Esileht Imetamine 5.5 kuune sööb 80g?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 5.5 kuune sööb 80g?

Postitas:

Tere.
Laps sööb väga vähe. Oma ea kohta peaks ta sööma vähemalt poole rohkem
Kaalu tuli juurde 1,5 kuuga 430g

Sööb rinnapiima,arst arvab, et piima ei jagu. Andsin pudelist varasemalt välja pumbatud piima, 150ml sõi ära vaid 90ml
Arst arvab, et on harjunud vähesega, aga mismoodi mul saakski siis piima rohkem olla, kui ta ei söögi nii palju.
Rinna otsas on max 10minutit ja keerab pea ära, teist rinda ka ei soovi.
Kaalub 6800 ja on 68 pikk.
Ligi kaks kuud tagasi tegin ka kontroll kaalumist, ka siis sõi 80-100g korraga.
Kas ja kuidas saada laps rohkem sööma?
Pissib minu arvates piisavalt ja ise välja ei näe, et nälgas oleks. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemused kolme lapse emana näitavad, et imetamise ja kaaluiibega on targem pöörduda imetamisnõustaja kui arsti poole. Imetamisnõustajad on kaugelt pädevamat nõu andnud ning neist on väga palju abi olnud. http://www.siet.ee lehelt saad endale koju ka kutsuda või ka telefoni teel nõu küsida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebi sööb ka tunduvalt vähem, kui kellegi poolt väljamõeldud norm ette näeb. Lihtsalt pöörab pea ära ja hakkab rõõmsalt lalisema, kui rind siiski edasi topin muutub pahuraks ja hakkab vastu. Pumpasin välja 150 ml ja sellest jõi ära veidi üle poole. Rinna otsas ka 10-15 minutit ja siis kõht täis. Tegu 4,5 kuuse lapsega. Kaaluiive on normis ja välimuselt laps pigem priske. Nii nagu täiskasvanud on ka lapsed erineva isuga, leian mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kogemus näitab, et kaaluiibega on vaja pöörduda oma perearsti poole, kes on ühtlasi ka lastearst ja sulle ei suruta kabineis peale, et noh kaalume ära, nüüd hakake siin kohe imetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine 5.5 kuune sööb 80g?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.