Esileht Väikelaps 5.a lapsele arendavaid mänge ipadis! Soovitage!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: 5.a lapsele arendavaid mänge ipadis! Soovitage!

Postitas:

Tere, palun soovitage 5-aastasele lapsele eakohaseid arendavaid jne. mänge. Ei ole ise sellega seni hakkama saanud- kas liiga titekad, et sobita värv vôi tänu inglise k. pean ise koguaeg juures passima ja seletama, mida teha..

Lisan veel, et tegelen lapsega ise ka ikka ja mängime koos, aga. o vahest tahaks ise ka puhata 🙂

Palun soovitage tôesti eakohaseid, mitte liiga lihtsaid v liiga raskeid. Milliseid mänge trie 5- aastased ipadis mängivad?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata raamatupoodidest, eelkooliealistele on seal päris suur valik, kui ise ei leia, küsi müüjalt soovitusi. Pluss õues liikumiseks ratas, pall, hüppenöör, rula, tõuks ja rohkem polegi vaja ju. Ipadi aega ikka piira.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 04:40; 13.10 12:00; 15.10 12:57; 15.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane seal otsingusse –  4 või 5 years old kids, educational games ja hakkab neid sadama igasuguseid.

Valik on nii suur, et tuleb siis valida midagi sellist, mis tundub su lapsele olevat sobiv.

Seal pakub ka väga palju noorematele lastele, igasuguseid puzzlesid, ladumisi jm, eks ise vaatad, mis on titekam, mis tundub suurtekam.

 

Võid proovida esialgu kergemat: Bibi Puzzle, Bibi restaurant, Wedding cake kids, Shopping mall kids, Pony dressup jne. Läbi mängu arendavad. Need muidugi rohkem tüdrukutekad

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 06:36; 14.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Color by numbers meeldib minu lapsele. Saab pilte värvida nii numbritega kui ka liitmistehetega, seda saab ise valida. Need pildid on erinevate teemadena, ma olen paar tükki ka tervenisti ostnud, muidu alguses tasuta saab ühe teemaga kolm pilti, kui maksad 5 eurot juurde, siis avaneb veel terve hulk pilte. Funktsioonid jäävad samaks.

Ja siis muidugi Angry Birds. Minecraft meeldib ühe mu tuttava samaealisele lapsele.

eks neid mänge on palju erinevaid, tee seal see appstore lahti ja vaata.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas ainus võimalus on – vanem mängib lapsega üksühele või laps istub ipadis?

ära anna lihtsalt ipadi ja laps leiab ise endale tegevust, sina ka ei pea teda koguaeg lõbustama.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas ainus võimalus on – vanem mängib lapsega üksühele või laps istub ipadis?

ära anna lihtsalt ipadi ja laps leiab ise endale tegevust, sina ka ei pea teda koguaeg lõbustama.

Ma ka aru ei saa, milleks 5-aastasele Ipad ja selles mängimine vajalikud on? Äkki seletate mulle ka, oo miinustajad?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 04:40; 13.10 12:00; 15.10 12:57; 15.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on kirjutamispulk, siis võib isegi teoreetiliselt mingi kasutegur olla iPadil. Siis nt “letter/number/animal/… tracing” otsingusse. Muu on analoogmänguasjaga tõesti arendavam.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas ainus võimalus on – vanem mängib lapsega üksühele või laps istub ipadis?

ära anna lihtsalt ipadi ja laps leiab ise endale tegevust, sina ka ei pea teda koguaeg lõbustama.

Ma ka aru ei saa, milleks 5-aastasele Ipad ja selles mängimine vajalikud on? Äkki seletate mulle ka, oo miinustajad?

Teemaalgataja ei küsinud arvamust iPadi kasulikkuse kohta. ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane seal otsingusse – 4 või 5 years old kids, educational games ja hakkab neid sadama igasuguseid.

Aga siin tulebki keeleprobleem mängu ju. Sadada võib, aga kui laps inglise keelt ei loe…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas ainus võimalus on – vanem mängib lapsega üksühele või laps istub ipadis?

ära anna lihtsalt ipadi ja laps leiab ise endale tegevust, sina ka ei pea teda koguaeg lõbustama.

Ma ka aru ei saa, milleks 5-aastasele Ipad ja selles mängimine vajalikud on? Äkki seletate mulle ka, oo miinustajad?

 

Kui ostad tahvelarvuti lapsele ja leiad ka arendavad mängud sinna sisse, siis alles mõistad 😉

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 06:36; 14.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas ainus võimalus on – vanem mängib lapsega üksühele või laps istub ipadis?

ära anna lihtsalt ipadi ja laps leiab ise endale tegevust, sina ka ei pea teda koguaeg lõbustama.

Ma ka aru ei saa, milleks 5-aastasele Ipad ja selles mängimine vajalikud on? Äkki seletate mulle ka, oo miinustajad?

Teemaalgataja ei küsinud arvamust iPadi kasulikkuse kohta. ????

Muidugimõista. Minu lapse silmaarst küll arvas, et Ipadidel ja igasugu telefonidel on liiga väike ekraan ja laps ei peaks seal taga üldse aega veetma. Tavaline telekaski pole hea lapse silmadele.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 04:40; 13.10 12:00; 15.10 12:57; 15.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas ainus võimalus on – vanem mängib lapsega üksühele või laps istub ipadis?

ära anna lihtsalt ipadi ja laps leiab ise endale tegevust, sina ka ei pea teda koguaeg lõbustama.

Ma ka aru ei saa, milleks 5-aastasele Ipad ja selles mängimine vajalikud on? Äkki seletate mulle ka, oo miinustajad?

Kui ostad tahvelarvuti lapsele ja leiad ka arendavad mängud sinna sisse, siis alles mõistad ????

Oh kus nüüd põrutas.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 04:40; 13.10 12:00; 15.10 12:57; 15.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just peab (kasvõi lennukisse, me harilikult siis paneme uusi mänge), siis posukaupa on 20 piires arvutamise, 4-6tükiliste puslede või joonistamismänge, punktide ühendamist, loomadele peade-sadade sobitamise mänge jms, tasuta ja tasulisi. Mingis värvi numbrite järgi mängus pole küll midagi koguaeg seletada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu venna lastel (4 ja 6) on mõlemal iPadid ja neil on seal piiramata ajakasutus ja isegi Tik Tok! Samuti Fortnight. No mis selle peale küll kosta… nii kahju lastest!

 

Ja siis muidugi on tore tegevus enda lastele pidev selgitamine, et miks neil tahvelid pole ja tiktokki ka mitte.. oeh. Selgitan siis, et meie issiga tahame teiega palju tegeleda ja koos olla. Neil on telefonides 30 min iga päev ja samuti mängivad läpakas oma ühte mängu tunnikese umbes iga päev. Aga autosse tahvleid mängimiseks anda pole. Mina soovin, et lapsed igavleksid ka, aknast välja vaataksid ja unistaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ALPA mängud. Eestlased arendavad, eesti keeles. Osa on tasuta lahti. Täisversiooni saab 1 eur/kuus.

Minu 6-aastane, kes keeldub minuga koos igasugusest õppimistegevusest, teeb seal mõnuga loogika, arvutus ja keeleleisi ülesandeid. Väga asjalik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmbasin ka Alpa äpi kui laps oli 6-aastane. Praegu 7 ja ikka veel mängib, valib raskemate tasemete ülesandeid ja tegevust jätkub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei piira oma lapsele tahvelarvuti aega. Tulemus on see, et laps ei vaata seda nagu keelatud asja ja kui on mõistlikud reaalsed mänguasjad kõrval, jätab ta arvuti ka kasutamata. Päevane kasutusaeg ongi hetkel ca 30 min ja see ilma vingumiseta,et rohkem tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps 5.a lapsele arendavaid mänge ipadis! Soovitage!