Esileht Beebi ja mitmikud 4kuune keerab öösel pidevalt küünarnukkidele ja ärkab seetõttu üles

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 4kuune keerab öösel pidevalt küünarnukkidele ja ärkab seetõttu üles

Postitas:

Palun andke nõu, kuidas lapse ööune kvaliteeti parandada, kui kipub end pidevalt kõhuli keerama (jääb küünarnukkide peale), mis lõppeb tihti ärkamise ja nutuga.

Seetõttu on ta ka suhteliselt rahutu ja viril öösel. Laps sai just 4kuuseks ja õppis nädal tagasi korralikult kõhuli pööramise ära ning nüüd kipub ka läbi une seda tegema.

Magab oma voodis.

Mõneks tunniks parandab asja minu voodisse, kaissu võtmine, aga siis olen praktiliselt terve aeg ise ärkvel, sest laps vähkreb ja sipleb vahel ning on näha, et tal on tegelikult kohati ebamugav. Pole harjunud kaisus magama.

Nii väsinud ja uimane juba nendest magamata öödest 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 02:38; 14.07 12:07; 14.07 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega polegi midagi teha. Iga uue tegevusega mis nad õpivad, siis segab see ka edaspidi nende und.  Nii kui minu laps hakkas keerama, siis hakkas ta seda ka läbi une voodis tegema. Panin siis miski teki talle selja taha et ta seda tegema ei mahu. Seda just päevaunede ajal. Öösel seda õnneks ei olnud. Samuti oli sama teema kui end püsti õppis ajama. Oli voodis une ajal pidevalt püsti. Oli raske küll.. aga tõesti, polegi midagi sinna teha. Tuleb üle elada 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on selline tüütu etapp, mis kaasneb osadel lastel keeramisoskusega. Aga see läheb mööda paari nädala või kuuga. Järgmine tore asi on öösel unesegasena enda püsti ajamine kui toe najal seismine selgeks saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh lohutavate vastuste eest 🙂 esimene laps, seega kõik olukorrad uued. Tundub, et siin neid raskemaid etappe on lausa mitmeid, mida oodata 🙂

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 02:38; 14.07 12:07; 14.07 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mähkige ta “pambuks”, ameeriklased teevad seda väga palju-nii et käed ja jalad on kinni seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4kuust, kes veel ise seljalt kõhule keerata ei oska, on mulle teadaolevalt ohtlik pambuks mähkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 02:38; 14.07 12:07; 14.07 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps juba keerab, siis ei tohiks enam pambuks mässida. Kui ta end pambuks mässituna peaks suutma ikkagi seljalt kõhule keerata, siis ei saa ta käsi kasutada, et end tagasi keerata või muud moodi asendit sättida – ühesõnaga lämbumisoht!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4kuune keerab öösel pidevalt küünarnukkidele ja ärkab seetõttu üles