenurka sügavalt nahasse, et varbaküünel poleks ohtu naha sisse kasvama hakata (jube piinarikas asi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 10:46; 09.04 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel varbaküüned imelikud. Lõhenevad plaatide kaupa ning kuigi püüan võimalikult lühikeseks lõigata (kääride vahel on rabedad ja murdub tükke välja), jääb sokke jalga pannes tihti mingi järjekordne lahtimurduv plaat sokki kinni. Sõrmeküüned on täiesti normaalsed.

Mõtlen, et peaks lapse jalgu perearstile näitama, ega pole küüneseent saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps 4a suure varba küüned

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.