Esileht Väikelaps 5.a. laps ainult haige, süüdi AB- D ?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 5.a. laps ainult haige, süüdi AB- D ?

Postitas:

ma tõesti enam ei jaksa, palun nõu,kel ka kogemusi.oktoobri lõpust saadik laps ainult haige.võtnud ka antibiootikume, kuna põletikunäitaja oli kõrge.esmalt jaan.algul ühe kuuri, siis sai paar nädalat lasteaias käia ja jälle haige , täpselt kuu aja pärast (veebr.algul) jälle antibiootikumid, siis neljapäeval käisime õhtul arsti juures,laps tunnistati täitsa terveks,oli ka minu arvates.sai siis reedel lasteaias ühe päeva käidud,täna öösel ärkasin lapse nutu peale ja kaebab tugevat kurguvalu+ 38 kraadi palavik.ma tõesti ei oska enam,annan talle Gefilus kapsleid,sööb greipi,sibulat,punast päevakübarat ja no ei saa.kui laps ei püsi enam nädalatki terve, siis see on ikka jube.ise arvan, et antibiootikumid on lapse immuunsüsteemi täiesti ära rikkunud? , aga mida nüüd siis teha,palun nõu.tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd kõigepealt ära ahasta, ravi laps terveks ja SIIS jäta vähemalt kuuks ajaks lasteaiast koju!
Lapse immuunssüsteem on nii kurnatud, et ei jaksa iga viirusepisikuga võistelda, seetõttu võtabki kohe kõik külge.
Olen sama läbi elanud lapsega sügisel. Septembri alguses peale esimest lasteaianädalat jäi haigeks, kopsupõletik, 10 päeva AB-d, peale terveks saamist viisin lasteaeda, jäi kahte päeva aias, kohe ka uuesti haigeks, miski kõhuviirus, seejärel korjas üles angiini, kõrvapõletiku, silmapõletiku ja lõpuks ka veel bronhiidi. Lõpuks novembri alguses sain aru, et nii ei saa jätkuda -jätsin kuni aasta lõpuni ta koju. Jaanuarist läks uuesti lasteaeda ja siiamaani on terve püsinud- ptüi, ptüi, püti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks neile peaks andma talle ka ferromaxi, see on atseroolakirsi ekstrakt, mis sisaldab palju hästiomastatavat rauda ja C-vitamiini, ka need on asja, mida vaja, et organism terve oleks. Lisaks sellele ei ole mõtet üle 10 päeva jutti piimhappebaktereid anda, siis peaks ikka vähemalt sama pika pausi sisse tegema, et organism saaks omal käel hakkama: kui neid aga pikalt lisaks võtta, siis muutub organism laisaks ega hakkagi ise neid juurde tootma (saab ju niisamagi kätte). Kui soovid piimhappebaktereid lisaks anda ka edaspidi, siis tee nüüd kindlasti paus sisse ja uueks kuuriks võta mõni teine variant, kus on mitu erinevat koos (Linex, The Smarter Probiotics, Lacto7 vmt)
Üldiselt soovitaksin mina paluda perearstilt täielikku vereanalüüsi, kust saaks teada lisaks tavaanalüüsis olevatele ka kõike muud organismi kohta. Edasi saab vajadusel juba suunata mõnele eriarstile või anda juhiseid, kuidas käituda.
Omast peast oskan vaid soovitada, et võimaluse korral püüa minimaalselt 2ndl peale ab-kuuri lapsega kodus olla ja taastuda: siis peaks olema organism jälle nii tugev, et suudaks ka lasteaias vastu pidada. Tean, et mul seda lihtne rääkida, kuid olen ise sedasi olnud kodus. Väga raske oli oma lasteaialembesele lapsele selgeks teha, et ta ei saa veel lasteaeda minna, sest keha tahab puhata ja kodus saame ka igasuguseid asju teha. Praegugi olen temaga kodus ja ravin tal nahamädapõletikku. AB lokaalne ravi on 10-14päeva, edasi taastub veel veidike kodus ning siis lasteaeda tagasi. Õnneks on nüüdseks juba nädal kodus oldud ja tuleb ka teine veel. Kolmanda nädala on vanaemaga koos, sest minul läheb kiireks ning puudub võimalus teda loengutesse kaasa võtta (ei hakka teda 8h pikaks päevaks kooli kaasa vedama ju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mis siis nagu lahendus on? kui lapsel on põletik, siis loogiline, et seda tuleb ravida ja karm tõde on see, et IGAL ravimil on peale hea, st haiguse ravi, ka kõrvalmõjud ja AB kõrvalmõju on just see, et peale halbade bakterite, hävitavab ta ka häid ja seega vähenebki inimese vastupanu iga järgmise kuuriga. samas ei saa ABd ka ainsaks süüdlaseks pidada, sest esmalt ikka ju laps haigestus ja siis tulid mängu AB.

mis on lahenduseks- eks ikka üldine karastamine ja immuunsüsteemi tugevdamine, et vältida esimest vajadust AB järgi, kuigi praeguseks on see hilinenud nõuanne, tuleks sellele järgmiseks sügiseks valmistumisel mõelda.
praegu on ainsaks võimaluseks, anda lapse organismile piisavalt aega, et peale ABd taastuda- kui laps sai veebr algul ABd, siis oli vägagi mõtlematu teda 9., st kohe peale kuuri lõppu, uuesti lasteaeda saata- vähemalt paarinädalane taastumisperiood oleks pidanud jääma- pole mõtet tulla siia vabandama, et ei saa haiguslehte jne, ei saa jah, aga on ju ka mitmeid muid variante ja oma lapse tervise nimel tuleb ikka meil endal need lahendused leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja mis siis nagu lahendus on? kui lapsel on põletik, siis loogiline, et seda tuleb ravida ja karm tõde on see, et IGAL ravimil on peale hea, st haiguse ravi, ka kõrvalmõjud ja AB kõrvalmõju on just see, et peale halbade bakterite, hävitavab ta ka häid ja seega vähenebki inimese vastupanu iga järgmise kuuriga. samas ei saa ABd ka ainsaks süüdlaseks pidada, sest esmalt ikka ju laps haigestus ja siis tulid mängu AB.

mis on lahenduseks- eks ikka üldine karastamine ja immuunsüsteemi tugevdamine, et vältida esimest vajadust AB järgi, kuigi praeguseks on see hilinenud nõuanne, tuleks sellele järgmiseks sügiseks valmistumisel mõelda.
praegu on ainsaks võimaluseks, anda lapse organismile piisavalt aega, et peale ABd taastuda- kui laps sai veebr algul ABd, siis oli vägagi mõtlematu teda 9., st kohe peale kuuri lõppu, uuesti lasteaeda saata- vähemalt paarinädalane taastumisperiood oleks pidanud jääma- pole mõtet tulla siia vabandama, et ei saa haiguslehte jne, ei saa jah, aga on ju ka mitmeid muid variante ja oma lapse tervise nimel tuleb ikka meil endal need lahendused leida.[/tsitaat]

Ei ole need asjad nii lihtsad ja loogilised kahjuks. Meil laps suvel karastatud ja puha aga ei aita see miskit. Nii kui see tatipersiood algab, algab meil ka üks lõputu haiguste jada.
Meie hoidsime last pärast kopsupõletikku ja AB-ravi kodus üle kuu aja ja siis tegi ta lasteaias ühe pooliku(!!!) päeva ja taas haige. Millega see kõik seekord lõpeb, veel ei tea. Lootusetu juba.

Mõni paraku vist ikkagi on selline nõrguke ja kergesti haigestuv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AB-d on tõesti ühtepidi head ja teistpidi nõrgendavad immuunsüsteemi .Vaja on lisaks anda vitamiine (mitte apteegist) ja kindlasti vajab laps taastumiseks aega .Suvel soovitaks last karastada mereveega .
Minu lapse tervis läks paremaks pärast adenoidi oppi ja lisaks saab ta siiani Amway vitamiine (lastele mõeldud).Suvel käime väga tihti meres .Ka siis olen lapsega vees käinud kui vee temp.on 16kraadi -see karastab .Ja praegu kui toad jahedad (+18kraadi) jookseb poolpaljalt ringi .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian ka oma last peale haigust nädalakese kindlasti veel kodus või isegi 2 nädalat.. käime vaikselt õues ja taastume..
Meie poiss saab ka suht pidevalt AB..kõrvad.. nüüd märtsis lähme kõrvaarstile- kaldun arvama, et lähme adenoidi opile 😛
Hetkel istus mul nüüd 4 nädalat kodus.. homme siis lasteaaeda..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on nii pikalt ja pidevalt põdenud, siis tasuks ta lasteaiast koju jätta vähemalt kuni järgmise sügiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka päevakübarat tuleks anda kuurina, 7 päeva ja siis nädalane paus.

Kas kodune õhkkond on hea? Hallitust-niiskust ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin lapsega hiljuti immunoloogi juures ja sain targemaks antibiootikumide suhtes. Nimelt on minu lapsel (4a5k) immuunpuudulikkus ja sellest tingituna on ta tihti haige ning peab sööma ab-d REGULAARSELT. Viimase viie kuu jooksul on ta söönud 6 kuuri ja nüüd jääbki sööma iga 11 päeva tagant 3 päeva ab-i. Selline re¸iimi võib kesta aasta ja isegi rohkemgi. Uurisin selle konkreetse antibiootikumi kohta (Sumamed Forte) ja immunoloog ütles, et see ei laasta organismi nii jubedalt, kui tava ab-d, kuna on nn uue põlvkonna ab ja selle võtmist ei pea kartma – hilisemaid tüsistusi väga ei ole. Muidugi ei saa öelda, et ab on kasulik, kaugel sellest, aga vähemalt on võimalus last ravida ilma teda tapmata. Tuleb valida halbadest valikutest parim, sest muud võimalust lihtsalt ei ole.
Päris hirmus mõelda, et sajand tagasi oleks ka minu laps ammu juba surnud olnud… hea, et elame käesoleval ajal ja et meditsiin on kõrgelt arenenud. Jumal tänatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps 5.a. laps ainult haige, süüdi AB- D ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.